Witaj!

[Propozycja] Zapisywanie wypowiedzi
Jpgainza
Czarodziej




Posty: 55
Tematy: 11
Lip 2015
3
Slytherin
#1
Mam taki pomysł, żeby można było ustawić dowolną wypowiedź na jakimś klawiszu np.
Biegniesz za kimś i chcesz żeby się zatrzymał. Wystarczy wcześniej ustawić wypowiedź "czekaj!" pod P i wtedy gdy będziesz za kimś biegł to wystarczy że naciśniesz P i na czacie pojawi się "czekaj!"
W siedemdziesiątą piątą rocznicę, dla przypomnienia buntownikom, że żaden z nich nie zdoła pokonać potęgi Kapitolu, trybuci obojga płci zostaną wylosowani z puli dotychczasowych zwycięzców w Dystryktach.
Paula1074
Czarodziej




Posty: 140
Tematy: 10
Sty 2015
131
Ravenclaw
#2
Niektóre przyciski na klawiaturze już coś robią...np. E to ekwipunek itp.
Pomysł mógłby być ciekawy gdyby nie to że większość klawiszy jest już do czegoś potrzebna.
Jpgainza
Czarodziej




Posty: 55
Tematy: 11
Lip 2015
3
Slytherin
#3
Paula1074 napisał(a): (01.07.2016 19:54)Niektóre przyciski na klawiaturze już coś robią...np. E to ekwipunek itp.
Pomysł mógłby być ciekawy gdyby nie to że większość klawiszy jest już do czegoś potrzebna.

Chodzi mi bardziej właśnie o te niepotrzebne
W siedemdziesiątą piątą rocznicę, dla przypomnienia buntownikom, że żaden z nich nie zdoła pokonać potęgi Kapitolu, trybuci obojga płci zostaną wylosowani z puli dotychczasowych zwycięzców w Dystryktach.
Nex55
Czarodziej




Posty: 72
Tematy: 8
Gru 2014
60
#4
Chodzi ci o modyfikacje Macros, byla kiedys juz jej nie ma. Jestem za wprowadzeniem ale to dopiero po "tym mega apdejcie" o ktorym pisal Eryk, bo jak narazie to ja dodatkowych modyfikacji nie chcę dopoki tych gowien nieprzydatnych nie usuną
Yosuto
Pan Malte




Posty: 136
Tematy: 40
Sty 2015
140
Gryffindor
#5
Poszukaj sobie w necie keybindera do minecrafta.
Deleted
Mugol


 
#6
Kiedyś mieliśmy na serwerze KeyBind's, został on wycofany, bodajże przy okazji wprowadzenia aktualizacji Hapel 3.0. Problem leżał w tym, że większość graczy bindowała sobie zaklęcia. Nagle w ciągu mgnieniu okna wyświetlała się rozbudowana akcja RP, w której czyjaś postać była atakowana.

Moja propozycja była taka, aby dopuścić bindowanie akcji RP, których podmiotem (bezpośrednim odbiorcą) nie jest żaden gracz (czyli typowe akcje, które zazwyczaj mają aurorzy, np. Alohomora itp.). Przy okazji najbliższej optymalizacji modyfikacji, ponownie rozpatrzymy tą propozycję.

Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.