Witaj!

Podanie na ucznia Hogwartu
GracjanPl2
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Witam,mam nadzieję,że moje podanie spodoba się wam i,że się dostanę na serwer Smile

► Imię i nazwisko postaci: Gratian R. Bone
► Data i miejsce urodzenia: Londyn,Anglia 06.08.2030
► Status krwi: 50%
► Historia postaci: 
Wychowywałem się w dobrej rodzinie,Ojciec był czarodziejem,a Matka mugolem.Nie mam wielu znajomych,ponieważ Ojciec chce żebym dostał się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa,tak jak On.Uczy mnie zaklęć,historii magii i wielu innych rzeczy.Z tego właśnie powodu nie mam czasu,by spotykać się z kolegami.Matka pracuje w niewielkiej przychodni dentystycznej.Zawsze chciałem być dzieckiem czystej krwi,ale słyszałem,że wiele znanych czarodziejów np. sam Harry Potter,Lord Voldemort i kilka innych osób nie było czystej krwi i właśnie dzięki temu wyróżniamy się w tłumie.
Znam już kilka podstawowych zaklęć i posiadam pełne wyposażenie potrzebne do rozpoczęcia nauki w szkole.
Chcę się rozwijać i stać się takim czarodziejem,jak mój Ojciec.
Gdy dostanę się do Hogwartu chcę zdać wszystkie przedmioty,a potem zobaczymy co będzie.
►Wygląd postaci :
Brązowe włosy zaczesane na na prawą stronę.Niebieskie oczy,zawsze uśmiechnięta buzia.
Mam jasną karnację skóry,na czole mam znamię w kształcie...Ono nie ma kształtu (Gdy byłem mały mojego Ojca zaatakował jakiś czarodziej,kazał mi uciekać,a gdy biegłem przewróciłem się i uderzyłem o coś,sam nie wiem o co).
Jak na swój wiek jestem dosyć wysoki i chyba będę jeszcze rósł.Zazwyczaj noszę luźne ubrania,chyba że wypadnie jakaś okazja.Nie jestem ani za chudy,ani za gruby,można powiedzieć,że jestem w sam raz.
►Cechy charakteru :
Jestem ambitnym,inteligentnym,odważnym,a przede wszystkim dobrym chłopcem.
Rodzice mówią,że wiedzę pochłaniam,jak gąbka.
Moim największym marzeniem jest zwiedzenie,jak największej części świata i pomaganie mieszkającym tam ludziom.Gdy widzę,że ktoś jest w czymś lepszy ode mnie,staram się mu dorównać.Jestem spokojny(do chwili,gdy ktoś mnie na serio zdenerwuje) i nie wdaje się w bójki i pojedynki magiczne na osiedlu.Jestem bardzo nieśmiały i nie mam zbyt dobrych kontaktów z dziewczynami,ale nie są one też najgorsze.
Podsumowując : jestem spokojny i najbardziej chciałbym czynić dobro
►Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Powiedział mi o nim znajomy,pozdrawiam.
► Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.

(Minimum osiem linijek, w tym trzy czynności.)
Wchodzę do sklepu i mówię :
Gratian : Witam,chciałbym kupić dwie paczki Fasolek wszystkich smaków Bertiego Botta
Sprzedawca : Dzień dobry,możesz chwilkę poczekać ?
Gratian : Mnie się nie śpieszy.
Sprzedawca podchodzi do szafki ze słodyczami i wyciąga paczkę fasolek.
Sprzedawca : Niestety mamy tylko jedną.
Gratian : Skoro tak...Ile płacę ?
Sprzedawca : Należy się 10 galeonów.
Gratian : Proszę.
Sprzedawca : A tak swoją drogą skąd masz pieniądze ?
Gratian : Tato mi dał,za posprzątanie pracowni alchemicznej.
Sprzedawca : Aha...
Gratian : Dziękuję,do widzenia.
Sprzedawca : Do widzenia...

►Czy przeczytałeś regulamin ? Oczywiście,że tak.

Pozdrawiam całą ekipę serwera i mam nadzieję,że się dostanę (tak wiem powtarzam się xD ) :Smile
Do zobaczenia !
Silexan
Mugol


 
#2
Gryffindor



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.