Witaj!

[Propozycja] Klimat Hogwartu w nocy.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#1
Witam, dzisiaj grając sobie na serwerze do głowy wpadł mi świetnie pomysł, który wprowadzi na serwer, a dokładniej w murach Hogwartu ciekawy klimat w nocy. O ile za dnia w Hogwarcie jest jasno i przyjemnie to w nocy powinno być w nim ciemno i strasznie. W filmie oraz książkach często żeby poruszać się w nocy, było potrzebne zaklęcie lumos, bo większość zamku po ciszy nocnej nie była oświetlona tylko ciemna. W dodatku obrazy przecież też spały i raczej światło z pochodni i innych źródeł drażniło wszystkie obrazy. Moja propozycja jest następująca:

1. Po ciszy nocnej lub już nawet 30 minut przed nią, zaprojektować pochodnie oraz inne źródła światła tak że będą gasnąć lub zmieniać się przykładowo z pochodni na czerwone pochodnie do rana, żeby w zamku było faktycznie ciemno i można było poczuć nutkę grozy i strachu.

2. Żeby obrazy na wielkich schodach po ciszy nocnej odgrywały akcje zaczepiania ludzi chodzących i odsyłały ich do dormitorium i prosiły o zgaszenie światła bo chcą spać.

Jeśli pomysł się podoba to wypowiedz się co do tego w komentarzu  + podaj swoje propozycje jeśli posiadasz na wprowadzenie klimatu w nocy do zamku. Smile
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#2
Ope do klimatu grozy i poczucia krążącego dokoła niechybnego wp****olu byłyby NPC duchów, które mogłyby przechodzić przez ściany bądź wyskakiwały z ***** gdzieś nagle i straszyły gracza BU! czy mu mówiły że co ty za tarło po nocy tutaj odpierdzielasz
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#3
Fajny pomysł. Jestem za.
mlody1213
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lis 2015
0
#4
Thumbs Up 
Zarąbisty pomysł według mnie
Ceril
Azkaban




Posty: 42
Tematy: 9
Maj 2016
Ravenclaw

#5
Pomysł przemyślany i dobry, tylko po co się trudzić z tymi pochodniami? Równie dobrze w opcjach można poprzestawiać jasność i BUM! Gotowe! Jeśli administracji będzie chciało się to robić to jak najbardziej jestem ZA.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#6
Ceril napisał(a): (11.06.2016 09:45)Pomysł przemyślany i dobry, tylko po co się trudzić z tymi pochodniami? Równie dobrze w opcjach można poprzestawiać jasność i BUM! Gotowe! Jeśli administracji będzie chciało się to robić to jak najbardziej jestem ZA.

Nawet ustawienie na klimatycznym jasności sprawia że jest bardzo jasno w miejscach gdzie powinno być o wiele ciemniej :) A to chyba nic trudnego, zrobić żeby pochodnie zmienić, zawsze w miejscach gdzie światło byłoby potrzebne 24/7 to można dać pochodnie z modów które nie będą się zmieniać.
CiastekPL
Czarodziej




Posty: 153
Tematy: 10
Lut 2015
44
Ravenclaw
#7
Wszystko jest spoko, dobrze przemyślane, tylko te mówiące obrazy, żebyś zgasił światło, bo chcą spać... Są inne możliwości, żeby widzieć dobrze w ciemności, niż zaklęcie lumos i to takie, które nie mają prawa obudzić obrazów, jeśli śpią. Tutaj z tymi obrazami to tak pół na pół, ale reszta zdecydowanie za.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#8
Jestem za! Byłoby też fajnie gdyby dodano jakieś dźwięki.
Dovemi
Azkaban




Posty: 55
Tematy: 12
Gru 2014
Ravenclaw

#9
Moim zdaniem świetny pomysł, dodałby dużo klimatu, bo jak sie chodzi po nocach to praktycznie nie ma różnicy bo w zamki pochodnie zawsze się świecą
Jestem za
Patrice
Azkaban




Posty: 11
Tematy: 3
Maj 2016

#10
Świetny pomysł. ZA



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.