Witaj!

[Problem] Duty - 'Firma' Mung
Veeon
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 1
Kwi 2015

#1
Specyfikacja techniczna komputera: ----
Wersja systemu: ----
Opis problemu: Na terenie placówki Mung'a (teleportacja poprzez /warp mung) posiadamy duty, które niestety nie chce działać. Pracownicy poprzez /duty aktywują je, jednakże po tym - czas około dwóch minut - wyłącza się system automatycznie z tekstem, który pokażę w załączniku nr.1 
Nie wiem czy spowodowane jest to miejsce w którym duty się odpala, czy błędem systemu. W załączniku nr.2 dodaję miejsce w którym duty powinno się aktywować.
Screeny: [Załącznik1] [Załącznik2]
Treść błędu: -----

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#2
Pracę należy aktywować w miejscu stworzenia firmy, potem możemy swobodnie poruszać się po całym cuboidzie.
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#3
No tak, wszystko się zgadza. Komenda /duty działa wyłącznie w miejscu przedstawionym na screenie w drugim załączniku; jak mniemam jest to właśnie miejsce założenia firmy. Dzisiaj dodatkowo chciałem się upewnić i informacja o "opuszczeniu terenu firmy" wyskakuje po około minucie, nawet jeżeli nie ruszam się z miejsca. Postanowiłem zatem kompletnie nie ruszać kursora, ale wynik był oczywisty, bo po tym samym czasie wyskoczyła informacja o rzekomym AFKu, co również przerwało pracę.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#4
A ktokolwiek ustawił Wam cuboid na munga?
Veeon
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 1
Kwi 2015

#5
Najprawdopodobniej nie ma tam cuboida. Jeżeli byłaby możliwość ustawienia go i poddania kompatybilnemu działaniu ze skryptem byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Veeon
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 1
Kwi 2015

#6
Sprawa rozwiązana - do zamknięcia.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.