Witaj!

**Ulotki**
Nieogar
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 113
Tematy: 37
Gru 2014
451
#1
**W nocy nad Hogsmeade przelatywało większe skupisko sów, które rozrzucało wszędzie ulotki z tekstem drukowanym. Nie rozrzucały one ich tylko na chodniki, dachy i trawniki, ale próbowały także wrzucać je przez wszelkie szczeliny (np. okna, kominy) do domostw prywatnych należących do czarodziejów. **
*treść ulotek:*
"I widziałem, gdy otworzył Baranek jedną z owych pieczęci, i słyszałem jedno ze czterech zwierząt mówiące, jako głos gromu: Chodź, a patrzaj!

Auror:
I widziałem, a oto koń biały, a ten, który na nim siedział, miał różdżkę, i dano mu odznakę, i wyszedł jako auror, ażeby siał zniszczenie.

Minister:
A gdy otworzył wtórą pieczęć, słyszałem wtóre zwierzę mówiące: Chodź, a patrz!
I wyszedł drugi koń rydzy; a temu, który na nim siedział, dano, aby odjął pokój z ziemi, a iżby jedni drugich zabijali, i dano mu rękawiczki białe. Mawiają, że zamordował własną żonę, ażeby zatuszować swe występki przeciw naturze.

Brygada Uderzeniowa:
A gdy otworzył trzecią pieczęć, słyszałem trzecie zwierzę mówiące: Chodź, a patrzaj! I widziałem, a oto koń wrony, a ten, co na nim siedział, miał odznakę brygady uderzeniowej w ręce swojej.
I słyszałem głos z pośrodku onych czworga zwierząt mówiący: Wolność człowieka za grosz, a trzy życia ludzkie za grosz; a nie szkodź ministerstwu i masonom.

Departament Tajemnic:
A gdy otworzył czwartą pieczęć, słyszałem głos czwartego zwierzęcia mówiący: Chodź, a patrzaj!
I widziałem, a oto koń płowy, a tego, który siedział na nim, imię było Departament Tajemnic, a Czarna Magia mu towarzyszyła; i dana im jest moc nad magiczną częścią ziemi, aby zabijali magią i kłamstwem, i "śmiercią naturalną", i przez dementory nieczyste.

~KK.
"
**Po wszystkim sowy odleciały w losowe kierunki świata.**



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.