Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
kola25
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Cze 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Marcus Kühl
Miejsce urodzenia:Niemcy ,Magdeburg
Status krwi: 50%
Cechy charakteru:
Jestem szczery ,inteligentny ,dobroduszny i punktualny , ale niestety też introwersyjny ,pesymistyczny ,leniwy. Oprócz tego jestem sceptyczny ,wyrozumiały i nieufny.
Wygląd postaci:Jestem wysoki, szczupły , mam długie ,blond włosy i niebieskie oczy.
Historia postaci: Mając 7 lat doświadczyłem objawienia magi. Przy walce na drewniane miecze z bratem ze strachu wystrzeliłem miecz brata w powietrze na 10m (przynajmniej na tyle metrów to pamiętam). Mama zauważyła to i zaczęła mi opowiadać o swoich czasach w Hogwardzie. Mówiła mi że też tam się znajdę.Po jakimś czasie dostałem list z Hogwardu. Po zakupieniu różdżki , szaty i książek wybrałem się na przystanek 9 i 3/4.



Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Od animalki

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak.

Tak, przeczytałem regulamin i zobowiązuje się go przestrzegać.
kola25
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Cze 2016
0
#2
zarejestrowany jestem na tym samym ip co siostra, więc proszę aby ktoś to zwerifikował.
  • Już załotwione
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
464
Ravenclaw
#3
Jako iż tak czekamy na weryfikacje twojego IP, to masz czas, żeby napisać podanie od początku.

1. Podanie jest za słabe jak na 100% czystości krwi. Jestem niedobrym weryfikatorem i nie daje tego za podania, gdzie ludzie się nie postarali.
2. Zamienienie miecza w poduszkę to trochę za ciężka sztuka jak na niedoświadczonego czarodzieja, który nawet jeszcze nie miał różdżki. Moc objawia się w mniej zaawansowany sposób pod wpływem emocji.
3. Prywatny nauczyciel thaumaturgii? Nie jestem specjalistą, ale to się nazywa po prostu magia. Dziecko do wieku 11 lat nie może kontrolować swojej mocy. Transmutacja także nie wchodzi w gre. Jedyne w co mogę uwierzyć, to przedwczesna nauka alchemii/eliksirów.

Spróbuj napisać podanie jeszcze raz, tym razem uzasadnij to co ci napisałem.
Masz 3 dni na poprawę i trzy szansę. Czas kończy się 01.07.2016
Powodzenia

Podanie WSTRZYMANE
kola25
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Cze 2016
0
#4
poprawione
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
464
Ravenclaw
#5
TIARA PRZYDZIAŁU ZDECYDOWAŁA:
[Zgłoś się po rangę wklejając link do podania na /helpop kiedy bedziesz w grze]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.