Witaj!

[Problem] Nijaczenie postaci
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#1
Problem nijaczenia postaci na serwerze istniał od dawien dawna, ale nikt się nie chciał tym zająć, zarówno stara administracja, w której składzie byłem ja, oraz ówczesna z tego co widzę nie chce się ta zabrać. Nie robiłbym problemu, gdyby to nijaczenie było drobne, ale no nie jest, ponieważ istnieją osoby, które chwytają się wszystkiego, aby tylko cokolwiek było - przykład, kilka osób niżej.

Chrilade - ZiU, ONMS, Pielęgniarz, Językoznastwo, Latanie, DMWiK oraz DSM - bardzo inteligentna postać, która nie dość, że jest dobrym czarodziejm to potrafi leczyć innych czarodziejów, a także zwierzęta i na dodatek z nimi rozmawiać, co skłania go ku temu, aby zorganizować kurs bezpieczeństwa i przy tym zarobić na nim hajs. (Ironia, bo niektórzy mogą się zacząć zaraz spinać.)

antek_m - ZiU, HM, Pielęgniarz, Językoznawstwo - całkiem podobny mix co u kolegi wyżej, ale kilka dziedzin magii mniej.

LeinadPL - ONMS, Językoznawstwo, Woźny + przestępca(nie pamiętam czy to ten Fox był przestępcą, ale chyba tak), ale no to akurat może być.

Są również osoby które sobie zmieniają departamenty jak rękawiczki, raz szefują tu, a raz szefują tam - nie da się być specem od wszystkiego. Ktoś może mnie osądzić o nijaczenie, spoko - mam podstawy do różdżkarstwa, bo postać interesuje się starożytną magią, a co do posady w DSM, po prostu dla mojej postaci bardzo liczy się hajs i to mam na wytłumaczenie. 

Kiedyś pisałem do modna żeby ogarnął kto na co podania składa, bo non stop zmieniają sobie wykształcenie, ale no nie dostałem odzewu z tej strony, więc tym razem spróbowałem cisnąć na forum. Kolejny problem jest właśnie taki jak wyżej wymieniłem, zmiana wykształcenia, niektórzy dodają sobie po kilka kursów z *****, że niby są wykwalifikowani w tej dziedzinie, nie będę komentował już ocen z OWUTEMów i kwalifikacji postaci. Trzeba zrozumieć też, że kursy to nie wszystko, bo postać która ma przekazywać wiedzę powinna skończyć wyższą uczelnie, lub być wybitnym z tego przedmiotu, a nie ot tak sobie napieprzyć kursów z *****. Po to stworzyliśmy BUM żebyście mieli co robić na dorosłych postaciach, a nie marudzić tylko, że się nic nie dzieje - ile dostałem podań? Okrągłe 0. Trzeba się zastanowić w końcu jaki jest cel gry, a nie raz być obrońcom biednych, raz czarnym panem, raz aurorem i inny raz kimkolwiek innym.

Jeśli chcemy żeby serwer miał klasę, żeby serio się dało na nim grać, bez kłótni 30 minutowych na czacie OOC tylko ze spójnymi akcjami, to weźmy się też za to.

To chyba tyle, dziękuję za przeczytanie moich wypocin Smile



Wiadomości w tym wątku
[Problem] Nijaczenie postaci - przez Avian - 24.05.2016 19:51
RE: [Problem] Nijaczenie postaci - przez Chrilade - 24.05.2016 20:02
RE: [Problem] Nijaczenie postaci - przez Avian - 24.05.2016 20:06
RE: [Problem] Nijaczenie postaci - przez Chrilade - 24.05.2016 20:09
RE: [Problem] Nijaczenie postaci - przez Avian - 24.05.2016 20:14
RE: [Problem] Nijaczenie postaci - przez Leinad - 24.05.2016 20:19
RE: [Problem] Nijaczenie postaci - przez Stella - 24.05.2016 20:45
RE: [Problem] Nijaczenie postaci - przez Avian - 24.05.2016 20:46
RE: [Problem] Nijaczenie postaci - przez NeverMore - 24.05.2016 20:59
RE: [Problem] Nijaczenie postaci - przez Dovemi - 24.05.2016 23:14
RE: [Problem] Nijaczenie postaci - przez merlin0 - 24.05.2016 23:26
RE: [Problem] Nijaczenie postaci - przez Avian - 25.05.2016 00:17
RE: [Problem] Nijaczenie postaci - przez mumia1230 - 25.05.2016 02:10
RE: [Problem] Nijaczenie postaci - przez C4mp3r - 23.07.2016 02:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.