Witaj!

Karta postaci Vanessa Grimson - Uczeń Klasa 1
Manszu
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Cze 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Vanessa Grimson

[img=300x300]b974c0f3c71839ad.png[/img]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Long Street 69

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Jestem niezbyt dobra w stosunku do ludzi. Strasznie uwielbiam węże opisują moją drogę przez życie. Jestem dosyć psotną osobą.

HISTORIA POSTACI:
Pochodzę z rodziny czarodziejów dowiedziałam się o tym w 10 urodziny. To był przypadek podczas zabawy z moimi przyjaciółmi na mojej imprezie urodzinowej. Podczas zabawy znajomy podłożył mi nogę i się przewróciłam strasznie się zezłościłam aż byłam czerwona ze złości wtedy pomyślałam o torcie na jego twarzy i nagle znikąd pojawił się tort który poleciał prosto na jego twarz.
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#2
Cześć! Na ten moment wstrzymuję kartę postaci, ponieważ trzeba poprawić kilka błędów.

1. Link do obrazka z wyglądem postaci trochę się zepsuł - proszę, popraw go i dopilnuj, by znalazł się w całości - możesz wrzucić obrazek na imgur.com i stamtąd go tutaj zalinkować.
2. Rozpisz trochę bardziej charakter postaci, bo nie wiadomo o niej zbyt wiele i ciężko przydzielić ją do jakiegoś domu. Możesz nie tylko wypisać więcej cech, ale zaznaczyć, jak postać zachowuje się w określonych sytuacjach.

Na poprawę masz 3 dni, powodzenia!

W przypadku pytań lub problemów napisz do mnie na discordzie, a postaram się pomóc: Vildan#1033. Pozdrawiam!

EDIT: Czas na poprawę minął, tak więc odrzucam. W przypadku chęci stworzenia postaci napisz nowy wątek.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.