Witaj!

Podanie na dorosłego
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#1
Exclamation 
======================================
Dane dotyczące postaci:
======================================



Imię i nazwisko:Arthur Jones

Wiek:22

Data urodzenia: 21.01.1992

Miejsce urodzenia: Wielka Brytania/Anglia/Londyn

Obecne miejsce zamieszkania: Hogsmeade (negocjuje cenę)

Czystość krwi: 100%

Historia postaci : Arthur urodził się w mugolskim szpitalu .Poczęty był bardzo późno , ale za to po urodzeniu , długo nie wymagał wyczerpującej opieki rodziców. Już od 4 roku życia nauczył się czytać i pisać. Od 6 lat umiał już  pływać i nurkować , a także grać w piłkę. Kiedy miał 7 lat , rodzice nie chcieli zapisać go do mugolskiej szkoły , dlatego został w domu aż do 11 roku.
Każdy na podwórku myślał , że Arthur jest jakiś chory , bo przecież nie chodzi do szkoły tak jak inne dzieci , tylko siedzi w domu. Któregoś dnia do domu Crevey'ów zastukała sowa z listem , a na nim wyraźny napis Hogwart , napisy były szmaragdowo zielone , a na głównej stronie widniał napis
Arthur Crever , delikatnie przerażony Arthur zaniósł list swoim rodzicom , a oni spojrzeli na chłopca z dumą , bo przecież został zaproszony do najlepszej szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie. Rodzice ostrzegli go , aby nie mówił niczego o tym liście swoim kolegom , ponieważ oni nie pochodzą z magicznej rodziny , a wtedy przez Ciebie cały Londyn dowie się o Magicznej szkole. Arthur rozumiał powagę sytuacji i nie pochwalił się nikomu. Pewnego dnia nadszedł czas na zakupy , a więc wybrali się do Londynu na ulicę pokątną i zakupili zestaw akcesorii dla czarodzieja.
Później pojechali kupić bilet na pociąg do Hosmeade , chłopiec nie zrozumiał , jak rodzice przeszli przez ścianę i dlaczego kasjerka powiedziała , że to peron 9 i trzy czwarte. Wrócili do domu po czym chłopak spakował się na jutrzejszy wyjazd . Spał bardzo długo , zdawało mu się , że śpi jakieś 2 tygodnie. Nadszedł czas pobudki. Mama odsłoniła okna i obudziła chłopca. Po pobudce
wszyscy przeszli do kuchni , aby zjeść pożywne śniadanie. Po posiłku , mama wyprasowała ubrania , tata wyprowadził z garażu samochód , a Arthur pakował małe drobiazgi. Po długich przygotowaniach wyjechali na dworzec King's Cross , rodzice pomogli mu przenieść bagaże , rozglądnęli się za siebie czy w pobliżu nie ma mugoli , po czym przeszli przez marmurową ścianę.
Arthur pożegnał się ze swoimi rodzicami i wsiadł do pociągu , machając ręką. Przeszedł do przedziału i usiadł w wolnym miejscu przy smutnym chłopcu. Co ci się stało ? Zapomniałem wziąść swojego podręcznika do OPCM , na pewno oberwę od nauczyciela - zapłakał chłopiec.
Nie martw się , pożyczę Ci , kupiłem dwa , na zapas -podał do ręki egzemplarz.
Dziękuję Ci ! Ojej , gdzie moje maniery ? Jestem Alex , tak samo jak ty jadę pierwszy raz do Hogwartu , ale trochę się na nim znam , ponieważ moja siostra tam studiowała.
Ja nazywam się Arthur , nic nie wiem zupełnie o Hogwarcie , po za tym , że moi rodzice się tam uczyli -przedstawił się-
Kiedy dojechali do stacji w Hogsmeade , zauważyli gajowego , który zaprowadził ich do zamku.
Wszyscy byli pod wrażeniem , pod drzwiami wielkiej sali , zawitał ich uśmiechem wicedyrektor
szkoły. Uwaga ! Czy jesteście gotowi na ceremonię przydzielania do domów. Czyli : Gryffindor , Hufflepuf , Ravenclaw i Slytherhin , każdy z was trafi do poszczególnego domu , za dobrą robotę otrzymacie punkty , a za złe zachowanie , wręcz przeciwnie -wytłumaczyła , po czym otworzyła drzwi do wielkiej sali.
Wszyscy ustawili się w kolejce do tiary przydziały , wicedyrektor wymawiał po kolei nazwiska uczniów , między innymi : Tini Bradder , Anna Young , Brad Chays , Judie Rives itd.
Aż doszła do imienia Arthura. Chłopiec nieśmiało podszedł do tiary i nałożył ją na głowę , tiara zastanawiała się dość długo , ale w końcu wypowiedziała te słowa : GRYFFINDOR !!!
Wszyscy ze stołu gryfonów zaczęli klaskać , a Arthur usiadł do wolnego miejsca , przyglądał się , jak jego kolega Alex , czeka na odpowiedź magicznej czapki , nagle wykzyknęła GRYFFINDOR !!!
Tak jak wcześniej wszyscy zaklaskali , a Alex usiadł obok swojego kolegi , którego poznał w pociągu. Wszyscy z jego domu , przeszli za prefektem do dormitorium Gryffindoru i położyli się spać. Wczesnym rankiem , zerwali się z łóżek i popędzili na śniadanie , zjedli kilka tostów i para przyjaciół poszła na lekcję ZiU , po których mieli ochotę na więcej wrażeń , więc bez zwlekania wybrali się na następne lekcje , i następne , następne , aż w końcu okazało się , że to już ostatni rok , czas bardzo szybko mijał w Hogwarcie , Arthur był już bardziej mężny , a jego kolega odważniejszy , oraz bardziej rzetelny. Razem wybrali się na egzaminy końcowe , pisali
dłuuuugo , ponieważ to właśnie w wielkiej sali pisało się testy pisemne , a w salach lekcyjnych zdawało się praktyki , Arthur zdał testy pisemne na Zadawalający ,a z praktykami było już lepiej bo niektóry zdał na Powyżej Oczekiwań , niektóre na zadawalający , jeden na Okropny i jeszcze jeden na Troll. Ale nie martwił się tym za bardzo , razem z innymi uczniami przeszedł na dziedziniec Wielkiej Sali i wyruszyli do portu , aby wypłynąć łódkami do Hogsmeade , kiedy dopłynęli do stacji wysiedli z łódek i wsiedli do pociągu prowadzącego do Londynu machając rękami
do gajowego , który popłakał się troszeczkę na widok machających do niego rąk , bo jeszcze nikt
nie pomachał do niego - nikt go nie lubił. Kiedy dojechali do Londynu , wszyscy wyjęli z pociągu swoje bagaże i razem z rodzicami wyruszyli do swoich domów. Arthur zjadł pyszną kolację i położył się spać rozmyślając nad przeprowadzką. Następnego ranka , zjadł śniadanie i zapowiedział rodzicom , że chciałby się przeprowadzić , ale na razie zostanie w domu. Po kilku dniach znalazł dom do sprzedania w wiosce przy Hogwarcie w Hogsmeade , zarabiał pieniądze przez kilka miesięcy i napisał sowę do właściciela domu , długo czekał na odpowiedź...


Wygląd postaci : Arthur jest wysokim szczupłym mężczyzną , nosi na twarzy uśmiech .Jest umięśniony. Ma włosy koloru blondu i niebieskie oczy. Ubiera się elegancko , co przyciąga uwagę.
Nosi czarną pelerynę ze srebrną odznaką.W swojej garderobie posiada także krawat. Nigdy nie ubiera się niestosownie.



Cechy charakteru : Arthur jest bardzo rzetelny i zaradny. Każdy chwali go za pogodność i poczucie humoru.Lubi oglądać mecze siatkówki i czasami ogląda seriale. Słucha piosenek najnowszych zespołów muzycznych lub solo , ale za zwyczaj słucha muzyki POP . W domu często urządza sobie karaoke. Jest bardzo oszczędny i schludny , dzięki czemu nigdy na jego ubraniach nie zostaje plama , nawet w domu.

Usposobienie/Sposób bycia: Arthur ma dobre podejście do życie i angażuje się do spraw , jak mało kto. Zawsze dobrze rozmyśla powagę sytuacji.

Umiejętności:

-Bardzo dobrze używa zaklęć i uroków
-Ma bardzo dobrą pamięć
-Umie wyczarować patronusa
-Zna zaklęcia obronne
-Dobrze lata na miotle

Wykształcenie:

-Ukończona szkoła magii i czarodziejstwa w Hogwarcie
-Rok nauki w akademii języka Polskiego

ONMS - Z 
Transmutacja - Z
OPCM - PO
Zielarstwo - Z
Smokologia – Nie podchodził
Starożytne Runy – Nie podchodził
Eliksiry - Z
Astronomia - O
Numerologia – Nie podchodził
Wróżbiarstwo - T
Językoznawstwo - T
Zaklęcia i Uroki - PO
Historia Magii - Nie podchodził


Rodzina postaci:

Katie Crevey – matka

John Crevey - ojciec


======================================
Dane dotyczące gracza:
======================================

Nick w grze: KrzychuPL

Twój wiek OOC: 11

Czy jest to multikonto?: Nie

Dlaczego chcesz, aby Twoja postać była dorosła?: Chciałbym , aby moja postać bya dorosła , ponieważ mógłbym zarabiać i nie obciążały by mnie wszystkie obowiązki jakie ciążą na uczniu.

Jak oceniasz swój poziom RP?: 9/10

Czy masz doświadczenie w grze na serwerach RP?: Tak


Skąd dowiedziałeś się o serwerze?: Dowiedziałem się o serwerze z konta YouTube - Khalida


Rozegraj scenkę, w której Twoja postać stara się przerwać bójkę dwóch młodych chłopców oraz nakłonić ich do rozwiązania konfliktu drogą pokojową.(Podpowiedź: Pamiętaj o czynnościach).

K= Kuba
A= Arthur
J=Julek

[A]*Przechodzi przez uliczkę Hogsmeade*
[K]Oddaj mi moje Karty czarodziejów , zbierałem je przez miesiąc ! *wykrzyknął*
[J]Nie oddam ci ich , ponieważ ...... *przestał mówić*
[A]Co się tutaj dzieje ??? *zapytałem przerywając wypowiedź chłopca*
[K]Julek zabrał moje karty kolekcjonerskie ! *wykrzyczał oburzony*
[A]Chłopcze dlaczego zabrałeś jego karty , przecież nie należą do ciebie *
[J]Ale ja nie ...... *wydukał chłopiec z Huffelpuf
[K]Przestań już zgrywać niewiniątko *powiedział uczeń Gryffindoru*
[A]Julku , nie możesz zabierać czyjejś własności *pouczył Arthur*
[J]Znalazłem te karty pod ławką , chciałem Ci je oddać , ale nie dałeś mi dojść do słowa *rzekł z przykrością Julek*
[K]Ojej , przepraszam , czasami jestem trochę nadpobudliwy *odrzekł Kuba*
[A]Teraz wypadałoby , abyście pogodzili się i podali rękę *spojrzał raz na Kubę raz na Julka*
[K]Przepraszam Cię , że nie dałem Ci dokończyć słowa *podał rękę koledze*
[J]Ja też Cię przepraszam , że nie oddałem Ci tych kart od razu *również podał rękę*
[A]Chłopcy obiecajcie , że to się więcej nie powtórzy *mrugnął do Julka , a potem do Kuby*
[K,J]Obiecujemy , że to się więcej nie powtórzy *odparli razem*
[A]Do widzenia chłopaki , miłego dnia ! *odszedł w stronę sklepu spożywczego*
[K]Do widzenia !
[J]Tak , do zobaczenia !












Czy przeczytałeś regulamin? Tak (!!!)
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#2
Nie ma szans abyś dostał postać dorosłą. Historia jest bardzo słaba, opisy wyglądu i charakteru za krótkie. Akcja RP zdecydowanie za słaba na postać dorosłą. Powinieneś pisać podanie na ucznia, ja tu nie mam nad czym się rozpisywać.
Odrzucone.
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#3
Nie masz na to szans, aby otrzymać postać dorosłą trzeba mieć wysoki poziom RP, u ciebie nawet jak na ucznia jest on niski, więc postaci dorosłej ci na pewno nie dam. I nie spam już pod tym wątkiem.
Deleted
Mugol


 
#4
Dziwnym jest fakt, że osoba której odrzucone zostało podanie piszę mi na PW o tym aby je zweryfikował.

Tomek opisał ci wszystko ja wątek zamykam. Jeżeli naprawdę Ci zależy na postaci dorosłej to napisz naprawdę dobre podanie za trzy dni, wszystkie podania złożone przed tym czasem zostaną odrzucone. Jednak lepszym wyjściem była by gra na uczniu.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#5
Skoro weryfikator twierdzi, że nie masz szans na dorosłego to nie masz i nie pozostaje Ci tutaj nic do dyskutowania na ten temat.

Jako Administrator RP popieram decyzję Tomka, poćwicz swoją grę na postaci ucznia. Popracuj nad poziomem RP, złożonością i kreatywnością akcji. Polecam udział w szkółce RP prowadzonej przez Merlina.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.