Witaj!

Odrzucone Podanie na Dorosłego
bajobajo225
Azkaban




Posty: 7
Tematy: 7
Paż 2015

#1
Imię i nazwisko:  Pabel Hay

Data i miejsce urodzenia:   07.01.2020


Status krwi:
100 %

Historia postaci:
Pabel od dziecka rozmyslal o swojej przyszlosci. Juz od najmlodszych lat moznabylo zauwazyc, ze jest pelen odwagi. Zawsze podczas zagrozenia stawal w obronie swoich kolegow i kolezanek. W wieku 7 lat odkryl swoje talenty magiczne. Na poczatku nie rozumial tego, co potrafi. Z biegiem czasu wszystko zrozumial. W wieku 10 lat rodzicie opowiedzieli  mu, ze jest czarodziejem oraz co nieco o Hogwarcie. Nie mogacy doczakac sie chlopiec rozmyslal o szkole magii i czarodziejstwa. Rok pozniej jego rodzice otrzymali list od dyrektora Hogwartu, w ktorym bylo zapisane, ze Pabel zostal przyjety do szkoly. Chlopiec zaczal sie czym predzej pakowac. Wraz z rodzicami i mlodsza siostra poszli na peron 9 i 3/4. Przed odjazdem ucalowal rodzicow i wsiadl do pociagu. W srodku poznal nowego kolege oraz kolezanke. Przez cala droge do Hogwartu rozmawiali o tym, jak sobie wyobrazaja Hogwart. Po przyjezdzie do szkoly przeplyneli lodkami jezioro wraz z gajowym. Chwile opzniej udali sie na ceremonie przydzialu. Cala trojka trafila do Gryffindoru, gdzie zawsze chcieli trafic. Po uczcie udali sie do swoich dormitoriow. Pabel chodzil na wszystkie zajecia i pilnie sie uczyl.

Wygląd postaci:
Pabel to ani chudy, ani gruby chlopak. Jest bardzo dobrze zbudowany. Ma ciemne wlosy i lekko przyciemniona cere. Jego oczy sa szarego koloru. Zazwyczaj nosi jeansy oraz biala bluze. Nigdy nie rozstaje sie ze swoja torba. 

Cechy charakteru:
[i]Pabel Hay to przede wszystkim bardzo odwazny chlopak. Zawsze staje w obronie swoich przyjaciol i jest im lojalny. Pabel nie jest zbytnio wredna osoba, jest mily i towarzyski. Przyjaciele bardzo lubia jego towarzystwo. Socieniaja rowniez w nim poczucie humoru. Nigdy nie oszukal swoich bliskich ani nigdy ich nie oklamal.
[/i]
Wyniki z OWuTeM-ów:
(Dysponujesz trzydziestoma punktami. PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje możliwość niepodchodzenia do egzaminu.)

Astronomia – N
Eliksiry –  PO
Historia Magii – Z
Językoznawstwo – N
Latanie – W
Numerologia – Z
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – Z
Obrona Przed Czarną Magią – W
Smokologia – N
Starożytne Runy – N
Transmutacja – Z
Wróżbiastwo – N
Zaklęcia i Uroki –  PO
Zielarstwo – Z

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Od mojego kolegi, (Pingwin)

Co to jest IC i jak je zapisujemy? IC to swiat, w ktorym zyje moja postac. Jesli cos napisze, to jakby to mowila moja postac. Zapisuje sie bez zadnej komendy. Akcje, jaka wykonuje moja postac zapisuje sie na /me, lub w *<tekst>*

Co to jest OOC i jak je zapisujemy? OOC to realny swiat, czyli ten przed komputerem. Zapisuje je sie za pomoca komendy /o


Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
*powoli wchodzi na strych po drabinie* Alez tu jest balagan. Trzeba tu troche posprzatac. Ale od czego zaczac ? Jest tyle do zrobienia, a jest musze posprzatac na dole. Moze zaczne od tych pudel. *podchodzi do pudel, a nastepnie znosi je powoli na dol schodzac po drabinie. Za kazdym razem patrzy pod nogi, aby sie nie potknac.* Teraz moze te star e firanki... Bardzo malo tu jest swiatla *odslonil firanki, przez co do pomieszczenia wpada wiecej swiatla* Od razu lepiej. Chcialbym wrocic do starych czasow, gdy jeszcze chodzilem do szkoly, do Hogwartu. Ciekawe, czy teraz sie tam cos zmienilo, czy nadal sa ci sami nauczyciele i czy wszystko tak samo wyglada. Chcialbym chociaz przez chwile tam znow powrocic. Ale nie czas na myslenie o dawnych czasach. Jest tyle do zrobienia... Chyba sie nie wyrobie do wieczora. Taki tu balagan, ze ja niemoge... *podnoszac pudlo wypadlo jakies zdjecie i stluklo sie* No pieknie... Cale szczescie, ze Zaklecia i Uroki byly jednymi z moich ulubionych zajec. *wyciagnal rozdzke z kieszeni spodni i celujac w potluczone zdjecie wykonal odpowiedni ruch rozdzka i wypowiedzial odpowiednia formule* Reparo ! *podniosl zdjecie i popatrzyl na nie* Oooo... Jaka mila niespodzianka ! *na jego twarzy pojawil sie usmiech* To zdjecie, ktore zrobilismy sobie z Danielem i Claudia w Hogwarcie na zakonczenie nauki. Strasznie sie cieszylismy, ze ukonczylismy nauke, a teraz chcialbym tam teraz wrocic. Milo powspominac stare dobre czasy. Ciekawe, co sie z nimi teraz stalo... Ale no cow *zniosl zdjecie na dol i postawil je na szafce obok lozka* Trzeba wracac do pracy...

Czy przeczytałeś regulamin?  Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
W prywatnej wiadomości wytłumacz mi powiązanie z innym kontem.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#3
Z takim podaniem nie masz nawet co myśleć o postaci dorosłej, złóż lepiej podanie na ucznia. Odrzucam



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.