Witaj!

Czat OOC
japkooo
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 11
Cze 2016
5
Hufflepuff
#1
Od poczatku kiedy gram, czylo ok. grudnien 2k14 - maj 2k15, i teraz pare dni zawsze denerwowalo mnie to, ze zeby zobaczyc co pisze na czacie ooc musialem rozwinac czat, bo jest to za ciemnie. Wiem, ze to jest  zrobione zeby odroznialo sie od IC, ale nie da rady zmienic troche kolor zeby bylo bardziej widoczne? Pozdrawiam.
Valium
Azkaban




Posty: 27
Tematy: 3
Kwi 2016

#2
Starałeś się zmienić kontrast/jasność monitora?
Lambdahh
Czarodziej




Posty: 135
Tematy: 24
Kwi 2016
612
Ravenclaw
#3
To jest serwer RP, więc chyba wiadomo, że to IC jest tu priorytetową sprawą. Moim zdaniem kolor jest dobrany idealnie i dzięki temu nie przeszkadza w prowadzeniu akcji RP, chyba bym oczopląsu dostał, jakby i ten spam na OOC był zapisany jasnym kolorem.
japkooo
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 11
Cze 2016
5
Hufflepuff
#4
Valium napisał(a): (03.07.2016 15:50)Starałeś się zmienić kontrast/jasność monitora?

Mam na maxa.

Lambdahh napisał(a): (03.07.2016 15:51)To jest serwer RP, więc chyba wiadomo, że to IC jest tu priorytetową sprawą. Moim zdaniem kolor jest dobrany idealnie i dzięki temu nie przeszkadza w prowadzeniu akcji RP, chyba bym oczopląsu dostał, jakby i ten spam na OOC był zapisany jasnym kolorem.

Nie chodzi o to, zeby był jasny. Chodzi o podjasnienie go troche, bo mimo to ze to serwer RP to OOC tez jest czesto uzywane.
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#5
Kolega ma racje.. Również trochę mnie to wkurza, że trzeba rozwijać czat by coś odczytać. Jestem ZA!
japkooo
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 11
Cze 2016
5
Hufflepuff
#6
@refr
Wookie
Kermit




Posty: 189
Tematy: 37
Gru 2014
168
Slytherin
#7
Jak dla mnie, i pewnie większości graczy, chat jest w dobrych kolorach. OOC jest ciemniejsze aby nie zwracać na nie aż tak bardzo uwagi, oczywiście dlatego że na serwerach RP ważniejsze jest IC. Na początku też mi się wydawało że jest zbyt ciemne(tym bardziej po dłuższej przerwie) ale idzie się przyzwyczaić.
japkooo
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 11
Cze 2016
5
Hufflepuff
#8
@refr
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#9
Pomysł jakoś niestety nie przypadł mi do gustu. Ja widzę normalnie czat OOC i nie muszę niczego rozwijać, jest wystarczająco jasno. Poza tym @Lambdahh ma rację, że to IC jest prioretytową sprawą na serwerze RolePlay. Z tego co wiem, to jakby tak rozjaśnić o jeden stopień ten odcień szarości, to myliłby się minimalnie z czatem In Character. 
Jestem na NIE
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#10
Od siebie dodam tylko tyle, że jest to zamierzony efekt. Sprawę uważam za zamkniętą.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.