Witaj!

MG, czyli jak zepsuć sobie relacje z połową hapla
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#10
@MamRaka

No faktycznie, masz go, więc zaczynajmy wojnę Wardęga kontra Gargamel, tylko to ja będę tym drugim.

Absolutnie nie mam nic do ukrycia kotku ;) Po prostu uznałem prośbę gracza za stosowną i zamazałem treści, które nie powinny się tutaj znaleźć. Przez pierwsze kilka minut od wstawienia wątku wszystkie część postów nie była zamazana.

Hebanuri Dziś o 22:20
jesteś?
usuń ze skargi chociaż wątki ic

A czemu nie zamazałem od razu wszystkich tekstów, w których były poruszane kwestie IC? Otóż zapomniałem.

Co do Vipery, może przykład trochę brutalny, ale myślę, że także odpowiada sytuacji. Jeśli ktoś grozi Ci śmiercią, ale Cie nie zabije, to przecież nie może dostać żadnej kary, więc niech sobie mówi czy pisze co chce. Dodatkowo pragnę zauważyć, że napisała to w momencie, w którym organizowała ten turniej, po krótkim czasie zamykając wątek i informując, że się nie odbędzie. Ale jednak, odbył się, został zorganizowany przez Narreida.

Nie zwaliłem nigdy winy na to, że ona kopiuje. Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem, to zapewne mógłbyś napisać podanie na KidModeratora, ponieważ jest to jedno z pytań rekrutacyjnych. Dlatego upraszczając to, co znajduje się w screenie dot. Julki - Julcia wiedziała o kopiowaniu, bo jak sama napisała, czytała o tym na jednym ze starych discordów. Czyli miała wszystkie moje wiadomości, które tam zamieszczałem, a jednak nie zgłosiła tego do administracji.

Nie napisałem do opiekuna eliksirów, to prawda. Napisałem do jego autora, który powinien równie dobrze, a nawet i więcej wiedzieć o swoim własnym eliksirze. Nie napisałem do tego gracza, kto dokładnie tak zrobił, tylko czy akcja została odegrana poprawnie.

Zamiast "pilota samobójce", siebie wolałbym nazywać trupem, który chce wciągnąć do krainy umarłych jak najwięcej ludzi misiaczku ;) Bana oczywiście przyjąłem na klatę i nie ukrywam, że mam zamiar napisać apelację. Unbana nie chciałem od nikogo, bo to niemożliwe, aby szczególnie z takim powodem go dostać, bez wyjaśnienia całej sprawy.

Nie ma nigdzie podanego?

MG (Meta Gamming) - jest to wykorzystywanie informacji zdobytych OOC w grze IC. Możemy się dowiedzieć od gracza, że jakaś osoba na serwerze jest wampirem i my do niej podchodzimy w IC i mówimy jej o tym, że wiemy o jej wampiryzmie i żądamy pieniędzy. MG jest zmorą większości graczy, jest również jednym z najciężej karanych przewinień, nie możemy wykorzystywać w grze IC informacji zdobytych w OOC.

W dodatku, MG działa też w przypadku zdradzania informacji IC w OOC. Jak dobrze pamiętam, Vipera dostała bana na tydzień za wysłanie screena jednej akcji, kiedy była w tym miejscu OOC, w celu budowy. 

A czy którakolwiek z osób, które brały udział w akcji pozwoliły Ci na rozpowszechnianie poprzez screeny? Nie. Doskonale wiedziałaś, że jest to ich prywatna akcja, a mimo to rozesłałaś screena dalej. [~xopowo]

Podsumowując, dostałem bana na którego ciężko pracowałem. Zamiast starać się o unbana jak mój "kolega", czego nie widzę, aby robił, patrząc po wątkach apelacyjnych, staram się wypominać błędy innym, samemu zapominając o tym co robię, czyli o skopiowaniu 1,5mln knutów. Pozdrawiam  ;)
Rebelianci się szykują



Wiadomości w tym wątku
RE: MG, czyli jak zepsuć sobie relacje z połową hapla - przez kubixgame - 10.06.2019 00:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.