Witaj!

Apelacja [Beta]
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#2
Z tego co wywnioskowałem z owej apelacji to jest fakt, iż niby to ja jestem tym najgorszym i ja zawiniłem a Ty jesteś całkowicie niewinny i wcale nie zrobiłeś MG bo nie chciałem Ci dać ss'ów, których wcale nie musiałem dawać.
I nie gubiłem się w swoich zeznaniach, ale to już wyjaśniłem Tobie i Pecie, po prostu źle mnie zrozumiałeś tyle. Dlaczego tak wulgarnie reagowałem? Prosta sprawa, byłem nieco wkurzony przez sprawy prywatne oraz tym, że nagle się pojawiłeś, zobaczyłeś jedynie nicki i po mojej deportacji Ty tak czy siak mnie widziałeś, a są nawet dowody na to, że zaklęcie, którego użyłeś zostało wysłane minutę po naszej deportacji. Oraz patrząc na realia wątpię abyś wydedukował, że akurat tam jest moja postać i ta zamaskowana to na pewno on oczywiście wszystko w ułamku paru sekund gdzie jest parę osób, z czego niektóre zamaskowane oraz martwe ciało, z którego tryska krew, i parę starszych osób leżących i również. Sprawę zaraz skierowałem do moderatora, który nadzorował całą sytuacją w tamtym wypadku padło na moderatorkę Yuki, która wyjaśniła całą sprawę i wiedziała, że od samego początku byłem przebrany, nawet specjalnie na to wszystko zmieniłem skina. Poinformowała mnie jak i podobno Ciebie, że nie byłeś wstanie nas dostrzec, ale dzisiejszego wieczoru ponownie chamsko podszedłeś do mojej postaci i waliłeś tekstami "NO CO TAM LAWLIET, JAK TAM NA CMENTARZU?! BOISZ SIĘ CMENTARZY?! A NIE, NIE BOISZ SIĘ BO STOISZ PO ICH STRONIE". Raz postać znijaczyłem przez "malutkie" MG, dlatego tym razem wolę walczyć o swoje zanim stracę ponownie postać przez to, że ktoś chce sobie pośmieszkować i tym razem nie pluć na środku Hogsmeade krwią tylko walić durne teksty. 
Jak się okazało, jestem niewinny akcje przebierania zostały pokazane WSZYSTKIM, i nie pokazałem ich bo groziła mi jakaś niby kara, ponieważ o karę nigdy się nie martwiłem z prostych powodów. Niczym nie zawiniłem.

PS:. Przez całą prawie akcję prawie miałem nick "zamaskowanapostać" do czasu aż nie zcrashowało mi hapla i gdy chciałem założyć skryptową maskę to mi po prostu grę crashowało, dlatego też chodziłem jedynie w założonej masce sowy. A jak wiemy itemki OOC=IC

Oto skriny, o których wspominałem. 
https://prnt.sc/fq5ky3
https://prnt.sc/fqiz2y


//edit: (bo nie mogą dodawać postów). Spójrzmy także na to, że była NOC, było ciemno, jak nie bardzo ciemno, ponieważ byliśmy na cmentarzu, a Wy byliście na drzewie. To, że widzicie nick nie oznacza, że widzieliście nas użyjcie proszę troszkę wyobraźni. Raczej nie wydaje mi się abyście w nocy widzieli pięknie rysy twarzy (pomimo maski) i w ogóle, wszelkie postury. Co prawda była to pełnia a była ona od prawie dwóch godzin, czyli już dwie godziny było nieco ciemniej. Faktem jest też fakt iż księżyc mógł sprawić że było jaśniej ale patrząc na realia dalej raczej nie jest to możliwe, ponieważ stojąc na drzewie zapewne przeszkadzałyby wam liście jeszcze bardziej w widzeniu i z paru metrów w noc trudno ogarnąć kto jest kto.  Jeszcze gdzie widzicie 6/7 typów ubranych na czarno, którzy stoją blisko siebie z czego wszyscy się różnią, jeden nosi kusze, inny ma jakąś białą togę, jeszcze inny białe włosy, a Wy niby zwracacie uwagę na człowieczka, który niczym się nie wyróżnia w dodatku ma na sobie maskę.

Co do tworzenia postaci, to tworzę postacie takie jak chcę i nie wydaje mi się abym odgrywał je źle, ponieważ staram się zachowywać każdy szczegół aby nie być rozpoznany, ale najwidoczniej trzeba będzie zacząć prosić administrację o usuwanie nicku i usuniecie optifine'a bo przyjdzie taki zrobi sobie zooma ogarnie nick i wszystko już nagle wie. Tak przypomnę, że przyszliście dosłownie pod koniec, a jak to stwierdziłeś "Naprawdę ta jedna minuta niewiele mnie interesuje bo to jedynie czas który nie odzwierciedla chwili kiedy tam bylem, a chwili kiedy zdazylem cos napisac. Sama perspektywa kłótni o coś takiego jest dla mnie naprawdę głupia." To równie dobrze można patrzeć na to w sposób, że dawno się już stamtąd deportowaliśmy tylko wpisywaliśmy akcję oraz komendy. 

Mam nadzieję, że jeszcze Yuki się w tej sprawie wypowie bo jakby nie patrzeć ona troszkę też powiedziała i przyczyniła się do oskarżeń, które poszły dzisiaj na Bete. Obym nie musiał tworzyć kolejnego edita i raczej to tyle z mojej strony. 



Wiadomości w tym wątku
Apelacja [Beta] - przez Beta - 02.07.2017 00:39
RE: Apelacja [Beta] - przez Veniqui - 02.07.2017 01:26
RE: Apelacja [Beta] - przez Anonek - 02.07.2017 02:19
RE: Apelacja [Beta] - przez Froxel - 02.07.2017 02:28
RE: Apelacja [Beta] - przez Beta - 02.07.2017 03:06
RE: Apelacja [Beta] - przez Zamaskowany - 02.07.2017 03:35
RE: Apelacja [Beta] - przez Pecie - 02.07.2017 13:04
RE: Apelacja [Beta] - przez Yuki - 02.07.2017 14:57
RE: Apelacja [Beta] - przez Froxel - 02.07.2017 16:59
RE: Apelacja [Beta] - przez Beta - 02.07.2017 18:36
RE: Apelacja [Beta] - przez Froxel - 02.07.2017 20:31
RE: Apelacja [Beta] - przez Beta - 02.07.2017 20:50
RE: Apelacja [Beta] - przez Froxel - 02.07.2017 21:01
RE: Apelacja [Beta] - przez Beta - 02.07.2017 21:11
RE: Apelacja [Beta] - przez Froxel - 02.07.2017 21:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.