Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#11
Które edytowałeś?
MultiMisiek
Azkaban




Posty: 10
Tematy: 2
Wrz 2015

#12
Ostanie

MultiMisiek napisał(a): (26.09.2015 20:17)Ostanie

Dałem z siebie wszystko

POPRAWA

imię i nazwisko postaci:Max Redos
Data i miejsce urodzenia: 2034 11 kwietnia Anglia, Londyn
Status krwi: 50%       
___________________________________________________________________________
Historia postaci:  Max urodził się w Wielkiej Brytanii. Jego rodzice zawsze chcieli jak najlepiej dla niego. W wieku 4 miesięcy Max  zaczął już pomału chodzić a w wieku 2 lat zaczął mówić pierwsze słowa. . Z czasem zaczął robić duże postępy Swego czasu dostał list z Hogwartu. A w nim napisali tak: Panie : Max Rados Przyjęliśmy pana do szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie! . Max Zaczął skakać z radości a mama powiedziała:  Mama mówi synku musimy iść na zakupy. Synek odpowiada, ale gdzie można znaleźć różdżkę i szaty w mieście. Mama mówi jest takie jedno miejsce jest to ulica Pokątna. Już u Oliwandera wybrałem różdżkę włókno smoczego serca 11/5 cala dosyć giętka. Potem poszliśmy kupić szaty oraz mysz. Podróż na stację King's Cross opłynęła Max'owi szybko, strasznie bał się przejść przez mur prowadzący na peron 9 i 3/4. Jednakże wziął się w garść i szybko razem z mamą przebiegli przez ścianę . Na peronie było mnóstwo czarodziejów. Mama życzyła mi dużo powodzenia w dalszej drodze do hogwardu. Podróż do szkoły max'owi mijała bardzo szybko, poznał już wiele przyjaciół. Wpadła mu w oko dziewczyna o imieniu Alicja. Chłopak szybko podszedł do dziewczyny aby ją bliżej poznać. Niestety jak się okazało miała chłopaka. Max był strasznie zazdrosny, lecz przysiąg sobie że tak łatwo się nie podda.

Koniec Historii.
___________________________________________________________________________
Wiersygląd postaci: Jest Chudy i niski. Ma jasny kolor skóry, ciemne długie brązowe włosy w niektórych miejscach ma dziwną fryzurę. Ma niebieskie oczy. Wyróżnia się dużymi ustami i uszami. Ubiera się na czarno, najbardziej lubi koszule w kratkę i długie jeansy.Ma miły wyraz twarzy. Posiada mały nos, który dodaje mu urody.Ulubiony kolor to zielony.
__________________________________________________________________________
Cechy charakteru: Max jest osobą serdeczną i szczerą. Nie boi się wygłaszać tego, co sądzi. Jest także inteligentny. Uczy się bardzo dobrze, choć najlepiej idzie mu z języków, z nauk ścisłych jest raczej przeciętny (no, chyba że chodzi o chemię, jej nienawidzi). Lubi spędzać czas na słuchaniu muzyki, czytaniu książek i graniu w piłkę koszykową lub ręczną z przyjaciółmi. Nie należy do osób zbyt punktualnych, zdarza mu się spóźnić. Jest bardzo rozgadany, czasami potrafi tyle rozmawiać, że nie zauważa upływu dużej ilości czasu. Często lubi także przebywać sam, wtedy może się rozluźnić i odetchnąć.


____________________________________ _______________________________________
Skąd dowiedziałeś się o serwerze: Reklama na YT
___________________________________________________________________________

Co to jest IC i jak je zapisujemy?: IC jest akcją podczas fabuły, czyli czymś odnoszącym się do naszych postaci oraz sytuacji. Zawiera w sobie choćby emocje, mimikę oraz czynności uczestników akcji oraz otoczenie i jego opisy. Nie piszemy w nim emotikon, nie odnosimy się do świata realnego. Przykład:  *wychodzi z pokoju*
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?: OOC to coś, co dzieje się poza akcją podczas gry - mówimy w nim o świecie realnym, który nie ma żadnego związku z akcją. Przykład: (zaraz wracam, ide do sklepu )
___________________________________________________________________________

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead:
 
Max- *Wbiega Do Sklepu i się drze* Dzień Dobry
Kasjer-*odpowiada* Dzień dobry. Co podać ?
[i]
Max -*Chciałbym pudełko fasolek wszystkich smaków.
Kasjer- Niestety , nie mamy już fasolek wszystkich smaków, przed chwilom sprzedałem ostatnie pudełko.
Max- A czy może są drablesy?
Kasjer-*wskazuje palcem* Tak są na tamtej półce.
Max
- *Szybko szuka po kieszeniach*ile kosztuje?
Kasjer - Tylko 6 galeony.
Max-*Daje Kasjerowi galeony*Proszę.
Kasjer - *Bierze galeony*Czy jeszcze coś podać?
Max- Nie, dziękuję. Do widzenia.
Kasjer- Do Widzenia.
Max- *Macha ręką*
___________________________________________________________________________
Czy przeczytałeś regulamin?
Tak 

___________________________________________________________________________
Mój nick w grze: MultiMisiek

Napisałem wszystko o co mnie prosiłaś [Obrazek: smile.png]
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#13
- Dopisz jakieś wydarzenia w historii, tylko nie przesadzaj.
- Rozpisz charakter postaci i wygląd, ponieważ nie posiada on minimalnej ilości wymaganych zdań, nie mówiąc już o ich porządnym rozpisaniu.

Wstrzymano. 3 dni na poprawę, ostatnia szansa.

(Kiedy poprawisz nie twórz nowego wątku, edytuj poprzedni, a następnie stwórz Odpowiedź pod tym wątkiem z treścią "Poprawiono")
MultiMisiek
Azkaban




Posty: 10
Tematy: 2
Wrz 2015

#14
POPRAWA
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#15
Jest jeszcze trochę drobnych błędów, ale dam ci szansę. Zaakceptowano.


Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.