Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
KszeslaLubiePL
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Richard Bucker
Miejsce urodzenia:Londyn
Status krwi: 25%
Cechy charakteru: Richard wykazuje się kilkoma cechami charakteru. Oczywiście, są to wady i zalety. Jest on bardzo mądry jak na swój wiek. Czasami mówi nawet takie rzeczy, których nawet jego dziadek nie wie. Niełatwo wyprowadzić tego młodzieńca z równowagi. Richard zazwyczaj jest spokojny, cichy i małomówny, naprawdę trudno jest z nim pomówić o czymkolwiek, bo on poprostu ... milczy jak grób. Jest bardzo uważny i zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły, a w dodatku jest wybitnym słuchaczem. Jest pełen ambicji i pasji. Richardowi nie brakuje także wad. Jego największą słabością jest to, że Rick boi się własnego cienia, i to dosłownie jak i w przenośni (A dlaczego? Dowiesz się jak przeczytasz Historię postaci). Jest bardzo słabym chłopcem oraz jest podatny na różnorakie choroby.Uwielbia Samotność.
Wygląd postaci: Rick wygląda na wychudzonego. Jest słabo zbudowany i przeciętnego wzrostu. Ma bladawą cerę i kilka piegów na twarzy. Jego usta są sine i popękane. Oczy jego są brązowe, a jego blond włosy świecą niczym sztabka złota.Wyrożnia się z tłumu tym, że posiada dodatkowy palec u prawej dłoni. Ma Stosunkowa małe uszy i normalny jak na jego wiek Nos z którego często cieknie ohydny, zielony glut.
Historia postaci: Rick urodził się w Londynie. Niestety nawet nie poznał dobrze swoich rodziców. Matka jego, czarodziejka półkrwi, zmarła przy porodzie syna. Zrospaczony Ojciec, Który był czarodziejem, ale miał rodziców Mugoli, stracił miłość Swego życia i z rozpaczy popełnił samobójstwo. Jednak Rick nie został Sam, Przygarnął go bowiem jego dziadek ze strony matki, Dlatego Rick Przeprowadził się do dziadków na przedmieściach Londynu. Życie z dziadkami nie było łatwe, opiekowali się sobą nawzajem. Rick, Gdy nie gotuje obiadu dla Dziadka i Babci Lub gdy nie sprząta Domu czy Idzie Po Zakupy, Spędza czas w domu, a konkretnie w Bibliotece, Gdzie czyta Czy to Książki Magiczne Czy Zwykłe, Czy Przygodowe Czy "Jak Zrobić Smaczny Omlet Z Mandragory". Rick Uwielbia czytać, To jego Ulubione Hobby.
Jego Pierwsze Objawienie się Magii było jak to powiedzieć, Dziwne. Rick siedział w swoim pokoju czytając "Rożne Odmiany Magii". Nagle Rick, nie wiadomo jak, ożywił swój cień. Nie wyglądał zbyt przyjaźnie, Co więcej Rick strasznie się go przestraszył. Ale Jego Cień nie zwracał na niego uwagi, biegał, skakał jak opętany. Wywracał wszystko, co było w pokoju Richarda. Rick w końcu zawołał dziadka, a cień znikł. Dziadek na początku krzyczał na Rick'a i pytał co tu się stało. Rick spokojnie mu to wyjasnił i wszystko wróciło do normy. Wkrótce potem Rick otrzymał list polecający do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Tak więc Rick Udał się na ul. Pokątną. Kupił różdżkę u Olivandera i kilka zeszytów. Później Przeszedł na Peron 9 3/4 i wsiadł do Hogwart Expresu. Wybrał pusty przedział, usiadł, i zaczął czytać książkę, w nadziei że szybciej minie mu Podróż.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Jestem Richard Bucker, Ale możesz mi mówić Rick.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem, Sprawdź na Necie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Bierze Talerz i przygląda mu się chwilkę* aa... Z czego jest zrobiona ta zupa?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Wyszukałem Na Internecie hasło: "serwery roleplay w Minecraft"

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#2
Wstrzymuję.

Zmień nazwisko postaci na inne, bo takie występuje już na serwerze. Szmaragdowe, ogółem zielone oczy są rzadko spotykane wśród społeczeństwa, więc to również zmień.

3 dni i 3 szanse na poprawę.
KszeslaLubiePL
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2019
0
#3
Zmieniłem Nazwisko Z Cooper na Monroe Może być czy już jest? Undecided Undecided
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#4
Niech będzie, akcept. Slytherin.

Tylko nie wiem, jakby nie odwalaj z tym cieniem czy coś.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.