Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Dorosłego
Ceril
Azkaban




Posty: 42
Tematy: 9
Maj 2016
Ravenclaw

#1
[Obrazek: wGBil2j.jpg]
[Obrazek: 2IZr2yR.jpg]
[Obrazek: PHAsfO2.jpg]
[Obrazek: xehhtnC.jpg]
[Obrazek: wSrinvI.jpg][Obrazek: nDemM2b.jpg]
[Obrazek: grw8XG2.jpg]
[Obrazek: MccOlv0.jpg][Podanie jest napisane w takiej, a nie innej formie, ponieważ miałem dużo czasu, by się pobawić grafiką. Jeśli będzie wstrzymane to oczywiście to poprawię bez problemu.]
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Podanie spoko a to jest twoja pierwsza postać czy multikonto? Jak chcesz zachować to w tajemnicy pisz do mnie na pw.
Ceril
Azkaban




Posty: 42
Tematy: 9
Maj 2016
Ravenclaw

#3
Już wysłałem wiadomość. Druga bardziej ci wytłumaczy sytuację, w której obecnie się znajduję.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#4
Historia urwana z kontekstu trochę, ale ze względu na wygląd podania dam ci szansę. Opisz niżej co chcesz odgrywać na danej postaci i przedstawić swój pomysł na aktywną grę.
Ceril
Azkaban




Posty: 42
Tematy: 9
Maj 2016
Ravenclaw

#5
Mam zamiar na początku odgrywać postać tzw. Łowcy. Będzie ona zabijać, usypiać różnorakie stworzenia , by robić eliksiry itd. Nie pogardzi również ziołami. Będzie zbierać je i również wykorzystywać do tego samego celu. Po jakimś czasie zbierze się na odwagę i napisze do Ministerstwa Magii o jakąkolwiek posadę.
Pod koniec, gdy już nie będzie miała sił pracować z ludźmi w Ministerstwie (Wyczerpie go to psychicznie, ponieważ będzie miał dość wtrącać się w sprawy polityki) napiszę on podanie na nauczyciela do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, ponieważ od młodego się tą szkołą interesował.
To chyba wszystko. Może później moja postać zajmie się znów zawodem łowcy, ale nie jestem do końca tego pewien. (Oczywiście po zaakceptowaniu podania napiszę do Administracji o tego łowcę. Chodzmi mi tu ogólnie o odgrywaniie danego stworzenia lub rośliny [np, mandragora]. ) Oczywiście wiem, że nie jest to konieczne, ale lepiej by było...
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#6
Kiedyś była ostra faza jak ludzie wyciągali sobie dosłownie "z *****" baniaki tojady i eliksirów wielosokowych, dlatego jeśli zamierzasz IC tworzyć jakieś mocne eliksiry napisać o potwierdzenie tej akcji. Tak samo jak ze stworzeniami, przypominam sobie sporadyczne osoby co odgrywały że mają na usługach orła który ich osłania przed zaklęciami. Liczę jednak że wszystko zrobisz sensownie i z umiarem. Akceptuje



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.