Witaj!

Czemu serwer świeci pustkami? Problem
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#11
God, w tobie jedyna nadzieja! Niechaj powróci mesjasz! Niechaj na świat przyjdzie potomek Amala!
A tak na poważnie; to rzeczywiście, coś w tym jest.
Patrice
Azkaban




Posty: 11
Tematy: 3
Maj 2016

#12
Myślę, że powodem mogą być egzaminy gimnazjalne..
ozzyIiggy
Częsty bywalec



Donator

Posty: 362
Tematy: 22
Lut 2015
179
#13
/\ Nie sądze, egzaminy były w maju, a mamy czerwiec. Powody były podane wyżek, brak zainteresowania oraz wakacje etc. etc.
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#14
Nie chce mi się grać bo nic się nie dzieje i zaraz są wakacje xd

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Arvid
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 7
Sty 2015
59
#15
Nic się nie dzieje na serwerze, olaboga!
Co na to adminsitracja?: Serwer jest dla graczy, to w ich rękach leży rozwijanie akcji. Śpiesze z pewnym wytłumaczeniem, serwer owszem, jest dla graczy, jednakże widzę tutaj pewien problem. Gracze którzy często próbują grać przestępców bądź próbują rozkręcić swój własny biznes napotykają się z milionem problemów, przykład? Proszę bardzo: Założyłem MOA, chciałem żeby ktoś dał mi gm-a na przebudowanie, czekałem na to koło 2 dni. Chciałem aby zostało pod to podpięte Duty, również czekam do dziś.

Teraz przedstawię wam drodzy gracze, co się dzieje jak administracja ingeruje w akcję i tworzy własny zarys fabuły. Powstaje wielki toksyczny flame, no bo jak? Pierw mówią że sami mamy tworzyć, a tutaj sami odgrywają jakieś akcję, tworzą nieśmiertelne postacie, jeb*ć ich. Otóż tak to właśnie wygląda.

Kolejna sprawa, to przyjmowania nowych ludzi na serwer, w większości jest to: "ALE NIEOGAR XDDDDDDDD" "/report źle odgrywa, kogo wy przyjmujecie na serwer". Super, super, pragnę Ci przypomnieć, że do pewnego czasu byłeś taki sam! Właśnie Ty! Więc łaskawie rusz swoją szlachecką *****ę i pomóż się nowemu zaklimatyzować na serwerze.

Dodam jeszcze, że podobny temat do tego, widziałem już kilka razy na tym forum, więc, może zamiast wiecznie narzekać stworzyć coś, co wreszcie każdemu wyjdzie na dobre? Znajdźcie sobie jakiś złoty środek, który będzie korzystnie działał dla graczy serwera, jak i dla administracji (chociaż wiem że to na tym serwerze graniczy z cudem). Postawię sprawo jasno, dla graczy, którzy budują ten serwer, mniej toksycznego myślenia, więcej pomysłów i kreatywnego grania. Dla administracji? To trudniejsza sprawa, bo byłem przez pewien czas członkiem tego pięknego społeczeństwa. Ruszcie również swoje *****, rozreklamujcie serwer poraz n-ty, stwórzcie akcję, która będzie napędzała serwer (Kultyści to już chyba umierają z głodu w kryjówkach). Dziękuje za poczytanie tych wypocin.
Nex55
Czarodziej




Posty: 72
Tematy: 8
Gru 2014
60
#16
Czasami mam ochotę wbić na serwer ale gdy pomyślę sobie o odpalaniu launchera tylko dla 15 minut to odpuszczam sobie xd

Więcej akcji ogólnych (chyba każdy pamięta stworzenie w hogwarcie i obozowisko przed HogsmeadeWink )
i mniej modyfikacji które zamiast działać na naszą wyobraźnie psują klimat serwera.
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#17
Faktycznie mało się dzieje... Ostatnio wpadłam na bombowy pomysł ale pewnie i tak nikomu sie nie spodoba bo coś tam coś... Mało ostatnio się dzieje trzeba coś rozruszać!
qawciak
Czarodziej




Posty: 109
Tematy: 3
Gru 2014
104
#18
noł ofens, ale hapel skończył się z japvenem
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#19
ja nie gram bo Asia nie gra
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#20
Nom, nuda tu nuda tam, sam nie wiem czy będed grać na haplu. Moim zdaniem przydałaby się jakaś wystrzałowa akcja. Myślałem, że rozgłośne i uaktywnie W.E.S.Z .



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.