Witaj!

[Ankieta Rzecznika Graczy] Co tym razem sądzisz o...
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#1


Witajcie Najdrożsi Gracze Serwera Hapel!

Ponownie wychodzę do was z tą samą ankietą, której propozycję przesłali mi ponownie gracze serwera Hapel.
Ankieta przeprowadzona wśród graczy będzie całkowicie anonimowa, może zgłosić się każdy gracz. Standardowo odpowiedzi przesyłamy do mnie na PW. Pamiętajcie, że jestem od tego by pomóc wam i moim zadaniem w tej sprawie będzie dochowanie tajemnicy.
Proszę was o uzupełnienie do każdego nicku swojej własnej opinii z krótkim dopiskiem TAK lub NIE - które określą pracę administracji pozytywnie lub negatywnie. Tak więc do dzieła!



Cytat:Wzór do ankiety:
W poniższych punktach, przy nickach wypisz swoje opinie co do każdego z członków Administracji. Zawrzyj w tym tak zwane TAK lub NIE, będzie to przydatne do wykresu procentowego. Dotyczy to pracy In Game jak i na forum. Chciałbym zsumować oba te wątki.

em411:

Fakenso:
Froxel:
Khalida:

merlin0:

Avian:
Zmija:

Lulu:
hubcik99:

Jak oceniasz pracę całej Administracji?:
Jak oceniasz ich podejście do graczy?:
Oceń aktywność ogólną w skali od 1 do 10:


Pamiętajcie o anonimowości ankiet, wysyłamy do mnie na PW!
Czas trwania ankiety: Do 19.01.14



[Uprzedzę pytanie Grubszego, który ostatnio zapytał o wulgaryzmy. Można, ale proszę o cenzurę lub zamianę słowa na łagodniejsze, jeżeli ktoś aż w takim stopniu chciałby wyrazić swoje emocje.]


[Standardowo proszę nie wypowiadać się pod tym wątkiem, jedynie Administracja Forum/Serwera.]
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#2
@Zamykam dla uniknięcia spamu.
Deleted
Mugol


 
#3
Na prośbę autora wątku, odświeżam.
Deleted
Mugol


 
#4
Ankietę wysyłamy do 23.01.15



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.