Witaj!

[OOC] Nuda w Hogwarcie
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#1
Coś tak ostatnio pusto na serwerze bo grać nie ma z kim, to może by tak się zebrać i pograć wspólnie? Wychodzę tutaj z inicjatywą głównie do uczniów Hogwartu i nauczycieli bo świat dorosłych na serwerze według mnie przypomina słaby kabaret Confused

Do czego więc zmierzam..  Uczniowie jeżeli chcecie pograć zarzućcie jakimś pomysłem na ''coś'' do mojego PW. Obecnie w planach jest liga quidditcha jednak nieco inna niż ta w HP. Ponieważ ciężko ogarnąć tyle ludzi aby zebrać całą drużynę 2x. Lepszą inicjatywą byłaby zabawa w ścigających 3 vs 3 np. Nie wiem narazie jedyne co mam to pomysł ale dajcie mi trochę czasu Tongue


Ogólnie przechodząc do rzeczy... Chcecie grać? Chcecie mieć co robić na serwerze? Każdy pomysł na PW w formie OOC od mnie coś zrobimy. Uprzedzam jednak że będziecie musieli poczekać do końca lipca robota za dużo czasu i energii zgarnia Confused


P.S. Przydałby mi się jakiś pomocnik nawet nie jeden więc pisać kto ma czas energię i chęci Big Grin



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.