Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Shizuku
Czarodziej




Posty: 142
Tematy: 27
Maj 2016
372
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: Daliah Muwanga
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga
Status krwi: 100 
Cechy charakteru: Ambitna bestyjka, stąpająca twardo po ziemi. Stanowcza i przekonana do swoich racji, lubiąca miec zarysowany pogląd na wiele rzeczy grubą krechą. Nie pozwalająca wchodzić sobie na głowę i żyjąca według własnych reguł. Będąca dumna ze swojego czystokrwistego pochodzenia i czująca obowiązki z tego płynące, jak dobra prezentacja swojego rodu. Czuję poczucie jedności i braterskości, które wiąże ją z jej rodziną i jej przeszłością. Próbująca żyć niezależnie od kogokolwiek, jest zaradna i sama, bez niczyjej pomocy chcę nakreślić najważniejsze wątki w fabule swojego życia. 
Wygląd postaci: Wysoka dziewczyna o ciemnobrązowej skórze. Niemalże czarne włosy, które układają się w bardzo kłopotliwe do uczesania afro, prawie zawsze ma ściśnięte w warkocze. Ma czarne oczy, duże i pełne usta, krótki, ale szeroki nosek. 
Historia postaci: Mieszała w rodzinnym domu Muwanga, wychowywała się wśród czarodzieji, więc z magią miała kontakt od malenkości. Czarami ujawnił się kilkakrotnie i zawsze przez to był jakiś kłopot, albo kotłująca w niej magia sprawiła, że roztłukła nowy komplet porcelany, albo że z rodzinnych ksiąg wyblakł tusz. Nie było więc wątpliwości, że dziewczynka jest czarownicą, więc żadnym zaskoczeniem nie był list, który dostała w wakacje. Dostała się do szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie i od tej chwili nie mogła doczekać się, aż w końcu będzie jej dane władać magią i móc tworzyć nią te wszystie cuda, które potrafili jej rodzice. Razem z nią swoją przygodę w Hogwarcie zaczął jej brat bliźniak, więc w jego towarzystwie zaczęła naukę. Razem z rodzicami wybrali się na ulicę pokatną, gdie Daliah zakupił swoją pierwszą różdżkę i potrzebne rzeczy. Wśród pożegnań wsiedła razem  z bratem do pociągu, odjeżdzającego z peronu odjeżdżającego z peronu 9 i 3/4.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Wypada się najpierw przedstawić, jak się chce zapytać o czyjeś imię *zmarzczyła nos, wbijając wzrok w chłopca* Ale jestem Daliah, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(nie wiem gościu, spraw se na mapie google)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*ostrożnie przyjmuję talerz z zupą* Jest wegańska?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Ja już nie pamiętam gościu, gram tu 5 lat

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#2
Podanie zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: GnXTpe2.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.