Witaj!

podanie na ucznia
XXXzuziaDDD
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci:Naomi gracje
Data i miejsce urodzenia:2004.02.23
Status krwi:(100%)
Historia postaci:Moi rodzice się rozwiedli. Teraz mieszkam z mamą.Bardzo chciała bym się dostać żeby rodzice byli ze mnie dumni.Moia mama bardzo by chciała żebym się dostała a tacie to już obojętne. Bo miesiąc po tym jak moi rodzice sie rozwiedli tata pojechał do horwacji. mieszkałam obok sidcity ale przeprowadziłam się teraz mieszkam obok Kaikoarea. przeprowadzka była dla mnie bardzo ciężka bo wtedy musiałam sie rozstać z moją przyjaciułką.Ale znalazłam se nowego przyjaciela.Moja mama cieszy sie że mam nwego przyjaciela
Wygląd postaci:Moia postać ma bląd włosy.Niebieskie oczy.Lekko odztające uszy.Mały nos.Często nosi biało czarne koszulki i czarne spodnie.Jest chuda.
Cechy charakteru:Moia postać lubi czytać.Jest wrażliwa .Bardzo lubi grać w piłke ręczną.Jest miła.Jest śmieszna.A czasem lekko wkurzająca

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?od drolla

Co to jest IC i jak je zapisujemy?IC to czat wymaginowany pisząc IC pisze moja postać w grze a nie ja

Co to jest OOC i jak je zapisujemy?OCC to czat normalny pisząc OOC pisze ja a nie moja postać w grze

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
*wchodzę do sklepu*
sprzedawca-dzień dobry co ci podać
*zastanawiam się co wybrać*                                Czy przeczytałeś regulamin? tak

ja-poproszę 5 cukierków                                                                                                                                                      sprzedawca-dobrze zapakować ci je                                                                                                                                     *zastanawiam sie czy pan mi ma zapakować*                                                                                                                        ja-dobrze                                                                                                                                                                            *wychodze ze sklepu*
Silexan
Mugol


 
#2
Ravenclaw



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.