Witaj!

Odrzucone Podanie na Dorosłą Czarownicę
Sonata
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Gru 2015
0
Gryffindor
#1
Imie i nazwisko: Sonata Star
Data i miejsce urodzenia: 3.05.2021 r. Londyn
Status krwi: 100%
Historia postaci: (Minimum szesnaście rozwiniętych zdań) Sonata od pierwszego roku w Hogwarcie uwielbiała się uczyć magi , latania na miotle, eliksirów, itp. Była przydzielona do domu Gryffindoru. Często miała problem ze Slytherinem bo ją dręczyli z powodu że wychowywała się z rodzina mugoli . Jej prawdziwi rodzice ją oddali jak miała 2 miesiące nie wiadomo czemu ani co się z nimi stało. była w drużynie Quidditch'a jako szukający , gdy na jej pierwszym meczu złapała złoty znicz tłuczek uderzył ja w głowe od tylu obudziła siś za tydzień. Przy następnym meczu zlapala zloty znicz bardzo wysoko nad ziemia ,ale ktos uzyl magi i jej miotła pękła zaczeła spadać w dól uratował ją zawodnik z drużyny. Często miała wypadki spowodowane przez ślizgonów. Była bardzo pracowita ponieważ chciała zostać aurorką. W trzeciej klasie wysadziła całą klase przypadkowo ponieważ uczeń który siedział obok uderzył ją różdżką kiedy wypowiadała zaklęcie. W piątej klasie poraz pierwszy zmieniła się w psa i nie mogła się odmienić dopiero po jednym dniu nauczyciel Transmutacji jej w tym pomógł. kiedyś przez przypadek udało się jej znaleść przejście do ministerstwa magii  . Gdy leciała na miotle na stadion Quidditcha to zachaczyło strojem o rzeźbę na dachu Hogwartu i zdjął ją nauczyciel i zdążyła na mecz z lekkim opóźnieniem. Szóstą klasę przesiedziała w bibliotece ucząc się nowych zaklęć. Siódma klasa znalazła przypadkowo pokój życzeń w którym uczyła się obrony przed czarną magią, latania na miotle oraz nowych trików, i eliksirów. Gdy zdała szkołę zaczeła szukać własnego domu w Dolinie Godryka wkońcu znalazła idealny dla siebie więc go kupiła oraz się do niego przeprowadziła. Nadal myślała żeby się przeprowadzić na ottery lecz chciała się jeszcze nacieszyć nowym domem. zaczeła szukać pracy jako auror udało jej sie po kilku dniach. 
Wyglad postaciSadMinimum dwanaście rozwiniętych zdań)  Sonata ma piękne oczy w kolorze błękitu, okolone długimi, czarnymi rzęsami. Jasnobrązowe, niezwykle delikatne w dotyku włosy opadają długimi, nieregularnymi lokami, sięgając pośladków. Cera gładka, o porcelanowej barwie, zachwyca świeżością. Rzadko spotykane symetryczne, pełne subtelności rysy mogłyby stać się inspiracją dla niejednego malarza. Na pierwszy rzut oka widać, że ma się do czynienia z kobietą niezwykle inteligentną. Brązowe łuki brwi, nieznacznie ściągnięte, nadawały jej przenikliwemu spojrzeniu wyrazu niejakiej stanowczości. Wrażliwsze osoby, w obecności Sonaty mogłyby poczuć się nieco onieśmielone. Tych, którzy mają coś na sumieniu, ogarniało nagłe, niewyjaśnione uczucie niepokoju. Szczupłej, zgrabnej sylwetki nie sposób nie zauważyć, a tym bardziej, nie podziwiać. Średnio wysoka, ale zawsze wyprostowana, wydawała się lekka, krucha, zwinna, a jednocześnie pewna siebie. Na plecach kryło się niewielkie znamię w kształcie delikatnego serduszka. Choć ozdabiało ciało, wiele mówiło o jej charakterze.  
Cechy charakteruSadMinimum dwanaście rozwiniętych zdań) Sonata to dobra dla innych czarownica, która stara się być pomocna. Jest ona opanowana i spokojna.Jej najbardziej widocznymi cechami są odwaga i inteligencja.Jest ona także szlachetna i ma swój honor.Zawsze walczy do końca, nie poddając się i uparcie dążąc do wcześniej wyznaczonego celu.Sonata to także kobieta szczera i prawa, która cechuje się także sprawiedliwością.Czasem kogoś faworyzuje.Odznacza się ona także pomysłowością, bystrością i spostrzegawczością.Dzięki tym cechom nic nie umknie jej oku, a każda sprawa zostanie dopięta na ostatni guzik.Pomimo swego opanowania lubi działać szybko i nie zatrzymywać się na czymś zbyt długo, no chyba że jest to poważna sprawa.Sonata ma dość pokojowe nastawienie na świat i jest tolerancyjna.Nie lubi utrzymywać kontaktów z tymi którzy jej dokuczali w szkole.Jedną z jej nielicznych wad są jej zmienny humor oraz upartość, która na szczęście przejawia się dość rzadko.Kobieta jest także gadatliwa, co niektórym może przeszkadzać.

Wyniki z OWuTeM-ów:
(Dysponujesz trzydziestoma punktami. PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje mozliwosc niepodchodzenia do egzaminu.)

Astronomia – T
Eliksiry – N
Historia Magii – T
Jezykoznawstwo – T
Latanie – N
Numerologia –T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – O
Obrona Przed Czarna Magia – N
Smokologia –O
Starożytne Runy –O
Transmutacja – N
Wróżbiastwo –O
Zaklęcia i Uroki – N
Zielarstwo – N
Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Dowiedziałam się o serwerze od brata.

Co to jest IC i jak je zapisujemy?  Czat przeznaczony do wypowiadania sie postaci, która odgrywasz. Co na nim napiszesz, odpowiada za to Twoja postac. Przykladowo: Jezeli obrazisz policjanta, moze on Cie aresztowac, postrzelic itp. Wtedy cala odpowiedzialnosc lezy na Twojej postaci.

Co to jest OOC i jak je zapisujemy? Czat przeznaczony do konsultacji z drugim graczem,  Przykladowo kogos obrazisz, jest to wtedy karalne, ze wzgledu, iz obraziles autora postaci. Taki tekst automatycznie umieszcza sie w nawiasach (( )), by odróznic go od czatu IC.

Napisz akcje, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiatkę z czasów szkolnych.
(Minimum szesnaście linijek, w tym sześć czynności.) 
Gdy Sonata otworzyła drzwi na strych swojego domu , buchnęła na nią masa kurzu . Zeszła na dół , chwyciła za zmiotkę , szufelkę , mopa , wiadro wody , miotłę , oraz kartony z napisem " Items for sale " . Weszła na strych i zaczęła sprzątać . Wokół kłębiło się mnóstwo kurzu i rozbiegało mnóstwo pająków, lecz to nie zniechęcało jej do sprzątania.Zmiotła wszystko miotłą a czarami wykurzyła pająki . Gdy posprzątała pajęczyny , wzięła się do sprzątania podłogi . Otworzyła okno, ponieważ zaczęła się już dusić od kurzu . Po wyprzątnięciu kurzu , przyszła pora na zmywanie podłogi oraz - o dziwo - sufitu . Zmywała gorliwie, ale przewróciła wiadro z wodą . Musiała więc wypełnić je ponownie, ale wodę wykorzystała do zmycia podłogi . Westchnęła ciężko , wyjęła odkurzacz , i zabrała się z usuwanie resztek kurzu . Gdy już skończyła wzieła się za sprzątanie swoich starych rzeczy. Pakowała wszystko conajmniej z 2 godziny gdzyż to był duży strych więc się sporo tam mieściło . W pewnym momencie doszła do rzeczy z Hogwartu szaty itp. jednakże przykuło jej uwagę album ze zdjęciami ze przyjaciółmi z Hogwartu . Pomyślała sobie że to jest jej najlepsza pamiątka którą miała . Wzięła go i położyła na stoliku przy łóżku w swoim pokoju . Następnie wróciła na strych i dalej pakowała swoje rzeczy do pudeł na sprzedaż . Gdy skończyła zaczeła wynosić pudła na dwór . Męczyła się przy tym więc użyła zaklęcia żeby poszło szybciej . I tak jej trochę czasu zleciało ale jej się udało posprzątać . Gdy wróciła zadowolona na strych aby popatrzeć na to czego dokonała  stanęła w drzwiach . 
Okazało się że ma jeszcze do posprzątanie przez to że wszystko co włożyła do kartonów było zakurzone . Więc musiała jeszcze raz powtórzyć całą akcje ze sprzątaniem . Gdy już skończyła zjadła kolacje , umyła się , a następnie położyła się spać .

Czy przeczytales regulamin? Tak , przeczytałam Smile
Skladajac podanie, akceptuje regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiazuje sie do ich przestrzegania. 

Przepraszam że w niektórych  miejscach nie ma Polskich znaków ale wczoraj wieczorem to robiłam skopiowałam (bo nie skończyłam ) do Dokumentu tekstowego a jak teraz to wkleiłam to jakimś cudem mi wszystkie znaki pozmieniało Sad
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
Wstrzymane, postacie dorosłe można robić jedynie na MK, a na to potrzebna jest zgoda administracji RP. Posiadasz taką zgodę? Jeśli tak to proszę o jej pokazanie na PW.
Sonata
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Gru 2015
0
Gryffindor
#3
Stella napisał(a): (12.06.2016 22:06)Wstrzymane, postacie dorosłe można robić jedynie na MK, a na to potrzebna jest zgoda administracji RP. Posiadasz taką zgodę? Jeśli tak to proszę o jej pokazanie na PW.

C4mp3r mówił że jak nie mam postaci to mogę zrobić podanie na dorosłą czarownicę. Więc nie wiem co mam jeszcze zrobić od kiedy grałam czasem na brata koncie chciałam być dorosłą czarownicą w grze . Sad
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#4
Kiedyś tak można było, teraz niestety jest wymagane posiadanie drugiego konta z zgodą na zrobienie dorosłego i wtedy dopiero piszesz podanie. Jeśli zależy Ci na dorosłej postaci to napisz do administracji RP o zgodę na postać dorosłą. Ja niestety nie mogę nic innego zrobić i jedynie odrzucić. Zawsze możesz też napisać podanie na ucznia Smile
Sonata
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Gru 2015
0
Gryffindor
#5
Stella napisał(a): (13.06.2016 19:42)Kiedyś tak można było, teraz niestety jest wymagane posiadanie drugiego konta z zgodą na zrobienie dorosłego i wtedy dopiero piszesz podanie. Jeśli zależy Ci na dorosłej postaci to napisz do administracji RP o zgodę na postać dorosłą. Ja niestety nie mogę nic innego zrobić i jedynie odrzucić. Zawsze możesz też napisać podanie na ucznia Smile

Napisałam ale nie odpowiada Sad



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.