Witaj!

Podanie na ucznia
KUUBA03
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Jackob Jenkis
Data i miejsce urodzenia: Thetford Wielka Brytania 06.05. 2024
Status krwi: 50 %
Historia postaci:Narodziłem się bogatej rodzinie.Moja mama była bardzo dobrą czarownicą, a tato zwykłym mugolem.Gdy miałem 5 lat na świat przyszedł mój brat Michael.Czułem się jakby wszyscy o mnie w tedy zapomnieli wszyscy tylko zajmowali się tylko tym dzieckiem.Mając 10 lat uciekłem z domu.Biegłem przed siebie z ciężką walizką i mym najlepszym misiem w ręku.Zatrzymałem się w parku aby chwilę odpocząć podeszła do mnie starsza Pani i wręczyła mi list .W owym liście widniał napis ''W przyszłości będziesz czarodziejem''.
Wygląd postaci: Mam brązowe włosy zawsze uczesane na lewą stronę.Piękne duże niebieskie oczy po mamie.W rogu prawego oka ma bliznę(brat rzucił w niego kamieniem gdy mial 8 lat).Wysoki i przystojny ma zaledwie 11 lat ale już ma 165 cm wysokości. Jest dobrze zbudowany.Nosi na sobie niebieskie spodnie i żółtą kamizelkę to jego ulubione ubrania.Buty zawsze czarne czasami białe lubi nosić czapkę.
Cechy charakteru:Pogodny,Przyjacielski Czasem lubi być niegrzeczny.Gdy raz coś przypadkiem podsłucha zaraz pragnie dowiedzieć się czegoś więcej (ciekawski).Zawsze gdy czegoś pragnie to ma bo jest sprytny.Nie lubi dziewczyn myśli że ma u nich przerąbane (nieśmiały).Woli słuchać na lekcjach niż gadać z kolegami (rozważny).
Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Od Drollercastera 
Co to jest IC i jak je zapisujemy? Chat w którym piszemy w postaci RP, określa daną czynność postaci, zapisujemy je w ten sposób '**' np.** Idę do WC **
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?Co to jest OOC i jak je zapisujemy? Chat w którym piszemy rzeczy nie związane z grą RP np. pytamy czy oglądają Harrego Pottera w tv,pisze się to w nawiasach.
Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
S-sprzedawca J-Jackob
J-Dzień dobry ! 
S-Dzień dobry ! W czym mogę pomóc chłopcze ?
J-Poproszę 3 pudełka czekoladowych żab 
S-Niestety się skończyły  
J-To nic w takim razie poproszę kolorowe węże 
S-Oczywiście ! ile ? 
J-3 kg dla mnie i moich przyjaciół 
S-**Ściąga węże z półki** Proszę 
J-Dziękuję
J-**Zabiera słodycze i pyta ile płaci**
S-12 złotych monet 
J-Proszę 
J-**Wychodzi i zamyka drzwi**
Czy przeczytałeś regulamin? 
Tak ! Oczywiście
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Zaakceptowane!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.