Witaj!

[Propozycja] Klimat Hogwartu w nocy.
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#11
100% Za
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma




Posty: 216
Tematy: 9
Sie 2015
Ravenclaw

#12
Za, za, za i jeszcze raz za Big Grin
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#13
Pomysł był podrzucany przez hubcika jeszcze za czasów 3.0 i jest strasznie trudny do wykonania gdyż trzeba by zaznaczać każdą pochodnie, to się jeszcze może bugować itp.
Ale niech Emil się wypowie
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#14
Ja jestem ZA, troche akcji i przygody w nocy się przyda.
Valium
Azkaban




Posty: 27
Tematy: 3
Kwi 2016

#15
Wieczorny i nocny klimat Hogwartu (podobnie jak gadające obrazy) jest znakomitym pomysłem, było by dużo więcej akcji nawet bez obecności innych graczy.
Od strony technicznej było by trochę ciężej.. mianowicie - napisanie skryptu, który zamieniałby zwykłe pochodnie na czerwone, czy nawet ustawienie koordynatów każdego miejsca, w którym pisało by tekst typu "Bądź ciszej, niektórzy chcą spać!".

merlin0 napisał(a): (11.06.2016 11:33)Pomysł był podrzucany przez hubcika jeszcze za czasów 3.0 i jest strasznie trudny do wykonania gdyż trzeba by zaznaczać każdą pochodnie, to się jeszcze może bugować itp.
PS. Moim zdaniem wystarczyłoby zaznaczenie całego cuboida szkoły dzięki WorldEdicie i zamienienie rodzaju pochodni, także dzięki WE (wpisać w skrypt komendy i serwerowy przedział czasowy).
Bugować na pewno się będzie, pochdnie będą wisiały przy ścianach zaczepione o powietrze, bądź będą na nim stały (prawie zawsze tak będzie)
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
464
Ravenclaw
#16
Napisanie skryptu na zapalające i zgasające się światła to 20 min roboty, bez zbednego uzywania WE. Pozdrawiam
Vindow
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 4
Gru 2015
0
Gryffindor
#17
No właśnie, w nocy hogwart ma odstraszać uczniów przed błąkaniem się po szkole Big Grin
muzzy102
peepoopoo administrator peepoopoo czemu




Posty: 98
Tematy: 9
Paż 2015
127
Gryffindor
#18
Jestem za !
Pomysł naprawdę dobry  Big Grin
mam p*erdolone love hate relationship z tym serwerem
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#19
Całkiem ciekawy pomysł, dobrze przemyślany i dodaje smaczku. 
Jestem w 100% za
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#20
Ludzie, jak podoba wam się propozycja, a poza tym nic nie wnosicie, to dawajcie Stelli lajki pod wątkiem zamiast tworzenia zbędnego spamu odpowiedziami w stylu ,,Bardzo fajne! Na pewno Hogwart będzie bardziej klimatyczny!" itd.

W mojej opinii:
Część propozycji dotycząca pochodni: Spoko, jak najbardziej.
Część propozycji dotycząca obrazów: Nie, wszyscy będą mieli je w ***** i będą tylko przeszkadzały w grze swoim spamem.

Dodatkowo można by zaszaleć i zrobić w nocy taką mgiełkę czarną wokół graczy, która jest np jak się ma nieprzytomność, i wyłączałaby się gdyby gracz użył Lumos.

Poza tym trzeba by zablokować wiele opcji graficznych by gracze ich nie zmieniali, typu jasność.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.