Witaj!

Apelacja - JogurcikPL
JogurcikPL
TenTamTen




Posty: 137
Tematy: 14
Gru 2014

#1
Twój nick: JogurcikPL
Nick admina/moderatora który dał ci bana: Persefona
Powód przez jaki zostałeś zbanowany: NonRP
Czas bana: 2 Tygodnie
Dlaczego chcesz być odbanowany: Zrobiłem NonRP, ponieważ tak po prostu napisałem akcję, że prześlizgnął się przez kraty w celi MM...
Tak, wiem, było to NonRP,i zdaje sobie sprawę z tego co zrobiłem... Napisałem tą akcję tylko po to, ponieważ nudziło mi się w celi, i nie miałem co robić.. Więc się zabiłem, i zrobiłem akcję w Hogwarcie, po tym jak Uciekłem... Wiem że to nie powinno mieć miejsca, i że była to nierealna akcja, ale według mnie, mam nawet dobre RP... Obiecuje że nigdy nie zrobię już takiej akcji... Po prostu chciałbym wrócić już do gry, pomimo że zostałem zbanowany dzisiaj...


Pozdrawiam
JogurcikPL
khalida
Czarodziej




Posty: 19
Tematy: 8
Gru 2014
35
#2
Zabiłeś się a potem odgrywałeś w Hogwarcie?
Mówisz ,że masz dobre RP... a dokładnie w tamtej chwili wiedziałeś ,iż łamiesz regulamin.
Sam się przyznałeś ,że było to NonRP(dokładnie wiesz o czym mowa jaki złamałeś punkt w regulaminie) więc chyba nie ma co dyskutować. Według mnie UB nie powinieneś dostać jak już możliwe skrócenie... Lecz to nie ja podejmę ostateczną decyzje tylko Moderator ,który dał Ci bana.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#3
Ban słuszny, jestem przeciwny jego zniesieniu.
Decyzja ostateczna pozostaje jednak dla Moda, jako że to ona owego bana nadawała.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#4
Apelacja zostaje odrzucona, ban w 100% słuszny.
Lulu
Czarodziej




Posty: 102
Tematy: 4
Gru 2014
157
#5
Zamykam.
Deleted
Mugol


 
#6
Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.