Witaj!

Podanie na Nauczyciela OPCM
Geralt
Azkaban




Posty: 88
Tematy: 11
Sty 2015
Slytherin

#1
[IC]
**Do dyrekcji szkoły przyleciała czarna jak węgiel sowa z żółtymi ślepiami. Zrzuciła list opieczętowany lakiem z wyrytym herbem rodu Habooth i odleciała.**

Imię i nazwisko: Gregor Habooth
Wiek: 35 lat.
Miejsce urodzenia: Jekaterynburg, Rosja.
Wykształcenie: Podstawowe. (Ukończona Szkoła Magii Koldovstoretz).
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Obrony Przed Czarną Magią.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

Szanowna Dyrekcjo!
Od wielu lat interesuję się przedmiotami związanymi z "użyciem różdżki". Najbardziej lubię się w tym przedmiocie. Można powiedzieć, że każdy nauczyciel ma bzika na punkcie swojego przedmiotu. Chcę prowadzić lekcje w sposób taki, żeby uczniowie chętnie uczęszczali na moje zajęcia. Mieszkając w Rosji sam nauczyłem się wiele i teraz chcę tą wiedzę przekazać innym. Nie owijam w bawełnę. Nie pracowałem nigdy "zawodowo". Jednak myślę, że to co UMIE człowiek, okazuje się dopiero w trudnych sytuacjach. Jestem pewien, że wielu innych próbuje swoich sił w tym przedmiocie. Jedną z zalet jest mój wiek - 35 lat jest raczej wystarczające dla uczniów, aby okazywali szacunek nauczycielowi, w porównaniu do osoby dwudziestoletniej. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i jednocześnie obiecuję przywrócić tej szkole swój prestiż, bo nie zapominajmy, że znajduje się w czołówce najlepszych. Z wyrazami szacunku,
Gregor Habooth.
Oceny z SUMów i OWUTEMów: OPCM - Powyżej Oczekiwań.

[OOC]

Nick w grze: Geralt
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie: Kiedyś grałem na innym serwerze RP, którego nazwy nie będę podawał (przyznam, że był to porządny serwer z zasadami, a nie jakiś pierwszy lepszy), ucząc tam Zielarstwa zyskałem miano jednego z najlepszych nauczycieli tej wirtualnej szkoły. Dodam, że trochę ostatnio interesuję się edukacją i przyswajanie wiedzy, to nie tylko wypisywanie danych dla uczniów, ale powinno to być ciekawe i interesujące.
Argumentacja OOC: Mam pewien plan, nowy i świeży pomysł. Chcę zaciekawić uczniów i przywrócić temu przedmiotowi "dawną sławę". Obecnie te lekcje odbywały się, a raz nie. Ja chcę być systematyczny, a także prowadzić lekcje nieco inaczej, niż wszyscy. Nie zamierzam wykorzystywać tylko danych i praktyk. Nie chcę tutaj większości zdradzać, ale proszę mi uwierzyć - można mi zaufać. Istnieją różne sprawdzone przeze mnie środki edukacji. Liczę na pozytywne rozpatrzenie tej prośby.
Nazwa Skype:
Podam na PW forum użytkownikowi Marsen .
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Zgłoś się do dyrekcji by umówić termin rozmowy kwalifikacyjnej
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.