Witaj!

MG, czyli jak zepsuć sobie relacje z połową hapla
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#1
Wink 
Akt pierwszy: Night of the living dead
Nick oskarżającego:
kubixgame aka. Lord_Kaze

Nick oskarżonego:
Vipera, Hebanuri, Ziemniaczek Juliaczek, Alfred

Powód:
Kolejno do wymarszu, na początek Vipera. Powodem skargi jest współpraca w związku z MG. 12 marca Vipera poprosiła mnie o podsłuchiwanie rozmowy Celephiasa i Cassiopeii. Sama bała się podsłuchiwać, powodem tego mogły być relacje jej postaci z jedną z wyżej wymienionych. Dodatkowo, Vipera oferowała za podsłuchiwanie dodatkowe oceny na egzaminie z latania. Inną sytuacją jest, gdy Vipera odświeżyła sobie chyba 10 wątków pod rząd i na shoutboxie każdy się jej pytał, po jakiego to robi na niektórych wątkach. Postanowiłem, że "dla żartu" zrefreshuje jeden z jej starych wątków. Jak się okazało, Vipera oburzona moim zachowaniem, jakkolwiek to brzmi, postanowiła użyć swojej funkcji, mianowicie organizowała wtedy konkurs szachowy w Hogwarcie, w którym akurat uczestniczyłem. Zbulwersowana Vipera zaczęła mi grozić usunięciem z turnieju, który odbywał się IC, za, jak to uznała, odwalanie OOC. Cała rozmowa znajdować się będzie w dowodach.

Następny, Hebanuri, aktualny minister (XDDDDDD) magii. Od jakiegoś czasu pisaliśmy ze sobą, a że postanowił wyjawić kilka swoich akcji, oraz genetykę innego gracza, no cóż... Dodatkowo chciałbym przekazać screena dotyczącego eliksiru gazowego, o którego pytałem się jego autora. Jak się okazało, Hebanuri źle odegrał akcję, paraliżując tą osobę. Screeny niżej.

Ziemniaczku, skoro już od jakiegoś czasu wiedziałaś, że kopiowałem galeony, to czemu tego nie zgłosiłaś do administracji, aby się tym zajęła? Moim zdaniem ciężko jest zapomnieć o takiej informacji, szczególnie, gdy się o niej komuś przypomina.

Na koniec on, mój "oprawca", który postanowił być jak japoński pilot samobójca i pozbyć się nas obu. Cóż, jestem trochę zawiedziony tym, że dostałeś tylko bana na tydzień, ale może dzięki dodatkowym dowodom, w postaci wiedzy na temat odkrycia innego sposobu na kopiowanie galeonów, skończysz jak ja, z permem, zarówno na minecrafcie, jak i na discordzie.

Tak na koniec mi się przypomniało, że wczoraj wydałem Camperowi mandat, oczywiście IC, a nagle tego samego dnia, Zygfryd na shoutboxie haplowym napisał coś na temat tego mandatu, przypadek? Screenów nie mam niestety, bo mnie zbanowali i nie chce mi się wbijać na innym koncie.

Dowody (Wymagane Screenshoty): (każdego ss'a można powiększyć)

Vipera:
Podsłuchiwanie rozmowy IC:
[Obrazek: f3XAxdr.png]
[Obrazek: DxIwJVG.png]
Groźby konsekwencjami IC, za refreshowanie wątku na forum:
[Obrazek: zQcM6Wr.png]
[Obrazek: N2z42Z5.png]

Hebanuri:
[Obrazek: rkfGqUs.png]
[Obrazek: Y6G8msA.png]
[Obrazek: XPSvkhQ.png]

Ziemniaczek Juliaczek:
[Obrazek: P6lR3v7.png]
[Obrazek: al2l4eP.png]

Alfred:
[Obrazek: pT5QNRE.png]
[Obrazek: Qmy5YbZ.png]

Proponowana kara:
A nie wiem, nie znam się, ja tu tylko sprzątam... może ban jakiś, nie wiem.




Skargę dedykuje oczywiście mojej miłości:
[Obrazek: MWdljtg.png]


Proszę o niewypowiadanie się w tej skardze przez osoby, które nie są z nią powiązane oraz oczekuję cierpliwie na werdykt moderacji w tej sprawie.
Rebelianci się szykują



Wiadomości w tym wątku
MG, czyli jak zepsuć sobie relacje z połową hapla - przez kubixgame - 09.06.2019 23:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.