Witaj!

Odrzucone [ARCHIWIZACJA, PODANIE NA DOROSŁEGO]
NeXoRPL
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 5
Sty 2015
13
Ravenclaw
#5
AlexiTheWolfie napisał(a): (06.07.2017 16:50)Wstrzymane.
Powtórzenia... Bardzo wiele powtórzeń.
Błędy interpunkcyjne. Pracuj nad budową zdań (błąd pojawia się np. tu:"Podczas całej tej akcji chłopak tak bardzo się wściekł, ze łzami w oczach po prostu zapatrzył się w kubek, który stał na jego biurku zacisnął pięści, a kubek z niewiadomej przyczyny pękł." i tu: "Zdziwiony całym zajściem powiedział o wszystkim rodzicom, który wyjaśnili mu wszystko, dokładnie w tedy tuż, tuż przed jego 11 urodzinami dowiedział się że jest czarodziejem.").
Nie widzę pakowania się... mam rozumieć, że do Hogwartu pojechał bez walizy, kufra, czegokolwiek? Uczniowie do tiary podchodzili alfabetycznie.
*w tym samym domu co jego brat, *korepetycje u mojej znajomej Jessica'i, *modliłem się dzień w dzień, *na widok otrzymanego prezentu.
Zdecyduj się czy piszesz w trzeciej czy w pierwszej osobie.
Dwadzieścia napadów w tydzień? Jeszcze jako uczeń? Hoho.. Nie za dużo jak na kogoś z ambicją o zostaniu aurorem?
"Z gryffindoru zszedłem na slytherin" zdecydowanie do mnie nie przemawia... Dom ten nie ma wpisanej w zasady brutalności.
"On uśmiechnięty od czasu [...]" nie widzę sensu w tym zdaniu.
Nie da się być wciągniętym w informację.
Zdania w wyglądzie i charakterze zdecydowanie zbyt mało rozwinięte. Na siłę próbujesz załapać się w "widełki". Do poprawki
Nie wypisałam tu wszystkich błędów (w budowie czy pisowni) - reszty szukaj sam.
3 szanse, 3 dni na poprawę.

Poprawiłem historię postaci wszystko jest opisywane w 3 osobie, starałem się przy tym poprawić błędy interpunkcyjne, popracowałem nad budową zdań oraz takie troche nieczytelne delikatnie pozmieniałem.
Dodałem również opis pakowania wszystkich niezbędnych rzeczy potrzebnych w samej szkole. Podchodzenie do tiary zostało również odpowiednio przerobione, aby pasowało wszystko alfabetycznie. Co do napadów to rzeczywiście delikatnie przesadziłem, myślę że teraz jest dobrze Smile. Porównanie ze slytherniem nie było dobre więc poprawiłem to jako tako. Teraz powinno się to lepiej czytać, rozwiniąłem troszku wygląd i cechy charakteru mam nadzieje że taraz wszystko jest okeej Smile



Wiadomości w tym wątku
RE: [ARCHIWIZACJA, PODANIE NA DOROSŁEGO] - przez NeXoRPL - 07.07.2017 22:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.