Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
RoobCool
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci:Robert Tirtle
Data i miejsce urodzenia:5.07.**11 lat wcześniej** ,Dolina Godryka
Status krwi: 50%
Historia postaci: Był gorący letni wieczór. Moja matka Gertruda (czarownica) spodziewała się dziecka (mnie) więc mój  ojciec Henryk (Mugol) zawiózł ją szybciutko do szpitala .Cała rodzinka przed salą porodową czekała niecierpliwie. Lecz po 6 godzinach nieustających cierpień dla mojej matki  w  końcu Robert Tirtle przyszedł na świat. Sześć lat później zaczęły rozwijać się moje magiczne zdolności. Po raz pierwszy w życiu podniosłem przedmiot używając magii. Po dwóch latach urodziła się moja siostrzyczka Marcelina Tirtle z którą bawiłem się opiekowałem się nią i razem spędzaliśmy większość czasu. Adoptowaliśmy też pieska Reksia.Dorastałem wśród miłej rodzinki niesamowitych ludzi i innych czarodziejów ,którzy uczyli mnie jak panować nad mą mocą. Po miesiącu otrzymałem list od Szkoły Magii w Hogwarcie ,tak się cieszyłem że o mało nie rozbiłem cennego wazonu mojej matki. Pojechaliśmy więc na ulicę Pokątną gdzie zakupiliśmy przybory szkolne ,różdżkę i ropuchę którą pokochałem. Następnie udaliśmy się do King Cross gdzie po raz pierwszy przechodziłem przez kolumnę. Bardzo się bałem lecz udało się!

Wygląd postaci:
Robert Tirtle jest niewielkim chłopcem z piegami na twarzy. Ma on mały nosek i brązowe włosy. Jego krystalicznie niebieskie oczy lśnią w blasku słońca. Chłopiec ma małej wielkości uszy i szyję. Robert także ma troszkę tłuszczu więc jest też wypukły. Jego głowa jest nieco kwadratowa więc wygląda jak grubasek.

c
echy charakteru:
Chłopiec jest bardzo zaradny i łatwo nawiązuje kontakt z członkami swojej rodziny. Robert jest troszeczkę niezdarny i kłamliwy. Może być też agresywny gdy się go obrazi. Jest też łakomczuchem i je wszystko co wpadnie mu w dłonie. Jest troszkę szalony i robi szalone rzeczy jak na przykład skakanie z dachu domu. Lubi poznawać historię świata.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Z kanału Jakubek120 na YouTube.

Co to jest IC i jak je zapisujemy? IC [b]jest to zdanie ,które mówi nasza postać w grze ,zapisujemy zdanie bez  nawiasów.
[/b]
Co to jest OOC i jak je zapisujemy? OOC [b]jest to zdanie ,które mówimy przed komputerem ,zapisujemy zdanie w nawiasach.[/b]

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
*Robert podbiega szybciutko do lady sprzedawcy*
R: Poproszę o paczkę fasolek i lizaka befsztykowego!
*Sprzedawca w szybkim tempie ściągną z półki karton ze słodyczami po czym wyciągną dłoń i wyjął jednego lizaka oraz paczkę fasolek*
S: Proszę bardzo młody człowieku płacisz 9 sykli.
*Chłopiec wyciągną z kieszeni tylko 4 srebrne monety ,jednego guzika i pobrudzony kawałek lizaka.*
S: Niestety to nie wystarczy do zakupu tych słodyczy ,przepraszam.
*Powiedziawszy to sprzedawca zaczął chować słodycze.*
*Chłopiec szybko podbiegł do kolegi*
R: Masz może pożyczyć 5 sykli?
*Kolega skrzywił się trochę*
K: Tak ,trzymaj.
R: Dzięki!
*Chłopiec szybciutko wrócił do sprzedawcy w wyrzucił równe 9 sykli*
*Sprzedawca zareagował natychmiast i dał chłopcu lizaka i paczkę fasolek*
S: Proszę bardzo ,dziękuje i do zobaczenia!
R: Do zobaczenia!


Czy przeczytałeś regulamin?
Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CenTuria
Czarodziej




Posty: 170
Tematy: 19
Gru 2014
359
Ravenclaw
#2
Już lepiej, dam Ci szanse na poprawę.
Na serwerze mamy rok 2044, więc skąd rok urodzenia 2002? Zmień to. Możesz po prostu napisać "5.07 **11 lat wcześniej**" .
W historii też dużo do poprawy. W historii chcę widzieć zawarte:
-dzieciństwo - w tym mogą być zawarte np. relacje z rówieśnikami, rodzicami, jakieś wydarzenia kształtujące charakter twojej postaci, typu jakieś zwierze - liczę na Twoją kreatywność;
-ujawnienie się mocy magicznej - tylko z umiarem, przykładowo jakiś latający/rozbijający sie przedmiot;
-podróż i zakupy na Ulicy Pokątnej oraz podróż na Kings Cross.
Wszystko ma być napisane w minimum 6 zdaniach złożonych. Pamiętaj, aby to, co piszesz w historii, zgadzało się z charakterem Twojej postaci. Nie możesz przykładowo napisać w histroii że miał liczne grono przyjaciół, a w charakterze, że był samotnikiem.
W charakterze mają być zawarte cechy charakteru a nie to, co lubi robić. Pisz konkrety i szczegóły. Jest to najważniejsza część podania, więc postaraj się nad nią.
Akcja RP trochę nie ogarnięta. Akcję IC zapisujemy w gwiazdkach, np. *Sprzedawca podał mu pudełko ze słodyczami uśmiechając się przyjaźnie do chłopca*, a opis otoczenia w dwóch gwiazdkach, np. **Na dworze jest chłodno, wieje mocny, zimny wiatr i pada ulewny deszcz.**
Jeśli masz nadal problemy z ogarnięciem akcji RP, możesz zwrócić się do mnie o pomoc na PW.

Podanie WSTRZYMANE! Masz 3 dnia na poprawę, i 3 szanse.

Podanie popraw poprzez edytowanie tego wątku. Nie twórz nowych wątków w celu poprawy podania. Poinformuj mnie o tym, że podanie poprawiłeś poprzez napisanie tutaj postu typu "Poprawione", "Gotowe".
RoobCool
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sie 2015
0
#3
CenTuria napisał(a): (14.08.2015 12:01)Już lepiej, dam Ci szanse na poprawę.
Na serwerze mamy rok 2044, więc skąd rok urodzenia 2002? Zmień to. Możesz po prostu napisać "5.07 **11 lat wcześniej**" .
W historii też dużo do poprawy. W historii chcę widzieć zawarte:
-dzieciństwo - w tym mogą być zawarte np. relacje z rówieśnikami, rodzicami, jakieś wydarzenia kształtujące charakter twojej postaci, typu jakieś zwierze - liczę na Twoją kreatywność;
-ujawnienie się mocy magicznej - tylko z umiarem, przykładowo jakiś latający/rozbijający sie przedmiot;
-podróż i zakupy na Ulicy Pokątnej oraz podróż na Kings Cross.
Wszystko ma być napisane w minimum 6 zdaniach złożonych. Pamiętaj, aby to, co piszesz w historii, zgadzało się z charakterem Twojej postaci. Nie możesz przykładowo napisać w histroii że miał liczne grono przyjaciół, a w charakterze, że był samotnikiem.
W charakterze mają być zawarte cechy charakteru a nie to, co lubi robić. Pisz konkrety i szczegóły. Jest to najważniejsza część podania, więc postaraj się nad nią.
Akcja RP trochę nie ogarnięta. Akcję IC zapisujemy w gwiazdkach, np. *Sprzedawca podał mu pudełko ze słodyczami uśmiechając się przyjaźnie do chłopca*, a opis otoczenia w dwóch gwiazdkach, np. **Na dworze jest chłodno, wieje mocny, zimny wiatr i pada ulewny deszcz.**
Jeśli masz nadal problemy z ogarnięciem akcji RP, możesz zwrócić się do mnie o pomoc na PW.

Podanie WSTRZYMANE! Masz 3 dnia na poprawę, i 3 szanse.

Podanie popraw poprzez edytowanie tego wątku. Nie twórz nowych wątków w celu poprawy podania. Poinformuj mnie o tym, że podanie poprawiłeś poprzez napisanie tutaj postu typu "Poprawione", "Gotowe".

-dzieciństwo - w tym mogą być zawarte np. relacje z rówieśnikami, rodzicami, jakieś wydarzenia kształtujące charakter twojej postaci, typu jakieś zwierze - liczę na Twoją kreatywność; nie wiem jak to napisać ;_; pomocy
Jpgainza
Czarodziej




Posty: 55
Tematy: 11
Lip 2015
3
Slytherin
#4
Wiesz możesz napisać coś o chodzeniu do szkoły i w jakich zdarzeniach ujawniły się zdolności magiczne.

NIE HEJCIĆ!!!
Staram.się pomoc

//CenTuria: +20% warna. Nie wypowiadaj się w podaniach innych.
W siedemdziesiątą piątą rocznicę, dla przypomnienia buntownikom, że żaden z nich nie zdoła pokonać potęgi Kapitolu, trybuci obojga płci zostaną wylosowani z puli dotychczasowych zwycięzców w Dystryktach.
RoobCool
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sie 2015
0
#5
Gotowe! ;3
CenTuria
Czarodziej




Posty: 170
Tematy: 19
Gru 2014
359
Ravenclaw
#6
Usuń tą akcję RP z historii w gwiazdkach. Zapisz jako normalne zdanie.
Dopisz jeszcze chociażby dwa zdania do charakteru. Potem dam Ci już spokój.

Podanie WSTRZYMANE! Masz 3 dni na poprawę i 2 szanse.

Podanie popraw poprzez edytowanie tego wątku. Nie twórz nowych wątków w celu poprawy podania. Poinformuj mnie o tym, że podanie poprawiłeś poprzez napisanie tutaj postu typu "Poprawione", "Gotowe".
RoobCool
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sie 2015
0
#7
Poprawione! Big Grin
CenTuria
Czarodziej




Posty: 170
Tematy: 19
Gru 2014
359
Ravenclaw
#8
No okej, dam Ci szansę.

Podanie ZAAKCEPTOWANE! Zgłoś się na /helpop po rangę.

[Obrazek: GnXTpe2.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.