Witaj!

Podanie na Ucznia
Kssonk
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 3
Kwi 2020
2
Hufflepuff
#1
IMIE I NAZWISKO: Dabi Forest
Miejsce Urodzienia: Londyn
Status Krwi: 75%
Cechy Charakteru: Dabi jest zazwyczaj spokojny oraz miły dla wszystkich. Jest cichy jednak nie zamknięty w sobie lubi rozmawiać z innymi. Nie nawiedzi on kiedy ktoś jest prześladowany albo tez nękany. Nie szanuje on tych którzy nie szanują innych, czuję on do nich pogardę. Odczuwa on zainteresowanie do zielarstwa, eliksirów oraz fascynują go magiczne istoty. Posiada lęk przed wężami 
Wygląd Postaci: Dabi ma błękitne włosy podchodzące pod białe. ma bladą cerę oraz złote oczy. Zazwyczaj nosi czarną bluzę z suwakiem, czarne spodnie oraz czerwone buty. 
Historia Postaci: Dabi od najmłodszych lat wraz z rodziną byli prześladowani przez śmierciorzerców przez błędy swojego ojca. Przez całe życie opiekowała się nim babcia oraz matka która to przez liczne prześladowania popadała w chorobę psychiczną która była spowodowana tym ze starała się chronić swojego syna przed złem które spotkało ich rodzinę. Dabi z powodu gdzie mieszkał na wsi nie miał zbyt wielu przyjaciół. Wszyscy zn nich byli czystej krwi i uczęszczali do Hogwartu co rozbudziło w nim chęci nauki zęby muc chronić bliskie mu osoby. Więc kiedy otrzymał list z Hogwartu nie mógł wyrazici swoje jego szczęścia.

Udziel Prawidłowych Odpowiedzi:
 [b]Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?[/b]
Hej zanywam się Dabi, Dabi Forest 
[b]Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)[/b]
(yyy chyba gdzieś w Warszawie tak na 99%)
[b]Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*[/b]
*Odbieram talerz z zupą* yyy co to za zupa
 
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze?: Przypomniałem sobie o nim kiedy oglądałem ostatnio z nudów Harrego Pottera. Bo kiedyś na nim grałęm
Czy przeczytałeś regulamin?: Tak
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#2
Dostosuj KP do nowego wzoru. Znajdziesz go tu.
Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.