Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Skiperek
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Cze 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Stephan Walker
Miejsce urodzenia: London, Regent St.
Status krwi: 50% (Od strony matki) 
Cechy charakteru: Stephan zawsze był arogancki, leniwy, nic mu się nigdy nie chciało, zawsze popadał w kłopoty ale dzięki temu potrafił nawiązać kontakty z innymi rówieśnikami. Potrafił z logicznego punktu widzenia rozwiązać większość problemów i zawsze starał się wszystko robić dokładnie nawet jak lenia. Jest bardzo pomocny i zawsze pomaga przyjaciołom w potrzebie.
Wygląd postaci: Niebieskie oczy, blond włosy, jasna karnacja, średni wzrost, smukła budowa.
Historia postaci: Miał szczęśliwe dzieciństwo wraz z ojcem mugolem i matką czarodziejką. Prowadzili normalne rodzinne życie. Ojciec nigdy nie wiedział, że jego żona jest czarownicą, a młody Stephen często bawił się różdżką matki pod jej pozwoleniem. Pewnego ranka gdy miał mnie obudzić budzić i bardzo chciało mi się spać pomyślałem o naciśnięciu budzika i nagle to się zdarzyło ku mojemu zdziwieniu patrzyłem się w budzik i nie wiedziałem do końca o co chodzi. Kilka dni później po moich 11 urodzinach przyleciała sowa z listem (zaproszeniem do Hogwartu). Tak o to zaczęła się moja przygoda.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od znajomej.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? TAK!!!

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
P3W3X
Czarodziej




Posty: 24
Tematy: 0
Sie 2015
0
Hufflepuff
#2
Podanie ma Minimalne błędy rzeczowe, jednakże zostaje przyjęte bez większych problemów.
[Obrazek: 58FGqR8.png]Podanie: ZAAKCEPTOWANE



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.