Witaj!

Podanie na ucznia. (poprawione)
AlexKy
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Alex Grim
Miejsce urodzenia: Szpitalu Świętego Munga w Londynie.
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: wesoły,sprawiedliwy,mądry,przyjacielski,ambitny,cierpliwy,dzielny,honorowy,miły,lojalny
Wygląd postaci:Brązowe oczy,włosy brązowe średnio-długie,cera jasna.Styl ubierania Czarne buty,czarne spodnie,biała koszulka,niebieska bluza z kapturem.
Historia postaci:Byłem zwykłym chłopcem o niezwykłych zdolnościach,dopiero je odkryłem w wieku 10 lat nawet nie wiedziałem że moim rodzice to czarodzieje.Wychowywałem się w Watford.Urodziłem się  21.08.2034.Chodziłem do tamtejszej szkoły miałem dużo kolegów.W urodziny rodzice powiedzieli mi że jestem czarodziejem ,i że dostanę list.Gdy dostałem list byłem spakowany i gotowy do drogi.Mówiąc o moich przypuszczeniach poparłem je na tym ,że umiałem czytać z gwiazd.I z kolegami postawialiśmy na drużyny piłkarskie które wygrają.Gdy już dotarliśmy pociągiem do Hogrwartu to spojrzałem w niebo i wiedziałem że stanie się coś niedobrego.Gdy płynęliśmy łódkami to jeden chłopak wypad z niej i toną ja szybko skoczyłem za nim by go uratować.Udało się i razem było nam zimno.Gdy dopłynęliśmy do Hogwartu każdy mi gratulował.I tak znalazłem się w Hogwarcie.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze:Szukałem własnie jakiś serwer z paczką modów z czarami.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Na dar jasnowidzenia należy mieć pozwolenie administratora RP. Zakładam iż takiego pozwolenia nie masz, więc wykreślam tę wzmiankę z podania.


Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.