Witaj!

Podanie na dorosłego (jeszcze raz, proszę zajrzeć)
Sachiko
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 2
Gru 2014

#1
Administracja serwera pragnie zapewnić każdemu graczowi bezpieczeństwo, dlatego uprasza się o niepodawanie swoich prawdziwych danych podczas wypełniania wzoru podania.









====================================





Dane dotyczące postaci:

====================================







Imię i nazwisko: Prawdziwe: Pactrick McLevis
Pseudonim: Patrick Del Rey

Wiek: 27 lat.



Data urodzenia: 07.11 **27 haplowych lat wcześniej*



Miejsce urodzenia: Londyn, Wielka Brytania.



Obecne miejsce zamieszkania: Hogsmeade.



Czystość krwi: 75%



Historia postaci:


PRZED HOGWARTEM:

Pewnego nie najcieplejszego, a raczej chłodnego dnia listopada w szpitalu Św. Tomasza urodził się chłopczyk, któremu później nadano imię Patrick. Jego rodzicami byli kochający go: Albert i Anna McLevis. Matka była fransuską, i dziecko odziedziczyło po niej akcent. Oboje ukończyli hogwart ze świetnymi wynikami. Patrick był od dziecka wychowywany ze świadomością o tym, że jest on czarodziejem. Zawsze lubił bawić się różdżką matki, lecz ojciec był temu przeciwny. Bał się, że tak małe dziecko może nie panować nad czymś tak potężnym. I rzeczywiście, miał rację. Moc Patricka była dosyć potężna, aby spalić co kolwiek. Kiedyś w upalny letni dzień, w wieku ośmiu lat zamienił podłogę w lód, aby było chłodniej. Chłopiec chodził do mugolskiego przedszkola. Potem także zaczął uczęszczać do szkoły podstawowej, jednak w wieku jedenastu lat, kiedy bardzo dobrze wiedział o tym, że właśnie w tym roku przyjdzie do niego list z Hogwartu. Nagle, pewnej gwieździstej nocy ujrzał na niebie sowę, która trzymała w swych szponach list. Patrick wpuścił ją do domu i wziął list. Po przeczytaniu wypuścił sowę i pobiegł do pokoju rodziców i pochwalił się nowiną. Albert i Anna byli bardzo smutni, że już muszą pożegnać się na tak długo z ukochanym synkiem, lecz nie ukazywali tego. Niedługo po otrzymaniu listu pojechali do dziurawego kociołka, a następnie poprzez wystukanie w cegły odpowiedniego rytmy otworzyli przejście do Ulicy Pokątnej, gdzie kupili różdżkę, miotłę i inne potrzebne do nauki przedmioty. Już na peronie 9 i 3/4 pożegnali się i tak zaczęła się przygoda Patricka z hogwartem.
W HOGWARCIE
Już gdy razem z gajowym przypłynęli łodziami pod zamek Patrick był bardzo podekscytowany. Nigdy nie widział tak pięknych budowli. Gdy rozpoczął się rok szkolny, Patrick został przydzielony do Gryffindoru, a było to jego najskrytsze marzenie. Zasiadł do stołu razem z gryfonami i po wysłuchaniu wszystkich nauczycieli zaczął jeść posiłek przygotowany na stole. Chłopiec był bardzo dobry z językoznawstwa i dostawał z tego przedmiotu najlepsze oceny. Pierwszą klasę, tak jak resztę ukończył z bardzo dobrymi wynikami. W starszych klasach został prefektem i sprawował się najlepiej jak tylko potrafił. Chciał być dla wszystkich wzorem dla naśladowania. Zawsze pomagał wszystkim i był miły nawet dla tych, którzy za nim nie przepadali. Patrick został mistrzem quidditch'a, niestety, jego nagła choroba nie pozwoliła mu dalej grać. W wieku piętnastu lat zachorował na cukrzycę pierwszego stopnia. Pewnie nie wiele osób wie, dlaczego nie mógł grać. Odpowiedź jest prosta, a nawet bardzo. Chodziło o to, że Patrick mógł osłabnąć podczas lotu na miotle i spaść z niej, a wtedy połamać sobie kości, lub nie daj boże stracić życie. Chłopiec zaprzestał gry w quidditch'a, ale nadal był jednym z jego fanów. Był na każdym meczu i kibicował gryfonomi, którzy często wygrywali mecze.
PO HOGWARCIE:
Po ukończeniu hogwartu z dobrymi wynikami Patrick miał wielkie chęci na zostanie nauczycielem językoznawstwa, lecz odpuścił sobie, ponieważ nie chciał robić sobie większego kłopotu. Przez cukrzycę bał się wszystkiego, nie chciał z nikim rozmawiać. Wyjechał do swoich rodziców, którzy przyjęli go bardzo ciepło. Jednak mieszkanie u rodziców nie trwało zbyt długo. Niedługo po przyjeździe do krewnych odjechał do Hogsmeade i tam kupił małe, ale przytulne mieszkanie. W wiosce Hengista z Woodcroft odnalazł swoją ukochaną. Niedługo po wszystkim wzięli ślub i przeprowadzili się do większego mieszkania, lecz dalej w Hogsmeade. Żyło im się tam bardzo spokojnie i miło. Patrick kochał swoją żonę, i zrobił by dla niej wszystko, aby nic jej się nie stało. Niestety, gdy mężczyzna miał 24 lata jego żona zaginęła, prawdopodobnie została uprowadzona. Patrick zrobi teraz wszystko aby odnaleść miłość swojego życia.



Wygląd postaci:

Patrick jest wysokim, szczupłym blondynem. Ma dokładnie 187 cm. wzrostu. Przez jego lewe oko przechodzi pionowa rana po podrapaniu jakiegoś magicznego stworzenia. Jego oczy są bardzo ładne. Są dokładnie koloru jasnoniebieskiego. Na jego małym nosie widoczne są piegi w małych ilościach. Ma średniej wielkości usta, takie jak przeciętny mężczyzna. Jest wysportowany, ale nie w nadmiarze. Ubiera się różnie, zazwyczaj na czarno, lub na biało. Preferuje ubierać na siebie marynarkę i zwykłe jeansy. Uwielbia nosić szare buty.



Cechy charakteru: Patrick jest mężczyzną bardzo samotnym i nieśmiałym po stracie żony. Jednak szuka przygód i chce ją odnaleźć. Często przychodzi do hogwartu odwiedzić uczniów i znanych mu nauczycieli. Wtedy właśnie chce pomagać wszystkim. Jest bardzo pracowity, a nawet zapracowany. Uwielbia oglądać filmy typu fantasty. Próbuje odtworzyć świat zaczarowany w filmach mugolskich w świecie czarów. Nie lubi ludzi, którzy mają tak zwany sztuczny uśmiech, czyli tych, którzy ukrywają swój ból poprzez nieszczere uśmiechanie się. Bardzo lubi opiekować się zarówno zwierzętami magicznymi, jak i mugolskimi. Sam posiada kota, oraz papugę.



Usposobienie/Sposób bycia: j.w, jest samotny i nieśmiały. Lubi pomagać ludziom, i chętnie to robi kiedy tylko może.



Umiejętności: Posiada on umiejętność porozumiewania się językiem angielskim, jak i francuskim na dobrym poziomie. Ma charakterystyczny francuski akcent. Ukończył hogwart z dobrymi ocenami. Potrafi on mówić także w języku elfów polskich oraz morskich, a także w języku elfów majowych.



//Adnotacja: Z dniem 18.10.2014, postanowieniem Administracji RP, zostaje wycofana możliwość wpisywania deportacji do umiejętności. Każda osoba, chcąca posiadać umiejętność deportacji winna udać się do Ministerstwa w celu zdania niezbędnych kursów w IC.



Wykształcenie(Z umiarem, Einsteinów nie przyjmujemy):

Jako dziecko uczęszczał do szkoły podstawowej, ale mugolskiej, jednak w wieku jedenastu lat został przeniesiony do Hogwartu gdzie spędził resztę dzieciństwa. Patrick ukończył szkołę magii i czarodziejstwa w hogwarcie z zadawalającymi dla niego wynikami w nauce.



Wyniki z OWUTEM-ów:

Do dyspozycji masz 30 punktów.

PO - 5p

Z - 4p

N - 3p

O - 2p

T - 1p



ONMS - T

Transmutacja - PO

OPCM - T

Zielarstwo - T

Smokologia - Z

Starożytne Runy - O

Eliksiry - T

Astronomia -O

Numerologia - Z

Wróżbiarstwo - T

Językoznawstwo - PO

Zaklęcia i Uroki - T

Historia Magii - O



Rodzina postaci:

Albert McLevis - ojciec

Anna McLevis - matka

Stella McLevis - żona ( zaginęła )

+ reszta rodziny nie znana.



====================================

Dane dotyczące gracza:

====================================





Nick w grze: Sachiko

Twój wiek OOC: 13

Czy jest to multikonto?: Nie.

Dlaczego chcesz, aby Twoja postać była dorosła?: Lubię grać jako uczeń, ale chciałbym też zobaczyć jak to jest grać postacią dorosłą. Jak to jest mieć taką swobodę i tak dalej.

Jak oceniasz swój poziom RP?: Jeśli miałbym ocenić w punktach, to raczej byłoby to 7/10, ewentualnie 8/10.

Czy masz doświadczenie w grze na serwerach RP?: Jakieś dwa lata.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?: Usłyszałem od koleżanki, że istnieje serwer minecraft RP o Harrym Potterze, jako iż jestem potterhead szybko postanowiłem założyć tutaj konto.



Rozegraj scenkę, w której Twoja postać stara się przerwać bójkę dwóch młodych chłopców oraz nakłonić ich do rozwiązania konfliktu drogą pokojową.(Podpowiedź: Pamiętaj o czynnościach).



[CH1] - chłopiec numer 1.

[CH2] - chłopiec numer 2.

[JA] - ja.



**W hogsmeade jest pochmurnie i panuje mgła**



[JA] *Przechodzi drogą wioski, jest już nieopodal teatru, gdy nagle widzi dwóch chłopców bijących się o różdżkę*

[CH1] *spogląda złowrogo na mężczyznę, a przy tym kopie drugiego chłopca* Czego się tak patrzysz?! *spytał podnosząc głos*

[JA] *Popatrzył ze zdziwieniem na chłopaka, zaśmiał się kpiąco, po czym odpowiedział* Z całym szacunkiem, ale od kiedy jesteśmy na ty?

[CH1] *dalej bijąc się o różdżkę krzyknął* O-oddawaj mi tą różdżkę! A ty *dodał patrząc na starszego nieznajomego* zmiataj z tąd staruszku!

[CH2] *powiedział bardzo złowrogim i kpiącym tonem* Właśnie! Masz z tąd natychmiast spadać!

[JA] *spytał podejrzliwie* No dobra, kogo to różdżka?

**oboje chłopców krzykło naraz** Moja!

[JA] Ach tak, czyli mam rozumieć, że ta różdżka nie należy do nikogo z was? *spytał grzecznie, nie podnosząc głosu*

[CH1] Mówię ci spadaj! *już teraz podszedł bliżej z różdżką w ręce do starszego mężczyzny*

[JA] Dobrze, skoro to nie jest ani twoja *wskazał na pierwszego chłopca*, ani twoja *wskazał na drugiego chłopca* to ja ją wezmę i zaniosę do waszego opiekuna w Hogwarcie i zobaczymy czy będzie wam do śmiechu. *powiedział bardzo pewnie wyszarpując różdzkę z ręki pierwszego chłopca*

[CH1] Dobra, dobra.. To jego.. *mówi niechętnie* To jego różdżka..

[CH2] A! Mówiłem! Złodziej! *wykrzyknął*

[JA] A więc sprawa rozwiąza.. a czekajcie.. Macie zgody na przebywanie o tej porze w Hogsmeade? *spytał bardzo podejrzliwie*

[CH2] *szepnął do chłopca* spadamy..

[JA] Nie tak prędko.. Ale.. dobrze, już wam daruje, ale żeby mi był to ostatni raz! *podniósł lekko głos* Bo jak nie...

[CH1] Dobrze, przepraszamy pana bardzo.. do... do widzenia *uciekł razem z drugim chłopakiem w stronę hogwartu*

[JA] Do widzenia, do widzenia.. *zaśmiał się z chłopców*



Czy przeczytałeś regulamin? - Owszem.
!!!
NA koniec chcę dodać, że pisałem to podanie ponad 2 miesiące temu, a wtedy nie wiedziałem co to multikonto.
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#2
Zmieniłaś tylko to, że w poprzednim podaniu napisałaś, że to multikonto, a teraz, że nie. Żarty sobie robisz? Odrzucam.
Sachiko
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 2
Gru 2014

#3
tomek011 napisał(a): (24.12.2014 01:09)Zmieniłaś tylko to, że w poprzednim podaniu napisałaś, że to multikonto, a teraz, że nie. Żarty sobie robisz? Odrzucam.

To sprawdz sobie ;*
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#4
[Obrazek: Fw87vv7.png]
[Obrazek: lqlQ8AF.png]

Coś jeszcze? (Nawet nie widać na tym jasnym tle, że to screeny z obu podań)
Sachiko
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 2
Gru 2014

#5
Tu chodzi o to, żebyś sobie sprawdził moje IP, jeśli nie wierzysz, że nie jest to multikonto.
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#6
@Tomek czemu piszesz w formie żeńskiej jak z podania jasno wychodzi że to facet xD

95.155.-Dodgy- IP rejestracji: Hasachi
95.155.-Dodgy- IP rejestracji: Sachiko

+ ze starego

95.155.-Dodgy- IP rejestracji: Riddley
95.155.-Dodgy- Ostatnio używał tego IP: Riddley
95.155.-Dodgy- IP rejestracji: Sachiko
95.155.-Dodgy- IP rejestracji: Dennise1
95.155.-Dodgy- Ostatnio używał tego IP: Dennise1
95.155.-Dodgy- IP rejestracji: Hasachi
95.155.-Dodgy- Ostatnio używał tego IP: Hasachi
95.155.-Dodgy- IP rejestracji: Voxel
95.155.-Dodgy- Ostatnio używał tego IP: Voxel
95.155.-Dodgy- IP rejestracji: Dennise
95.155.-Dodgy- Ostatnio używał tego IP: Dennise
95.155.-Dodgy- IP rejestracji: Blacky
95.155.-Dodgy- Ostatnio używał tego IP: Blacky



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 4 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.