Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
adamYT
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 3
Wrz 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Adam burdach

Miejsce urodzenia:warszawa

Status krwi: 70%

Cechy charakteru: Adam to odważny i trochę uparty chłopak lesz ma talent do kłopotów ciągle w nie wpada nienawidzi jak ktoś kogoś dręczy i dzięki temu dostał się do mugolskiego domu dziecka. A w nim został okrzykniętym mianem dziwoląga i stał się bardzo samotny.

Wygląd postaci: Czarnowłosy chłopak z brązowymi oczami.

Historia postaci: było mu okropnie wiązał koniec z końcem u kuzyna.


Udziel poprawnych odpowiedzi:

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?

*popatrzyłem na tego chłopaka i powiedziałem* Adam a ty? *popatrzył się na na mnie i powiedział* Steven Jeffkins. *i  weszliśmy do wielkiej sali pełnej jedzenia*



Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)

*weszliśmy i nagle Steven się pyta* Ej a wesz gdzie jest ten Pałac Kultury? *pomyślałem i powiedziałem* Ten Pałac Kultury leży w Warszawie  *popatrzył się na mnie i krzykną*  wow dzięki w wakacje tam pojadę!

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*popatrzyłem się na talerz i z pytałem * Yyy co to jest? * popatrzył się na mnie i powiedział * nic takiego. *z wielkim uśmiechem. A ja powiedziałem mu jasno* Ja sam nakładom sobie na talerz. *popatrzył z niesmakiem i odszedł*


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:



Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
Odrzucam.

Nie istnieje status 70%. Masz do wyboru: 0%, 25%, 50%, 75% oraz 100% (na to ostatnie wymagana zgoda).
Charakter w miarę okej, ale wygląd oraz historia słabo. W historii musi się znaleźć: początkowe dzieciństwo, objawienie mocy, dostanie listu w Hogwartu w jedenaste urodziny, zakupy na ulicy Pokątnej oraz pożegnanie z rodzicami z peronu 9 i 3/4.
Przed ostatnie pytanie w pomocniku źle - musi być ono w OOC.
Podanie nie jest wypełnione do końca.

Odsyłam cię do poradnika - klik



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.