Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia-POPRAWIONE Podejscie nr.3
Camillus
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Lip 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Camillus Evans
Miejsce urodzenia: [b]Wielka Brytania, Londyn dnia 14.02 [/b]
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Postać ta jest odważna. Jest również bardzo mądra czego nie może w pełni wykorzystać przez ataki lenistwa. Lubi dobre książki, dobre jedzenie i ruch na świeżym powietrzu.
Wygląd postaci: [b]Jedenastoletni chłopiec wysokiego wzrostu, czarnowłosy z niebieskimi oczami i lubiący ubierać się w ciemny ubiór. Posiada pieprzyk na szyi[/b] [b]. Nie jest zbyt umięśniony.[/b]
Historia postaci: Postać ta urodziła się 14.02.(nw jaki jest obecnie rok na serwerze więc o nim nie wspomnę) w szpitalu Św. Józefa. Jego matka była mugolką i miała na imię Monika Jones zaś ojciec był stu procentowym czarodziejem o imieniu Artur Evans. Camillus miał tragiczną przeszłość. Gdy chłopiec miał 2 latka jego ojciec zginął podczas eksperymentowań z różnymi miksturami przez co dziecko pozostało same z matką mugolką. Żyli dosyć ubogo. Camillus odkrył swoje magiczne zdolności  w wieku 8 lat podczas kłótni z mamą o to, że nie posprzątał pokoju. Objawiło się to nagłą lewitacją stołu (gdyż byli w kuchni). Parę lat później po tym zajściu dostał list z Hogwartu. Jego matka bez wahania zgodziła się aby poszedł do szkoły dla czarodziejów gdyż wiedziała, że dżemie w nim potencjał, którego nie mógłby w pełni wykorzystać w świecie niemagicznym. Wydając większą część zaoszczędzonych pieniędzy matka kupiła mu wyprawkę na ulicy pokątnej. Teraz chłopak czeka na udanie się na peron nr. 9 i 3/4.  



Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: [b]Rok temu od koleżanki ale dopiero teraz postanowiłem pograć. Rok temu koleżanka powiedziała mi o tym serwerze lecz dopiero teraz zapragnąłem na nim pograć.[/b]

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania. Tak
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.




Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
182
Slytherin
#2
Wstrzymane. Rozpisz co nieco wygląd oraz charakter. Na imię mu Camillus, a jakie ma nazwisko? Opisz co robił przez 11 lat swojego życia.
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.




Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
182
Slytherin
#3
Skoro poprawiłeś.. Wstrzymane. Nie mogę się zgodzić na nazwisko Black, ponieważ jest kanoniczne, zmień je na inne. Magiczna moc może ujawnić się do 8 lub 9 roku życia maksymalnie, też zmień. A pociąg do Hogwart odjeżdża z peronu nr. 9 i 3/4.
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."
Camillus
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Lip 2016
0
#4
Mam nadzieję, że teraz bendzie dobrze.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.




Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
182
Slytherin
#5
Zaakceptowane.
Gryffindor.
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.