Witaj!

Czego brakuje wam na serwerze?
EvEnT
Czarodziej




Posty: 151
Tematy: 22
Gru 2014
50
#51
Wg mnie trzeba "starego hapla" już od jakiegoś czasu widze, że im więcej aktualizacji jest, tym mniej osób wbija.. A pamiętam czasy hapla gdzie wejść na serwer w "godzinach szczytu" to było dosyć trudne zadanie, i trzeba było przykampić na typa co zaraz wyjdzie, a teraz ledwo do 10 osób wbija... I nie mówie teraz o tym co się TERAZ dzieje, bo wiem, że są wakacje i ludzie sobie gdzieś tam jadą, ale przed wakacjami sporo też tak było i dalej jest.
Pawi50
Azkaban




Posty: 120
Tematy: 19
Lut 2015
Gryffindor

#52
Do dam coś od siebie.Jak coś to mogę powtarzać to co już ktoś napisał.

NAJWAŻNIEJSZY !!!! Problem który ma server to liczba graczy piszę to o godzinie 13:02 i na serwie jest jedna osoba.Mniej więcej w maju tego roku czyli nie dawno,w dniach wolnych było około 12 osób.

Wszyscy wiemy czego to winna. ZMIENIONO LAUCHER !!!!!!!!!!! Nie wiem z jakiego powodu.W ostatnim dniu w, którym grałem na laucherze 3.0 server został wyłączony z powodu abdajtu (nie wiem jak się to pisze).

Wiemy dobrze że abdejtuje (jeszcze raz przypominam nie wiem jak się to pisze) się coś żeby było to leprze.Tylko że abdejt z 3.0 na 3.1 nie był dobry.Ja nie wiem czy  opłaca się utrzymywać server dla 10 graczy.

Do puki nie wyjdzie laucher który udzwignie słabe kompy  Hapel będzie miał mało graczy.Nawet jesli przyjdą nowi gracze to i tak wiekszosci nie zadziała laucher.Już lepiej zrobić Hapel bez modów na normalnym laucherze.

Przejdę do innych poblemów:

Nowych graczy nie ma bo nie ma nowej reklamy.

Nie wiem poco techniczna ekipa servera dodaje nowe rzeczy. Typu cukierki zaklecia miotły itp.Jest już parę mioteł i zakleć i innych cudów więc poco mam więcej. Abdejty powinny wychodzić po to żeby zmniejszyć lagi lub coś naprawić.

             Jeszcze jedna rzecz.
Wiele osób mówi że lepszy był Hapel kiedyś i chcą żeby cofniento wersji.To i tak nic nie da Ponieważ:

Wtedy byli inni ludzie może lepsi. Nie wiem bo nie grałem.

Było więcej graczy.

Było mniej zakleć mioteł i innych bajerów
.
Jakby cofniento wersja na 2.X Hapel by był słąby.

To tyle. Fajnie by było jakbym poznał powód zmiany lauchera.

             Pawi50- Gracz Hapla od Lutego 2015
Yosuto
Pan Malte




Posty: 136
Tematy: 40
Sty 2015
140
Gryffindor
#53
Pozwolę sobie skomentować słowa tych, którzy uważają, że należy przywrócić starego hapla.
Otóż w psychice człowieka, aby miał on w życiu mniej stresu i nerwów jest "zaprogramowane", że z przeszłości pamięta o wiele więcej miłych chwil, niż tych smutnych. Dlatego też będąc w gimnazjum tęsknimy za podstawówką, a idąc do liceum tęsknimy za gimnazjum i tak dalej.
Oczywiście nie zaprzeczam, że wtedy grało się lepiej, ale powrót do starej wersji tylko pogorszy tu sprawę, bo to i tak nic nie da. Sam wiem z doświadczenia, że w każdą grę grało mi się lepiej "kiedyś" niż teraz. Może to kwestia tego, że kiedyś to było dla nas nowe i bardziej nas fascynowało.
Ja na przykład zrobiłem sobie na haplu roczną przerwę i teraz gra mi się znakomicie.
A teraz zastanówcie się i pomyślcie, czy też tak nie macie, że wszystkie gry dawniej były o wiele ciekawsze i pociągające. Oczywiście nikomu nie narzucam mojego zdania. Tyle ode mnie.


A czego mi brakuje na serwerze?;
-Nowych, zmieniających się towarów w sklepach;
-Graczy, którzy nie będą negować każdej wykonanej akcji "bo zrobił unik" itd.;
-Większej ilości graczy;
-Działających questów.
SubaRumax
Azkaban




Posty: 162
Tematy: 5
Gru 2014
Slytherin

#54
*Przywrócenie Launchera z wersji 3.0
Ashley
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Lip 2015
2
#55
Życia
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#56
Questy zostaną naprawione najpóźniej w przyszłym tygodniu.



Co do problemów z launcherem, pozwolę sobie podać minimalne wymagania minecrafta z 2015 roku: https://help.mojang.com/customer/portal/...quirements

A teraz coś dla wszystkich, którzy narzekają na nowy launcher. Na początek, powiem Wam wszystkim czym jest launcher:
Cytat:Launcher - An application launcher is a computer program that helps a user to locate and start other computer programs. An application launcher provides shortcuts to computer programs, and stores the shortcuts in one place so they are easier to find.

Czyli w tłumaczeniu na język polski, jest to program komputerowy, który pomaga użytkownikowi zlokalizować i uruchomić inny program. W naszym przypadku, launcher uruchamia minecrafta.

Czym mogą się różnić launchery? Ano tym, że SKlauncher potrafi skutecznie obsłużyć javę 64 bitową, jest lekki i działają na nim skiny. Aktualnie na rynku nie znajdziecie innego launchera, który obsługuje skiny na wersji minecrafta 1.7.10.

Dlaczego minecraft Wam się nie uruchamia?
Większość osób nie spełnia lub ledwie spełnia minimalne wymagania gołego minecrafta. To tak jakbyście czepiali się twórców Wiedźmina 3, że nie działa na starszych komputerach, a Wiedźmin 2 działał im bardzo dobrze. Życie idzie do przodu, technologia idzie do przodu i Hapel też nie powinien stać w miejscu.

Mam dobry komputer, a też mam problemy! Co to ma znaczyć?!
W takim przypadku zalecamy zainstalować wszystkie najnowsze sterowniki oraz zaktualizować javę do najnowszej wersji.
Nitro
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 3
Cze 2015
1
#57
Brakuje mi( i nie tylko) możliwosci grania na waszym serwerze na systemie 32bitowym.
Deleted
Mugol


 
#58
Można grać na 32 bitowym.
MikeOtto
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 3
Sie 2015
1
#59
z mojej strony fajnie byl bylo porozstawiac wiecej npc po szkole aby bylo widac troche wiecej zycia w Hogwarcie, bo w tej chwili jest jakby pusto w tych duzych korytarzach. Nawet i NPC ktore chodza od punkty A do B jak go cos zapytasz to np odpowiada "Czesc"
FreeKilling
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 5
Lip 2015
3
#60
Mi tu brakuje tylko i wyłąćznie starego launchera.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.