Witaj!

LittleBlocks Mod
Anabett
Azkaban




Posty: 13
Tematy: 2
Gru 2014

#1
Nazwa moda: LittleBlocks Mod

Co dodaje: LittleBlocks to mod, który sprawia, że możemy budować bardzo małe budowle, mechanizmy z redstone'a, które działają tak samo jak w dużej wersji. W jednym dużym klocku można pomieścić 512 małych bloczków.

Zastosowanie modyfikacji na serwerze: Nieraz, gdy chcemy zbudować coś małego na serwerze np. pomnik przedstawiający jakieś zwierzę, ale nie chcemy, by był on wielki. Albo jakieś domki dla lalek zbudować, jakieś makiety miast, pojazdy w pomniejszeniu, cokolwiek. No wszystko gdzie zastosowanie ma ten mod. Nie działają drzwi, taka mała usterka. Aby zacząć bawić się modem potrzebujemy do tego jeden klocek dirta, który wkładamy do crafting table'a i powstaje nam magiczna różdżka. Jak trzymamy ją w łapce to klikamy na jakiś blok PPM i tam możemy budować małymi bloczkami. Te bloczki natomiast nie są tak wytrzymałe jak zwykłe, bo gdy np. uderzymy cobblestone raz to się zniszczy. Ogólnie ten mod mi się bardzo spodobał i jeżeli nie kolidowałby z innymi modami to warto by go wgrać. C:

Screenshot przedstawiający moda: SS'a nie mam, ale tu jest filmik przedstawiający klocki:
[Wideo: http://youtu.be/St8hU6HwkNw]
KacpiPL
Czarodziej




Posty: 55
Tematy: 6
Gru 2014
6
Gryffindor
#2
za, sam miałem przyjemność grania na tym modzie i wlasnie do takich rzeczy jak napisała Anabett powyżej by się przydał na serwerze
Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#3
KOFCIAM!! SAM CHCIAŁEM PRZEMÓC SIĘ NAPISAĆ O TYM ;333

//Edit by Eryk: Rozumiem twoje zafascynowanie wątkiem, ale następnym razem proszę ogranicz Caps Locka.
CenTuria
Czarodziej




Posty: 170
Tematy: 19
Gru 2014
359
Ravenclaw
#4
jestem jak najbardziej na tak
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
#5
Za o ile mod da się wgrać na serwer.
keteiM
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 2
Gru 2014
6
#6
Hmm.. mod wydaje się fajny - natomiast mam co do tego złe przeczucia,ponieważ znając życie będzie problem z tym modem.
Jednakże - jestem Za
hubcik99
Azkaban




Posty: 59
Tematy: 7
Gru 2014
Gryffindor

#7
Było, same problemy - nie.
Tornado4
Czarodziej




Posty: 35
Tematy: 7
Gru 2014
37
#8
Hubcik, było i same problemy przez maszynę, bo z tego co słyszałem to aktualna jest w stanie utrzymać ten mod, ale mimo wszystko do minimum najlepiej go używać.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#9
Nie czuję żeby jakoś w budowie się fajnie przysłużyło, dlatego na nie. A skoro mają być problemy to po co wgrywać coś zbędnego co może nam pogorszyć rozgrywkę lagami.
Deleted
Mugol


 
#10
Hubcik się wypowiedział więc uznaję, że decyzja zapadła.


Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.