Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
zdizzlestar
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2018
0
#1
Imię i nazwisko: 
Mia Aqua
Miejsce urodzenia: 
Wielka Brytania
Status krwi: 
50%
Cechy charakteru: 
Mia była zawsze zamkniętą osoba, ale miała szlachetne serce. Zawsze do pomocy innym, była pierwsza. Nie ważne jak bardzo ta osoba była zła, ona zawsze wiedziała kiedy im pomoc. Zawsze się trzymała ze swoim bratem, Maxsem. Jej brat nie grzeszył szczerością. Ale Mia zawsze go namawiała do mówienia prawdy. Może i Mia ma dobre serce, ale jest strasznie Uparta i jest często zazdrosna o rzeczy,których nie ma. 
Wygląd postaci: 
Mia, ma brązowe włosy które sięgają jej do bioder. Ma duże brązowe oczy. Jak na swój wiek, jest bardzo szczupła. Jeśli chodzi o jej ubrania bardzo lubi się ubierać w białe rzeczy. Często nosi swoją ulubiony wianek. Ubiera się w Hiszpanki w podziurawione jeany. Jeśli chodzi o buty to zwykle po prostu jakieś trampki. W Hogwarcie będzie musiała nosić szaty, do których nie jest przystosowana.
Historia postaci:
Mia za swojego dzieciństwa nie była zbytnio odważna, czy tez pełna pewności siebie. Ale zawsze pomagałam innym, namawiała tych ludzi do; mówienia prawdy, przeprosin, czy tez po prostu uprzejmości! Z czasem Mia zaczęła nabierać pewności siebie, a z tą pewnością siebie zaczęła być odważniejsza do pokonywania przeszkód. Pewnego dnia, w jej 9 urodziny, dziewczyna obudziła swoja moc. Mówiła o tym jak jej matka opowiadała jej o Czarodziejach. Dzieci, z zdziwieniem, wyśmiały ja. Mia cała rozłoszczona, krzyknęła "zamknijcie się!" Wszystko wokół niej zaczęło lewitować. Dzieci przestraszone uciekły, poszła do jej Mamy z płaczem, jej matka ją pocieszyła i powiedziała; "Za niedługo, pójdziesz do pewnego miejsca gdzie są tez tacy ludzie jak ty "z tymi słowami w głowie, Mia, w końcu doczekała się! 11 Urodziny! Sowa wleciała przez ich okno i dala pewien list. Było to zaproszenie do Hogwartu! Matka i Ojciec szczęśliwi ta nowina, poszli zabrać córkę, żeby kupić jej różdżkę, kocioł, sowę, i inne przedmioty. Po Zakupach, poszliśmy na peron, rodzice przytuliły mnie i patrzyli jak odjeżdżam. Mama płakała, a tata ja pocieszał.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć nazywam się Mia Aqua, a ty jak się nazywasz?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Tak wiem gdzie jest pałac kultury w Warszawie byłam tam dwa rzazy.
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Uśmiechneła się* i podziękowała


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
od przyjaciółki
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Ucznia - przez zdizzlestar - 10.08.2018 11:04
RE: Podanie na Ucznia - przez N4D1A - 11.08.2018 00:43
RE: Podanie na Ucznia - przez zdizzlestar - 11.08.2018 21:34
RE: Podanie na Ucznia - przez N4D1A - 11.08.2018 23:23
RE: Podanie na Ucznia - przez zdizzlestar - 12.08.2018 08:39
RE: Podanie na Ucznia - przez N4D1A - 12.08.2018 20:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.