Witaj!

Podanie na dorosłego [Do sprawdzenia]
Jayce
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Lut 2015
0
#1
======================================
Dane dotyczące postaci:
======================================

Imię i nazwisko: Jayce Carter

Wiek:31

Data urodzenia: 13 kwiecień *31 lat wcześniej*

Miejsce urodzenia: Londyn

Obecne miejsce zamieszkania: Hogsmade

Czystość krwi: (25%, 50%, 75%, 100%) 75%

Historia postaci (Minimum 12 rozwiniętych zdań):

Przed hogwartem:
Jayce był bardzo popularnym chłopakiem w swojej okolicy. Był zarówno miły jak i pomocny dla wszystkich swoich przyjaciół. Pewnego dnia w lato, zobaczył swoją pierwszą miłość. Była to Emma. Emma była od niego starsza o rok, ale to mu w żaden sposób nie przeszkadzało w tym by się z nią spotkać, bo była nowa. Więc podszedł do niej, przywitał się grzecznie i bardzo długo rozmawiali i skończyło się na tym że wrócił do domu o 21:30 . Skutek tego był, że miał pomalować płot w dzień wolny, czyli sobotę. Emma podeszła do niego gdy malował płot i mu pomogła, więc gdy skończyli poszli razem na spacer rozmawiając cały czas. W pewnym momencie Emma złapała ręke Jayce a on zaczerwienił się jak głupi i wpadł do rzeki obok której przechodzili. Razem wybuchli śmiechem. Gdy wracali już do domu, Emma pocałowała Jayce w policzek i uciekła. *rok później* Nadszedł najgorszy dzień dla Jayce w jego życiu, Emma musiała się wyprowadzić bo tutaj nie mogli długo mieszkać bo to był domek babci. Babcia miała wracać za dzień więc nie mieli dużo czasu. Jayce zalany łzami podbiegł i mocno przytulił Emmę. Za chwilę stało się coś okropniejszego niż sam wyjazd Emmy. Jechało za nimi auto, Jayce odbiegł z drogi a Emma się zapatrzyła i ją potrąciło auto. Jayce zapłakany podbiegł do niej i klęczał obok niej, nagle zemdlał. Gdy się obudził dowiedział się że Emma umarła. *2 lata później* Nastąpił dzień gdy Jayce miał właśnie zostać 11 latkiem. Nagle do jego domu wleciała sowa z listem, zobaczył że to z hogwartu więc go prędko otworzył. Bardzo się zdziwił więć pytał rodziców o wszystko, rodzice odpowiadali. Poszedł na pokątną wszystko kupić i udał się w stronę hogwartu.

W Hogwarcie :
Na początku swojej przygody w Hogwarcie w WS zaprzyjaźnił się z 2 osobami z tego samego domu, wybrano go do Gryffindoru. Dziewczynę, Megan i chłopaka, Javiera. Poszli razem do swojego dormitorium do końca się rozpakować, następnie gadali do ciszy nocnej, bo potem prefekt im powiedział żeby się uciszyli. Biedna Megan z nikim nie gadała bo nikogo nie znała oprócz ich, a chłopaki mają osobną sypialnię co chyba jest oczywiste. Następnego dnia rano Megan obudziła Jayce i Javiera o 9:35 na śniadanie. Potem wszyscy razem poszli na błonie pospacerować i porozmawiać. Gdy przyszło krępujące pytanie dla Jayce które brzmiało " Miałeś już kiedyś dziewczynę? " rozpłakał się i odbiegł bardzo szybko w stronę dormitorium. Megan i Javier próbowali go pytać dlaczego się popłakał i uciekł, ale on im nie powiedział. Po setnych proszeniach i błaganiach na kolanach im powiedział całą prawdę, byli bardzo smutni a Megan nawet puściła kilka łez oka ze współczucie i rozległy się liczne " Tak mi przykro, nie wiedziałam/em " " Bardzo mi jej żal, tak samo ciebie " i inne wyrazy współczucia. *rok później* Wszyscy razem przeszli do następnej klasy, już wszyscy wiedzieli prawie o wydarzeniach z życia Jayce i od teraz ma nauczkę i nigdy nie będzie już opowiadał o takich rzeczach kolegom, bo to może być za bardzo prywatnę dla jego osoby. Megan i Javier chodzą ze sobą już tydzień a Jayce jest dalej sam, wmawia sobie że on czeka na tą jedną jedyną, której nigdy nie będzie bo ona umarła. Megan i Javier mu mówią że jeszcze spotka tą jedyną, i że ona też była ważna, ale odeszła nie przez jego winę ani swoją, tak po prostu chcieli.... Jayce coraz bardziej się oddalał od swoich przyjaciół, chcieli tylko od niego słodyczę, zadania domowę i inne rzeczy, ale nie chcieli rozmawiać z nim. Więc Jayce podszedł do nich powiedział że są fałszywi i że nie ma zamiaru im nic dawać iże zrywa z nimi kontakty wtedy Javier dodał " Teraz ja i Megan jesteśmy dla siebie najważniejsi a ty to już stara bajka, to koniec znajomości " Megan mówiła że ona chcę tak bardzo się ze mną przyjaźnić więc wymyślił, że ustali tajne spotkania. Cały ten czas się spotykali a Javiera nie chciał widzieć na oczy. *W ostatniej klasie w Hogwarcie* Było już zakończenię roku, Megan i Javier już nie chodzili ze sobą, za to Megan i Jayce cały czas się przyjaźnili. Javier nie doczekał się końca szkoły, ponieważ został wyrzucony z Hogwartu. Wszyscy właśnie mieli się rozdzielać ale Megan zatrzymała Jayce i powiedziała " Nigdy nie zapomnę o naszej znajomości, zawsze będe o tobie myśleć i będe ci wysyłać sowy. Do następnego spotkania " Wtedy mnie pocałowała w policzek i odeszła machając do mnie, ja też machałem odchodząc.

Po ukończeniu szkoły, życie dorosłego:
Po zakończeniu szkoły, Jayce postanowił wyprowadzić się na stałe od rodziców. Zamieszkał w Hogsmeade. Nigdy nie sądził, że w wieku siedemnastu lat się przeprowadzi. Cóż, wyszło na to, że jednak zrobił to. Starał się wtopić w tłum. Inni ludzie przyjęli go z otwartymi rękoma. Był rozpoznawalny i lubiany. Pisano o nim w proroku codziennym! Często przebywał w pubie „Trzy Miotły” i tam spotykał się z przyjaciółmi. Mężczyzna stał się bardzo pracowity. Marzył o pracy jako nauczyciel, jednak to zbyt duża odpowiedzialność. Jayce stara się być jak najlepszym człowiekiem. Jest maksymalistą, co daje mu pewną satysfakcję z tego, że zrobił coś najlepiej.  W większości zgadza się teraz z wszystkimi znajomymi, jednak nie jest łatwowierny. Stał się innym człowiekiem. Zbliżają się już jego trzydzieste urodziny. Mężczyzna nie wie jeszcze, że niedługo zdobędzie miłość swojego życia…

Wygląd postaci:
Jayce jest przystojny i dobrze zbudowany bo ćwiczył po skończonym hogwarcię bardzo dużo. Ma głęboko brązowe oczy, smukły nos, usta w idealnych proporcjach i czarne, lekko lokowate włosy. Jayce lubi się ubierać w jakieś w miarę obcisłe, ale czasami luźne ubrania. Często nosi na sobie okulary jak nie przeciwsłoneczne to normalne zerówki. Buty to najczęściej jakieś trampki czy adidasy. Bardzo lubi ubierać luźne koszulę lub koszulki bez rękawów. Ze spodni często ubiera dżinsy albo co jakiś czas rurki, ale to chyba rzadko.

Cechy charakteru:
Jayce jest bardzo zabawny i przyjacielski. Czasami pokazuje swój zły charakterek, czyli jest zazdrosny o prawie wszystko i chcę by wszystko było idealne. Bardzo nie lubi przebywać w nadmiernym tłoku bo się źle czuję, bo jest bardzo wtedy duszno i jest brak powietrza. Nigdy nie był i nie będzie babiarzem przez sytuacje która zdarzyła się w jego dzieciństwie. Jayce bardzo nie lubi fałszywych przyjacieli i innych oszustw. Javier jest miły i wszystkim by pomógł nawet jeśli ktoś by potrzebował pomocy a byłby jego wrogiem, podałby mu ręke. Jest on wierny wszystkim swoim miłością i wszystkim kolegą/koleżanką czy przyjacielowi.

Usposobienie/Sposób bycia: Jayce będzie szczerym chłopakiem i bardzo miłym i pomocnym dla wszystkich mężczyzną. Nikogo by nie zdradził i gdy ktoś powię coś ważnego, on tego nie będzie rozpowiadał i zachowa to w tajemnicy. Zawsze będzie chciał przekonywac ludzi do siebię.

Umiejętności: Jayce ma korzenie francuskie, więc umie francuski bardzo dobrze. Ma charakterystyczny francuski akcent. Angielski umię perfekcyjnie bo przecierz to jego rodowy język. Jayce umię robić bardzo dobre eliksiry. Czasami mu się to nie udaję ale zawsze zawzięcie ćwiczy te eliksiry z którymi ma kłopot. Umię pisać też fajne wierszyki, jakieś krótkie poezje i inne gatunki poetyckie

Wykształcenie: Ukończona szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcię. Skończony kurs z eliksirów/alchemi na bardzo dobrym poziomie.

Wyniki z OWUTEM-ów:
Do dyspozycji masz 30 punktów.
PO - 5p
Z - 4p
N - 3p
O - 2p
T - 1p

ONMS - T
Transmutacja - PO
OPCM - PO
Zielarstwo - N
Smokologia - NIE PRZYSTĘPOWAŁA
Starożytne R: NIE PRZYSTĘPOWAŁA
Eliksiry - PO
Astronomia - O
Numerologia - N
Wróżbiarstwo - T
Językoznawstwo - T
Zaklęcia i Uroki - Z
Historia Magii - T

Rodzina postaci:

Matka - Nieznana

Ojciec - Nieznany

Reszta rodziny nie znana....

======================================
Dane dotyczące gracza:
======================================

Nick w grze: Jayce

Twój wiek OOC: 16

Czy jest to multikonto?: Nie

Dlaczego chcesz, aby Twoja postać była dorosła?: Ponieważ moim zdaniem postać Dorosła będzie bardziej rozwinięta, ciekawsza i trochę trudniejsza do rozegrania. Takie małę wyzwanie

Jak oceniasz swój poziom RP?: Hmm.. 7/10 albo 6/10

Czy masz doświadczenie w grze na serwerach RP?: Tak, dodatkowo siostra trochę pomogła to ogarnąć

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?: Od siostry (GosixHD)

Rozegraj scenkę, w której Twoja postać stara się przerwać bójkę dwóch młodych chłopców oraz nakłonić ich do rozwiązania konfliktu drogą pokojową.(Podpowiedź: Pamiętaj o czynnościach).

U1 = Uczeń 1

U2 = Uczeń 2

J = Jayce

*Jayce, wracając ścieżką w hogsmade zauważa dwóch uczniów bijących się o sakiewkę*

J = Co tu się dzieje ?! * Patrzy na nich ostrzegawczym wzrokiem *

U1 = Zabrał mi moją sakiewkę w której mam cenne kamyki z różnych zakątków świata ! * cały czas próbuje mu wyrwać sakiewkę *

U2 = To jest moja sakiewka z galeonami ! * wykrzyczał patrząc złym wzrokiem na Jayce *

J = * Rozdzielił ich i patrzy raz na jednego raz na drugiego surowym wzrokiem * To kogo to jest sakiewka ?

U2 = * Krzyczy na drugiego ucznia * Ona jest moja, widziałeś co jest w środku ?!

U1 = * Wykrzykuje groźnie * Moja, nie musze sprawdzać. On kłamie !

J = * Wyrywa z łatwością chłopakom sakiewkę i sprawdza co jest w środku * Widzę tutaj kamyczki, macie się pogodzić..... A właśnie ! Wy nie powinniście być w Hogwarcie ?

U1 i U2 = Yyyy... to znaczy... * Uczeń 1 zabrał swoją sakiewkę, mrugnął do drugiego i razem uciekli *

J = Ahh, upiekło im się * Poszedł w stronę domu po alejce śmiejąc się pod nosem *

Czy przeczytałeś regulamin?

( !!! )
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#2
Screena zgody na MK wyślij mi na PW
Jayce
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Lut 2015
0
#3
O to chodzi, że ja z siostrą mamy to samo IP komputera. Siostra założyła wątek w powiązaniach ip. Myślałem po prostu że tu chodzi o to MK. Przepraszam, mój błąd
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#4
Postać zbyt wyidealizowana, wygląd bez żadnych wad, charakter praktycznie również. Na pewno coś takiego nie przejdzie. O akcji RP nie wspominam, bo takie coś to do podań na ucznia się nadaje. Historia przeciętna.
Odrzucone; możesz spróbować ponownie za 5 dni.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.