Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
Welheim Price
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Cze 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Joe King
Miejsce urodzenia: Szpital świętego Munga w Londynie
Status krwi: 25%
Cechy charakteru: odważy brawurowy i porywczy pierw robi potem myśli jest osobą nerwową ale raczej sympatyczną i uwielbia poznawać nowe osoby lecz ma problemy z nauką  zawrze się spóźnia na spotkania, nie podchodzi do niczego poważnie 
Wygląd postaci: wysoki jak na swój wiek czarnowłosy chłopak posiadający brązowe oczy ma na twarzy kilka drobnych bizn po przygodach w dziecinstiwe. szczupły a nawet lekko wysportowany
Historia postaci: Joe king  mieszkał razem z bratem Arthur King i dziadkami na wsi gdzie mieli wiele przygód w których Joe zdobył swoje blizny, w szkole Joe przeważnie nie radził sobie z nauką bardziej mu było po drodze bo bójek i drobnych przewinień z których zawrze wyciągał go jego brat Artur.
moc magiczna ujawniła się pewnego dnia w domu kiedy prawie spadła na niego wielka biblioteczka
następnego dnia przyleciała sowa z listem od Hogwartu . po pewnym czasie spakował swoje rzeczy i ruszył na peron.
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Joe King miło mi.
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
przepraszam spieszę się.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
dziękuje.
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Szukałem rolePlay
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
Wstrzymuje
Po pierwsze rozpisz historię postaci, zwłaszcza to objawienie mocy. Samo wspomnienie o tym nie wystarcza. Po drugie, w części sprawdzającej RP masz błędy. W razie jakichś pytań proszę pisać w wiadomości prywatnej do mnie lub innego weryfikatora.

Trzy dni i trzy szanse na poprawę.
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#3
Odrzucam



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.