Witaj!

MG, czyli jak zepsuć sobie relacje z połową hapla
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#21
W dodatku prawdą jest, że Vipera jest traktowana inaczej niż pozostali gracze i to widać.
Na przykład rzucę zbanowanego wcześniej wieloletniego moderatora, gracza od początku istnienai serwera - Merlin0.
Merlin dostał perma za "kopiowanie" galeonów, na co nawet nie było dowodów ale tak było łatwiej załatwić sprawy przez froxela. Merlin dostał perma i co? Musiał apelować a i tak były problemy z unbanem, gdzie jakiś graczy, który nie wnosi tyle co on wniósł, a jedynie utrudnia innym rozgrywkę niszcząc ją dostaje UB po tygodniu.
W dodatku Vipera ciągle dostaje banicje, ciągle dostaje warny i nic się nie zmienia w jej zachowaniu, banicje są tygodniowe wtedy słychać jaki ten hapel zły i w ogóle trzeba stąd iść ona odchodzi. A nic się z tym nie dzieje, gdzie ja po dwóch dłuższych banach już dostałem perma na parę miesięcy a zdjęcie go oznaczało stracenie wszystkich postaci itp. zresztą @Stella oraz @Eryk dobrze wiedzą o czym mowa. (Misie zmieniłem się nawet warna nie dostałem już długo i trawy tez)
Notoryczne MG za które dostała bana już chyba z 3 razy.
Notoryczne nijaczenie swoich postaci za co także dostała już bana.
No i jak widać łączenie IC z OOC czy to na zaistniałym obrazku czy też po sytuacji, w której to moja postać miała zostać Królem Szkoły na dany rok ale została kompletnie nijaka postać, która się niczym nie wyróżniała i dopiero po podaniu jej wielu argumentów, powodów i ss'ów z rozomowy z graczami postanowiła mnie tam wpisać oburzona. 
Skończyło się aktualnie chyba tym, że znowu nie ma tam mojej postaci bo stwierdziła "AHH NO DOBRA TO JA USUWAM WSZYSTKIE ROCZNIKI OD TAMTEGO BO TO NIE MA PRAWA BYTU" i tak chyba z 5 razy już bo jej coś nie psuje albo ktoś skomentował (w tym ja) to ze jest to źle robione, ustawione wszystko itp.

POZDRAWIAM #freeBeta

PS. Nie jestem za banem dla Vipery mimo wszystko bo wierzę w to, że jest wstanie się zmienić ale niektóre rzeczy, którymi się zajmuje OOC (i nie oszukujmy się, żę robi to IC bo nie robi) powinna oddać w dobre ręce na przykład Stelli.



Wiadomości w tym wątku
RE: MG, czyli jak zepsuć sobie relacje z połową hapla - przez Veniqui - 10.06.2019 22:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.