Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
filip5584
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Lip 2016

#1
Imię i nazwisko: Jack  Cotton
Miejsce urodzenia: Little Whinging 
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Charakter dość towarzyski skłonny do pomocy, koleżeński ale i czasem mściwy, ambitny i rozsądny, zabawny 
Wygląd postaci: Krótkie blond włosy, jasno niebieskie oczy, szczupła sylwetka niskiego wzrostu, lekko brązowa cera
Historia postaci: Życie Jacka wyglądało dość spokojnie, czyli nauka w zwykłej szkole, prace domowe oraz pomoc innym. Lecz pewnego dnia wybrał się z kolegami do parku pograć w piłkę, tam chłopiec pokłócił się z kolegą. Właśnie wtedy niczego nieświadomy Jack uderzył i popchnął kolegę za pomocą magij. Zdesperowany chłopiec długo rozmyślał nad tym co się wydarzyło, i jak do tego doszło. Aż do czasu gdy chłopiec znalazł list pod jego drzwiami, Jack przeczytawszy list stwierdził że jego rodzice robią mu żarty. Chłopiec poszedł porozmawiać o tym z rodzicami, i dowiedział się że jego matka to czarodziejka a ojciec to mugol. Mama powiedział mu że i on jest czarodziejem a on będzie musiała się rozstać z jego tatą aby ten mógł iść do szkoły gdyż od samego początku ojciec był przeciwny magij. Tak też się stało matka posłała chłopca do szkoły i rozstała się z mężem.
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Przez przypadek, podczas surfowania w necie

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
464
Ravenclaw
#2
Hogwartu nie da się znaleźć, dementorzy są pod kontrolą ministerstwa, nie opisałeś momentu otrzymania listu, ani ujawnienia się mocy magicznej. 
Podanie WSTRZYMANE
filip5584
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Lip 2016

#3
Czyli ja te podanie mam napisać jeszcze raz z poprawką czy tu nanieść poprawkę.
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#4
Poprawkę nanieś na tym podaniu.  Dodatkowo zmień nazwisko postaci. Nazwisko Evans jest nazwiskiem kanonicznym. 
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
464
Ravenclaw
#5
Gibster nie wypowiadaj się w wątkach jeśli nie jesteś weryfikatorem, ale tutaj masz racje, nie zauważyłem tego. Evans jest nazwiskiem kanonicznym i musisz je zmienić
filip5584
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Lip 2016

#6
ReTTy Naniosłem poprawę.  Smile
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
464
Ravenclaw
#7
TIARA PRZYDZIAŁU ZDECYDOWAŁA
[Zgłoś się po range wklejając link do podania na /helpop]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.