Witaj!

Apelacja
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#2
"Jednak ss faktycznie zrobiłam którego potem przesłałam do Snakeu całkiem OOC i przy okazji informując, ze wie ona o tym tylko OOC, a IC już nie'' - A czy którakolwiek z osób, które brały udział w akcji pozwoliły Ci na rozpowszechnianie poprzez screeny? Nie. Doskonale wiedziałaś, że jest to ich prywatna akcja, a mimo to rozesłałaś screena dalej. 

Widząc taką sytuację, nagle "kilka dni później" Anna postanawia rozpowiadać plotki na temat Klausa z powodu ich rzekomej nienawiści, i zrobiła to akurat wtedy, kiedy wcześniej widziałaś ich akcje? I teraz mam uwierzyć, że to tylko niewinne plotkowanie, które nie nawiązuje zupełnie do tego, co widziałaś czysto OOC, o czym zarówno Veniqui jak i Callidora informowali, że Twoja postać nie ma prawa tego widzieć? Ba, sama później stwierdziłaś, że Anna nic nie widziała ani nic nie słyszała. A mimo to poleciałaś do snakeu_ i wszystko jej w IC przekazałas pod PRETEKSTEM plotkowania.

Ponadto w logach, które od Ciebie dostałam, na samym początku widnieje komunikat odnośnie włączenia GM, a tuż po tym zjawiasz się w miejscu akcji Veniego i Callidory. 

 Anna zapytała Ruby o Kalusa informując ją jedynie ,,kłamiąc” bądź nie, że wydaje się jej że Klaus już nie patrzy na nia jak na swoja miłość.  - No więc właśnie, skąd miałaby mieć informacje, że Klaus robi cokolwiek za plecami Ruby? I skąd nagle, akurat w tym momencie pomysł na to, żeby puszczać taką plotkę?

Czy mała Anna miała prawo stwierdzic taka tezę? - Nie, nie miała do tego absolutnie żadnych podstaw, bowiem Veni sam przyznał, że Klaus nie traktuje Ruby inaczej, niż robił to wcześniej.



Wiadomości w tym wątku
Apelacja - przez CzarnaMoc - 05.01.2019 20:18
RE: Apelacja - przez strzyga - 05.01.2019 20:59
RE: Apelacja - przez CzarnaMoc - 05.01.2019 21:02
RE: Apelacja - przez ambi - 05.01.2019 21:08
RE: Apelacja - przez maciej7 - 05.01.2019 21:11
RE: Apelacja - przez strzyga - 05.01.2019 21:18
RE: Apelacja - przez CzarnaMoc - 05.01.2019 21:26
RE: Apelacja - przez strzyga - 05.01.2019 21:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.