Witaj!

Thorstein Arthur Fox
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#1
[Obrazek: YMGgGGn.png]
Thorstein to dziesięcioletni chłopiec zamieszkujący posiadłość rodu Fox znajdujący się w River Heights, o statucie krwi mierzącym 75%


VOICE

"
Suurin optinen illuusio on se, mitä silmämme voi nähdä."

Thorstein na pierwszy rzut oka może okazać się najzwyklejszym dzieciakiem, jakich dużo jeżeli chodzi o kontekst ubioru. Jest on szczupły i odziwo nie aż taki niski jak bywa często w jego Rodzie, ma on przeciętny wzrost i nie odróżnia się jeżeli jest otoczony innymi dzieciakami. Pierwsze co koduje twój mózg po jego zobaczeniu to skóra, ma on takie "czekoladkowe" ubarwienie ciała, gdyż jest urodzony przez czarnoskórą kobietę, i białego faceta. Ma on po ojcu zielone oczy, oraz ciemno brązowe włosy które są tzw. "Mieszanką genetyczną". 
  
[Obrazek: VbaxCjs.png]
"Ulkonäkö säilyy iän myötä, ja luonne valitettavasti säilyy."
Czy pamiętacie tą osobę która w szkole nigdy się nikomu nie pokazuję, która zawsze pozostaje w cieniu i z którą ciężko się zaprzyjaźnić? Tak to właśnie jest Thorstein. Dziecko chociaż wie, jak ciężko rozmawiać z ludźmi to dla osób które już zna umie być miły i pomocny. Wracając do jego zachowania wedle innych, w takim razie dlaczego? robi to po prostu z legactwa a zwłaszcza z niechęci jaką pała do obcych. Segreguje ludzi na osoby które mogą się przydać, i osoby które są bezużyteczne, a trzyma się tego bardzo pilnie. Thorstein to inteligenty i pilny uczeń, gdyż rozmawiając z dorosłymi często wyłapuje te informacje które najbardziej wyszukane i wie jak wykorzystać je przeciwko innym. Ma nadzieję, że kiedyś stanie się taką ciekawą osobą jak jego ojciec, oraz stryj swego taty. W jego ciele również tkwi zawzięcie krew jednej z dwóch gałęzi rodu Fox, a mianowicie to chłopiec jest bardzo zawzięty i jak chcę coś osiągnąć, to będzie do tego dążył nawet za cenę śmierci człokna najbliższej rodziny, ma on skłonności również do wywyższania się, materializmu i nadmiernej chytrości co wspomagać może w znączących lub nieznączących przekrętach.
  
 
[Obrazek: EXmPT88.png]
"Joka ei kunnioita eikä arvosta menneisyyttään, ei ole kunnioituksen arvoinen, läsnä oleva tai oikea tulevaisuuteen."
 
 I TOM
 
Witaj czytelniku, tu zaczyna się Historia młodego czarnoskórego dzieciaka który narodził się w piękny, przejrzysty biały dzień lipcowego i upalnego lata gdzie nazwano go imieniem skandynawskim tak jak było w obyczaju rodziny z imionami Fińskimi. Już za młodego bobasa miał dobry kontakt z rodzicami, i rodziną mieszkając wraz z rodem w Irlandii. Gdy nastały ciężejsze czasy, oczywiście Thorstein napewno ich nie pamięta ale jest to równie ważna część historii jak każda inna, a więc uczył się on języka angielskiego oraz języka fińskiego. 
 
Gdy podrósł trochę bardziej by mógł uczyć się samodzielnie jego stryj David Fox poprzez krwawą jadke z innymi członkami rodu został mianowany jej głową. Niestety on, matka, ojciec i kilka innych osób z rodu postanowiła zamieszkać w pięknej wiosce jaką była River Heights. Dni mijały szybko, a tam pierwszy raz ojciec pokazał małemu Thorstein'owi jak piękna jest przyroda, i jak pielęgnować magiczne rośliny by nic im się nie stało i wyrosły w bardzo szybkim tempie, oczywiście zafascynowało to małego czarnoskórego dzieciaka, i postanowił, iż w przyszłości będzie kontynułował hobby ojca który został nauczycielem zielarstwa w hogwarcie, matka zaś znalazła prace poza UK. Ostatnia sprawa jaka się wydarzyła to pewna sytuacja dziejąca się w ogromnym ogrodzie, w którym rosło wiele bezpiecznych jak i niebezpiecznych roślin. Idąc tam sam oraz nie słuchając dorosłych ,przez przypadek wpadł w sidła jednej z tych groźniejszych, nie mogąc się wydostać w pewnym niespodziewanym momencie rośliny po prostu zostały pożarte przez płomień. Była to bardzo nieoczekiwana, a sam Thorstein pobiegł do rodziców i wszystko im o tym opowiedział.
 
 II TOM
 
Spakowany i z lekkim ciężko zauważalnym uśmiechem na ustach powlukł swój dotychczasowy majątek w stronę stacji King Cross. Szybko przebył krótką i tak samo zaskakującą drogę przez kolumnę odzielającą peron 9 od peronu 9 i 3/4, wkorczył żwawo do pociągu, spotkał tam starszego kolege w którym oczywiście zagrał w kości, po długim i niekiedy ekstytującej przejażdce i pięknej spokojnej oraz leśnej ścieżce dotarł nad wodę gdzie dalszą drogę przebył na łodzi z swoimi równieśnikami o tym samym wieku. W gdy został wyczytany do tiary przedziału nie czuł jako takiej ekscytacji, ale po wypowiedzeniu przez tiare następujących słow "Hmmm.. Widzę, że lubisz czasem komuś podokuczać?" od razu zorientował się jaki dom zostanie mu przeznacozny, był to oczywiscie Slytherin. Po ciepłym i miłym posiłku w Wielkiej sali widząc oddalających sie z swoimi prefektami kuznów ruszył wraz z swoim opiekunem i kilkoma pierwszakami na spotkanie.
 [Obrazek: YHoiXlx.png]
"Uteliaisuus on ensimmäinen askel helvettiin, ja tyytyväinen uteliaisuus on askel vastakkaiseen suuntaan."
 
- Od małego, kiedy ojciec pokazał mu jak piękna jest pięlęgnacja wszelkimi roślinami, od tego momentu pragnie wiązać z ową dziedziną swoją przyszłość.
 
 - Po obejrzeniu wypożyczonych, oraz wykupionych ksiąg zachłysnął się tematem opieki nad magicznymi zwierzętami, ma nadzieję, że zagłębi większą wiedzę w związku z tym.
[Obrazek: ErCiVAl.png]
"Jos haluat tavata miehen, katso miten hän kohtelee alaisiaan, ei tasa-arvoisia."
 
David Cristoffer Fox [ReseT] 
"Pała od niego życzliwością i dobrym bytem, lecz co wiadome z jego przyszłości może być przykrywką, chociaż wiele osiągnał i wiele przeżył to ma wielki wpływ na moje wychowanie."
Daniel Fox [Daniello26]

"Mój ojciec, to on nauczył mnie jak kochać naturę i dążyć do celów sobie wyznaczonych, wiem, że jak będę potrzebował pomocy napewno go odwiedze."
 
Atte Fox [Atte]
"Mój kuzyn, troszkę zakręcony, i ostatkami niezbyt konkretny aczkolwiek znam go dobrze i nie pozowlił bym by stała mu się krzywda ze strony "obcych" ludzi."
 
Venla Fox [Limuss] 
"Chociaż sama uważa się za kwiat mądrości, to każdy ma swoje słabe strony, jest bardzo denerwującą osobą jak, i czasami  za jej wtykanie nosa w nie swoje sprawy pragnę by ktoś kazał wyrwać a następnie jeść swoje własne płuca, ale bądź co bądć dalej jest moją kuzynką..."
Zordin
Czarodziej




Posty: 46
Tematy: 2
Kwi 2020
10
Hufflepuff
#2
czemu ten dzieciak jest czarnoskóry?
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#3
Zordin napisał(a): (28.04.2020 18:32)czemu ten dzieciak jest czarnoskóry?
Bo nie biały
Atte
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 1
Mar 2020
2
#4
Kolejny dziecior z Foxów
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#5
Karta zaakceptowana! Postać trafia do Slytherinu.
Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.