Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
XXXmisiXXX
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Lip 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Anne Weezly
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 25%
Cechy charakteru: I tu na wstępie zaznaczę, że Anne jak to dziewczyna, jest dość skomplikowana i zrozumienie jej logiki może zająć trochę czasu.
Anne, wychowana przez zasadniczych, surowych rodziców, przyzwyczaiła się do gorszych warunków, tańszych ubrań i mniejszej ilości zabawek (to za czasów dzieciństwa). Z rodzicami relacje utrzymywała odpowiednie, lecz nie za dobre. Z problemów zawsze zwierzała się starszej siostrze, Mary. Jest kreatywna, mimo, że nie chodzi jeszcze do szkoły to jest pewna, że najbardziej polubi transmutację, bo fascynuje ją jak mama zmienia szczury w talerzyki z pozłacanym obramowaniem i kwiecistym wzorem, bo brakuje do kompletu. Nie lubi kiedy inni nazywają ją "niebieskooka" "brązowowłosa" i ogólnie nie lubi tego typu tytułów. Lubi się wygłupiać, żartować i robić dowcipy. W domu niestety nie miała takiej możliwości, lecz w Hogwarcie będzie korzystać z tego na 100%, co pewnie przysporzy jej paru kłopotów... 
Lubi przygody i wszelkiego rodzaju sporty. Jest raczej odważna, pewna siebie. Lubi sobie czasem pomarzyć, najlepiej we śnie, w ogóle lubi spać. Spanie jest fajne, mówi. Lubi ładnie ozdobione poduszki mugolskiego DIY. Bo na nich się śpi. A ponieważ lubi spanie, lubi też poduszki. 
W skrócie: marzycielska, odważna, dowcipna, zabawna Smile
Wygląd postaci: Anne jest szczupłą dziewczyną, średniego wzrostu, z ciemnobrązowymi falowanymi włosami za łopatki, lekko opaloną cerą i niebieskimi, wodnistymi oczami. Jak na swój wiek ma lekko nazbyt rozwinięty biust, w genach po matce. Po rodzicielce odziedziczyła również nieco za duże uszy, natomiast od taty otrzymała długi, prosty nos obsypany kilkoma piegami. Gdy nie ma na sobie szkolnych szat nosi jeansy i jakąś koszulkę we wzory. Gładkich nie nosi.
Historia postaci: Rodzice Anne to Michael, mugol, i Sophie, czarownica półkrwi. W ciągu pierwszych 7 lat swojego życia nie wykazywała żadnych umiejętności magicznych. Ujawniła je na siódmych urodzinach, zmieniając lukier na torcie z czekoladowego na truskawkowy. Jakkolwiek śmiesznie to brzmi, jest to prawdziwa historia! W wieku ośmiu lat potrafiła już zmienić smak całego tortu. Z roku na rok dysponowała coraz silniejszymi zdolnościami magicznymi Smile
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z google

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję!
Popraw:
-więcej cech charakteru
W razie problemów możesz się do mnie zgłosić, pisząc jedną wiadomość na pw forum! 
Powodzenia!
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

XXXmisiXXX
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Lip 2016
0
#3
Poprawiłam. Mam nadzieję że już dobrze... Confused
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#4
Cechy charakteru a nie zainteresowania Big Grin
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

XXXmisiXXX
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Lip 2016
0
#5
To ja może napiszę po prostu nowe, hm?
XXXmisiXXX
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Lip 2016
0
#6
Ekhm. Przypominam się.
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#7
Zaakceptowane!
Tiara zastanawiała się nad wyborem Ravenclaw, 
lecz ostatecznie wybrała dom najbardziej pasujący. 
Witaj Nowy Puchonie!
[Obrazek: OGMPvHO.png]
Po rangę zgłoś się na /helpop, a w razie jakiś problemów możesz zawsze się do mnie zgłosić po pomoc!
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.