Witaj!

[Pomocnik] Nico
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#1
Nick na serwerze: Nico.
Imię: Patryk.
Wiek: 17 lat.
Znajomość komend: Podstawowe znam, ale szybko się uczę więc nie widzę tu problemu.
Posiadasz działający mikrofon? Tak
Jesteś po mutacji? Tak
Kontakt: Skype, bądź pw.
Czy byłbyś/byłabyś wstanie wspomóc finansowo serwer? Zależy ile, ale jak by była pilna potrzeba to pewnie tak.  
Jak długo grasz na serwerze: Ponad dwa lata.
Miałeś/masz rangę na innym serwerze? Jeżeli tak to na jakim i jak długo? Miałem rangę moderatora na serwerze FB, nie pamiętam jak długo.
Czy byłeś/byłaś karany? Jeżeli tak to na ile i za co? Miałem tygodniowego bana od Yakushiego i za Non RP.
Dlaczego chcesz zostać Pomocnikiem? Według mnie jestem osobą odpowiednią na objęcie stanowiska Pomocnika z kilku względów. Mimo swojego dziwnego poczucia humoru staram się jak najwięcej pomagać graczom i nie tylko nim. Kilkukrotnie pomagałem Emilowi podczas testowania nowych zaklęć na serwer. Wspomagałem też Hubcika kiedy to ten nie miał możliwości wejścia na serwer. Wieczorami mam dużo wolnego czasu, którego przeznaczam na grę na serwerze, więc jestem stanowczo stałym graczem. Byłem przez pewien okres weryfikatorem podań przez co wspierałem wielu nowych graczy na serwerze, udzielałem się też przy tym na SB pomagając innym. Znam się z wieloma graczami, z którymi - jak mi się wydaję trzymam dobre relacje. Każdy członek serwera może śmiało do mnie pisać o pomoc, którą postaram mu dać. Sądzę, że zdobyłem zaufanie wielu graczy, jak i ekipy serwera.
Czy zapoznałeś/zapoznałaś się z regulaminem serwera? Tak (/\/\/\)
Obowiązkowe 5 reklam serwera:
Pstryk
Brzdęk
Bęc
Plask
Pac
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#2
Neutralnie. Twój poziom RP jest wysoki, potrafisz odnaleźć się w większości postaci.
Martwi mnie ostatnio twoja aktywność ponieważ była średnia, może to tylko moje odczucie.
Starasz się pomagać Administracji w niektórych sytuacjach, lecz martwi mnie jedynie
sytuacja z kiedyś, która mówiła o przekazywaniu informacji. Nie będę tego odkopywał,
dlatego zostawiam Ci neutralny.
Deleted
Mugol


 
#3
Ym.. dobrze Wiem, że poradziłbyś sobie na tej funkcji, aczkolwiek jakoś ostatnio - mogę się mylić - nie widziałem Twojej aktywności, toteż nie pozwala mi to nadać obiektywnej oceny. Zatem zachowam neutralność.
Silexan
Mugol


 
#4
Znam Cie dobrze, ogarnięty, dobre RP lecz ostatnio krucho z aktywnością. Jeśli to poprawisz to przy następnej rekrutacji będę jak najbardziej za, lecz teraz po prostu wygląda na to że nie masz czasu dla serwera, a także wydaje mi sie że są lepsi kandydaci.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#5
Ostatnimi czasy Twoja aktywność nie była zbyt wysoka, a większa część ekipa po prostu Cię nie zauważa, zacznij się wykazywać, a z pewnością to docenimy.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#6
Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.