Witaj!

Wolne pokoje w pubie "Trzy Miotły"
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#1
**Na dębowej tablicy w Hogsmeade pojawił się pięknie wypisany, zabarwiony na brąz pergamin, na którym znajduje się ruchomy obrazek pubu  "Trzy Miotły".**

Jak wszyscy wiemy po ostatnim remoncie zostało dodane kilka pokoi oraz pomieszczeń w pubie "Trzy Miotły", dlatego chciałabym ogłosić iż mam dwa pokoje do wynajęcia. Wyposażone są one w łóżko, dwie szafki oraz dla umilenia czasu - radio. Gwarantuję co dwa tygodnie sprzątanie pomieszczenia oraz zmianę pościeli.

Samo zaś zakwaterowanie nie kosztuje wiele, tylko 7 Galeonów miesięcznie [OOC: Tygodniowo].

** Czytelny podpis Marg.**

[OOC: Co do wynajęcia piszecie do mnie na PW wiadomość OOC. Dogadujemy się na określony termin i odegramy akcję związaną z wypożyczeniem pokoju. Proszę o dodanie prefixu do wiadomości [Wynajem], dlatego iż wiadomość że może zapomniana na innym komunikatorze. A co do zapłaty, co tydzień OOC będę pobierał 7G z waszego konta.]
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#2
Wolne pokoje na okres wakacyjny!
Pawi50
Azkaban




Posty: 120
Tematy: 19
Lut 2015
Gryffindor

#3
Ja chcę wynająć pokój n wakacje.Jadno osobowy zapłacę na początku wakcji.A czy mógłby pan spytać się nauczyciela czy mogłbym pujść i zobaczyć ten pokój



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.