Witaj!

Apelacja - Mati_Wielun
BearGrylls
Azkaban




Posty: 7
Tematy: 3
Kwi 2015

#1
APELACJA O UN-BAN

Twój nick: Mati_Wielun
Nick admina/moderatora który dał ci bana: Prawdopodobnie merlin0, bądź em411
Powód przez jaki zostałeś zbanowany: Mam ich kilka. Oto one:
- uciekanie z akcji RP
- tworzenie multikont (po banie)
- "handlowanie" zaklęciami
Czas bana: Do grobowej deski. Permamentalny (czy jakoś tak). Na dożywocie.
Dlaczego chcesz być odbanowany: Tutaj już się nieco trochę rozpiszę. Odbanowany chcę być, ponieważ wtedy byłem po prostu dzieckiem i nie rozumiałem wielu pojęć. Myślałem, że moja postać jest święta i nikt nie może jej ukarać/skrzywdzić/zabić. Gdy sytuacja wymieniona wcześniej (kara dla mojej postaci itp. itd.) się zdarzała, zwyczajnie wychodziłem z gry pod pretekstem "abo mama mnie woła". Teraz już mi wszystko jasne. Wiem już, że mogę mieć 99999999 postaci i każda może być zabita. A dlaczego? Bo taka postać to rzecz niematerialna.
Skoncentrujmy się teraz na multikontach. Miałem ich kilka. Oto one:
- Elcia23
- AnimeLover
- BearGrylls
- Roladka007
Oto wszystkie multikonta, na których "coś robiłem", nie licząc tych, które od razu zostały zbanowane, gdy chciałem się z wami skontaktować i wam to wszystko powiedzieć. Bardzo przepraszam za je tworzenie, ale nie miałem tylko jednego powodu, by je tworzyć. Na przykład AnimeLover był po to, bym udawał klauna i zwyczajnie was rozśmieszył.
Ale to już przeszłość. Już zapomnijcie o tamtym graczu, który was lekko wkurzał. Wierzcie lub nie, ale żeby mieć kontakt z RP wchodzę sobie na różne serwery z gry R####X. Tam sobie jestem i robie akcje RP o różnych tematykach (oczywiście zgodne z danym serwerem). I wiecie co? Idzie mi bardzo dobrze.

To już chyba koniec tejże oto apelacji. Myślę, że dobrze będzie wpuścić gracza, który się opamiętał i jest gotów do bezpiecznej i miłej gry.

Mati_Wielun
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
245
Gryffindor
#2
Znoszę bana. Pamiętaj, jeden wybryk i się żegnamy.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.