Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Bjonek
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lip 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Christopher Hunt
Miejsce urodzenia: Alder Hey Children's Hospital, Liverpool
Status krwi: 25% 
Cechy charakteru: Christopher był zawsze miłym i ambitnym chłopcem, pomagał wszystkim i nie miał wrogów. Chłopak był pracowity, często pomagał rodzicom oraz chętnie przyczyniał się do różnych wydarzeń. Nie potrafił kłamać, zawsze mówił prawdę. Był uprzejmy oraz uczciwy starał się zawsze pomagać jak tylko mógł choć nie zawsze mu to wychodziło co prowadziło do jego załamania. Miał wielu przyjaciół jednak, nie przeszkadzało mu takie grono wokół siebie, wręcz przeciwnie chciał mieć coraz więcej znajomych.

Wygląd postaci: Christopher był szczupłym i wysokim chłopakiem o blond włosach i pięknych głębokich niebieskich oczach. Nieco szpiczasty nos i przyległe uszy wydawały się dla niektórych czymś rzadziej spotykanym u takiej urody chłopców. Blada cera która również go bardzo odróżniała od innych.

Historia postaci: Urodzony w Liverpool'u, zamieszkał w Warrington. Jego życie biegło powoli dzięki czemu miał świetne dzieciństwo. Jako 6-letni chłopak był bardzo śmiały dzięki czemu miał wielu przyjaciół już w tak młodym wieku. Miał wielu kolegów podwórkowych z którymi lubiał się wymieniać kartami piłkarskimi. Lata spędził z tymi samymi przyjaciółmi dzięki jego rodzicom którzy nie mieli zamiaru się przeprowadzać dla dobra syna. Kiedy miał 8 lat w Wakacje wszyscy z jego przyjaciół wyjechali na wycieczkę przez co został sam. Był to dla niego bardzo ciężki okres czasu. Pewnego wieczoru tak się załamał że zamkną się w pokoju i zgasił światło, po chwili na jego biurku samoistnie odpaliła się świeczka. Moment później otworzyła się szuflada w której miał zdjęcie w ramce. Na zdjęciu był on i cała jego paczka przyjaciół, na twarzy pojawił mu się lekki uśmiech. Przypomniało mu się jak babcia mu opowiadała o szkole do której chodziła, od tamtej chwili wiedział że magia naprawdę istnieje jednak nikomu tego nie mówił żeby go nie wyśmiali. Kiedy miał 11 lat do jego domu przyszedł list z Hogwartu. Chris się ucieszył, ponieważ nie mógł się doczekać nauki w nowej szkole powiadomił rodziców i razem z nimi na ul. pokątnej kupili wszystkie potrzebne przedmioty. Na peronie 9 i 3/4 pożegnał się i wyruszył w magiczną podróż.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
W sensie ja ..? A tak... jestem Christopher Flint, mów mi Chris. A ty ? Jak się nazywasz ?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Jasne ze wiem no w Warszawie nie ? haha)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*spojrzał na chłopaka potem na zupę * Dzięki !

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: 
Zainteresowanie Harrym Potterem i Minecraft'em

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Ależ oczywiście!


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
WSTRZYMUJE!

Jedyne czego mi tutaj brakuje to objawienie mocy. Czym jest objawienie mocy? Moce magiczne objawiają się podczas silnych emocji w okresie zazwyczaj 2-10 lat. Przeważnie objawia się ona przy strachu, smutku i innych negatywnych emocjach. 

Jak na twoje pierwsze postacie jest okej. Na poprawę masz 3 dni!
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#3
Jestem zmuszony ponownie wstrzymać!

Nazwisko Flint jest kanonicznym nazwiskiem. 
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#4
Akcept, Hufflepuff



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.