Witaj!

Podanie na Nauczyciela [ONMS]
Paula1074
Czarodziej




Posty: 140
Tematy: 10
Sty 2015
131
Ravenclaw
#1
[IC]


Imię i Nazwisko: Paula Ross
Wiek: 20
Miejsce urodzenia: Nelson, Wielka Brytania
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami (onms)
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

**Do Dyrektora przyleciała śnieżna sowa z białą kopertą w dziobie**
Szanowny Dyrektorze
Zgłaszam się o przyjęcie mnie na stanowisko nauczyciela opieki nad magicznymi stworzeniami. Posada ta idealnie pasuje do mojego doświadczenia życiowego i mam nadzieję, że będę mogła bym doświadczeniem podzielić się z tymi młodymi ludźmi poprzez właśnie to stanowisko. Pamiętam jak zaczynałam swoją przygodę z tym przedmiotem jako zaledwie 10-latek . Od początku wiedziałam, że to będzie moje powołanie gdyż od malca kochałam zwierzęta te duże jak i te mniejsze. Interesowałam się zawsze ich zdolnościami oraz charakterystyką. Bardzo dobrze dogaduję się z ludźmi młodymi jak i starszymi. Bezpieczeństwo to podstawa każdej lekcji praktycznej np. z Hipogryfem. Jako była uczennica tej szkoły miałam możliwość obserwowania najlepszych w tej dziedzinie. Mimo iż jestem miłą, towarzyską oraz pobłażliwą osobą nie znaczy wcale, że nie jestem wymagająca bo tak nie jest. Mam nadzieje, że rozpatrzy Pan moją kandydaturę na to stanowisko.

Pozdrawiam
[Obrazek: 348710122512718030716.png]  

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Onms :
SUMY- Powyżej Oczekiwań
OWUTEMY - Zadowalający +


[OOC]

Nick w grze: Paula1074

Czy masz jeszcze inne konta?: Tak

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):Niestety nie lecz miałam możliwość poprowadzenia jednej takiej lekcji oraz obserwowałam uważnie jak odgrywają to inni nauczyciele tego przedmiotu i myślę, że dałabym spokojnie rade.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*Tak jak napisałam interesuję się takimi właśnie tematami o magicznych stworzeniach. Od samego początku mojej edukacji na haplu interesowałam się tym przedmiotem i zanurzałam się coraz głębiej by posiąść jak najwięcej wiedzy z tym związanym. Jako nauczyciel tego przedmiotu nie mam najmniejszego zamiaru kopiować i wklejać tematów bo to nie ma najmniejszego sensu. Wolę opowiedzieć to ciekawie i na mój sposób niż ściągnąć od kogoś prace. Na serwerze bywam codziennie po kilka godzin, czasem nawet zdarza się, że przesiaduje całymi dniami, ponieważ nie mam aktualnie nic lepszego do roboty. Uważam, że mój poziom RP nie jest najgorszy w końcu trochę już gram choć nie zaprzeczam że jeszcze wielu rzeczy musze się nauczyć.  Na tą posadę zgłaszam się dlatego m.in. chciałabym posiąść jeszcze większe doświadczenie jakim jest bycie nauczycielem. Przyznam, że nigdy nie odgrywałam takiej postaci więc może być ciekawie. Nie będzie trzeba martwić się o zastępowanie mnie na lekcjach ponieważ jestem punktualnym oraz zorganizowanym człowiekiem.

Nazwa Skype: Dyrekcja Posiada
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
Dopuszczona do testu oraz rozmowy. Zgłoś się do mnie na skype. Stellax23
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#3
Twój wynik: 8/10



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.